Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Heat | Distance |
| Caroline Falster
Dansk Svømmeunion
| (K) Unge | Dansk Svømmeunion | Brøndby | - | Jeg ønsker/kan ikke deltage i 2021 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Dansk Svømmeunion | - | Jeg ønsker/kan ikke deltage i 2021 |
|
| Eva Schmidt
Blovstrød Løverne
| (K) Unge | Blovstrød Løverne | Allerød | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Blovstrød Løverne | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
| Henrik Verner Andersen | (M) Senior | | Odense M. | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
| Ivan Sørensen | (M) Senior | | Randers NV | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
| Jane Hviid
1964
| (K) Senior | 1964 | Birkerød | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
1964 | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
| Jesper Søndergaard Jensen
Fløng Kondi/Roskilde TRI
| (M) Senior | Fløng Kondi/Roskilde TRI | Roskilde, Denmark | - | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Fløng Kondi/Roskilde TRI | - | 5.7 KM |
|
| Jette Schmidt
Blovstrød Løverne
| (K) Senior | Blovstrød Løverne | Allerød | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Blovstrød Løverne | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
| Jørgen Hansen | (M) Veteran | | Horsens | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
| Kaj Porup | (M) Senior | | Randers NV | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
| Kim Lindgren Knudsen
Copenwater
| (M) Senior | Copenwater | København S | - | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Copenwater | - | 5.7 KM |
|
| Kittie Carlson
Trailrunning Denmark
| (K) Senior | Trailrunning Denmark | Odense Nv | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Trailrunning Denmark | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
| Lotte Hermann
Odense Triathlon Klub
| (K) Senior | Odense Triathlon Klub | Odense NV | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Odense Triathlon Klub | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
| Malue Annika Jørgensen | (K) Unge | | Ry | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
| Marlene Sønderborg Jørgensen | (K) Senior | | København v | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
| Martin Backs
COPENWATER
| (M) Senior | COPENWATER | Bjæverskov | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
COPENWATER | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
| Martin Reng | (M) Senior | | Virum | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
| Per Bjødstrup
SimCorp A/S
| (M) Senior | SimCorp A/S | Næstved | Heat 1 (10:00) | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
SimCorp A/S | Heat 1 (10:00) | 10 KM |
|
| Søren Kriegbaum | (M) Senior | | Randers | - | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | - | 5.7 KM |
|
| Steen Ammitzbøll
Ammitzbøll & Søn
| (M) Senior | Ammitzbøll & Søn | København Ø | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Ammitzbøll & Søn | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
| Susan Mikkelsen
tst Triathlon klub
| (K) Senior | tst Triathlon klub | Tilst | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
tst Triathlon klub | Heat 11 (11:05) | 5.7 KM |
|
| Thomas Schmidt | (M) Senior | | Randers sv | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
| Torben Thygesen
PI Aarhus
| (M) Senior | PI Aarhus | Randers NV | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
PI Aarhus | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
| Trine Truberg
swim for your good life
| (K) Senior | swim for your good life | København Ø | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
swim for your good life | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|