Cross - Odense - Cross Cup

Results

Gustav Gaardsmand
Solbjerg IF MTB
Resultat

2 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance U11
Omgange 2
Samlet tid 23:24
Point
Point 20
Detaljer
Gennemsnit omgang 11:42
Hurtigste omgang 11:27
Langsomste omgang 11:57
Deltager (#88)
Gustav Gaardsmand
Gustav Gaardsmand
Solbjerg IF MTB
Danmark
Mand, 8 år (11 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tid Placering Klokken
Omgang 1 11:27 11:27 1 11:27:23
Omgang 2 11:57 23:24 1 11:39:20
 
Omgangstider
Andre resultater for Gustav
ArrangementDistancePlaceringNettotid
KidsLiga 20222,5 KM540:52
KidsLiga 20222 KM248:30
XCC (Short Track) MTB DM 2022 - Rold1,1 KM1121:44
XCO MTB DM 2022 - Rold4,2 KM1142:57
Shimano MTB Liga #3 - Randers C12,65 KM844:17
Allbike Cuppen 2022 - #3 Randers-848:48
Shimano MTB Liga #2 - Roskilde C23,8 KM338:28
Allbike Cuppen 2022 - #2 Hammel-452:42
Shimano MTB Liga #1 - Odense C24,2 KM1739:45
Allbike Cuppen 2022 - #1 Aarhus MTB-440:09
MTB KOLDING - DCU XCO løb 20221,5 KM347:09
Cyklecross Cup FINALE 2021-22 // Fri Bikeshop Cross-146:04
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus1500 Meter131:06
Cyklecross Cup 9 // Amager CR -dag 2-147:12
Cyklecross Cup 8 // Amager CR -dag 1-147:14
Cross CUP 7 afdeling - Cykling Odense-336:14
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen-236:20
Cross JFM - Vejen BC1,2 KM129:23
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC-146:03
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag2,5 KM143:28
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag2,2 KM139:35
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #5 - Roskilde C2 20213,8 KM842:59
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #4 - Randers C22,65 KM1233:00
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #3 Sorø BC C24 KM953:06
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #2 - Rold C24 KM944:35
Holte MTB DM 2021-1043:17
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C24,2 KM948:17
DCU MTB-løb i Kongshøjskoven - Aalborg - Pre-Liga løb4,5 KM1549:20
Saltum MTB børneløb3 KM436:34
DCU MTB Vissenbjerg - Pre-Liga løb 4 KM940:04
Cross Odense 6. dec. 2020.2,65 KM140:31
Grote Prijs CK Aarhus XVIII - søndag2,3 KM234:21
Korona Prijs CK Aarhus XVI2,3 KM134:49
Korona Prijs CK Aarhus XVI - Lørdag2,3 KM237:14
Cyklecross Cup afd. 1 / Holbæk CS2,5 KM540:45
X-sauce cuppen #3, XCO, Vejle 20202,5 KM133:54
X-sauce cuppen #2, XCO, Fredericia 20202,5 KM141:13
DM XCO - Vejle 20202000 Meter125:33
X-sauce cuppen #1, XCO, Kolding 20202 KM126:52
DM XCM - Viborg 202025 KM91:28:07
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #3 Aalborg-728:38
Race Days Kolding p/b SRAM #2-829:59
Race Days Kolding p/b SRAM #2 SHORT TRACK-410:33
MTB Randers Street Challenge 4.0 - 20195 KM11:08:56
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde4,2 KM933:56
DM XCM 2019 - Aarhus MTB25 KM61:38:41
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte3 KM529:18
MTB Randers Street Challenge 3.0 - 20185 KM11:09:09
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018-236:38
Marselisborg MTB Marathon 201710 KM1341:04
Xtraordinaer KIDZ MTB Race-123:59
Xtraordinaer KIDZ MTB Race-121:15
XTERRA Vestkysten 20167 KM3851:56
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: thordesmonat@gmail.com