Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
190 | Adam Mulvad | - | | DEN | Aarup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1053 | Adrian Ancher
Fredericia Triathlon Team
| M8-10 | Fredericia Triathlon Team | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 3 KM |
|
116 | Adrian Valentin Korntved
Østre Skole
| M11-14 | Østre Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Østre Skole | 3 KM |
|
2113 | Aidin Midzic
Ullerup Bæk Skolen 3d
| M0-7 | Ullerup Bæk Skolen 3d | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ullerup Bæk Skolen 3d | 3 KM |
|
2157 | Albert Aas Foldager
TEAM FOLDAGER
| M0-7 | TEAM FOLDAGER | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TEAM FOLDAGER | 3 KM |
|
2169 | Albert Fredskild Høvighoff
NAM løb
| K0-7 | NAM løb | DEN | Glamsbjerg | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM løb | 3 KM |
|
2008 | Albert Johannes Riis | M0-7 | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1204 | Albert Østerby Toft
Aarupskolen 5a
| M8-10 | Aarupskolen 5a | DEN | Aarup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarupskolen 5a | 3 KM |
|
2122 | Alberte Agersnap-Henningsen
Aarupskolen 0.A
| K0-7 | Aarupskolen 0.A | DEN | Aarup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarupskolen 0.A | 3 KM |
|
1014 | Alberte Andersen | K8-10 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1178 | Alberte Bo Meyer Nielsen
Nørre Aaby Skole
| K8-10 | Nørre Aaby Skole | DEN | 5580 Nr. Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nørre Aaby Skole | 3 KM |
|
2033 | Alberte Guldbrandt Vang
4.b Hyllehøjskolen
| K0-7 | 4.b Hyllehøjskolen | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4.b Hyllehøjskolen | 3 KM |
|
1091 | Alberte Rose | K8-10 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1133 | Albertine Uttrup Broe
Vestre skole 5.a.
| K8-10 | Vestre skole 5.a. | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 5.a. | 3 KM |
|
2035 | Alexander Dam Hansen
Vestre skole, spirer
| M0-7 | Vestre skole, spirer | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole, spirer | 3 KM |
|
2187 | Alexander Dueholm | M0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
154 | Alexander Plaetner | M11-14 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1072 | Alexander Stingelund
4b, Strib Skole
| M8-10 | 4b, Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4b, Strib Skole | 3 KM |
|
1302 | Aliena Lysemose | K0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1263 | Alma Hou Rasmussen
Nørre Aaby Realskole/ 6. Nord
| K8-10 | Nørre Aaby Realskole/ 6. Nord | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nørre Aaby Realskole/ 6. Nord | 3 KM |
|
36 | Alma Peschardt | K11-14 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1136 | Amalie Henriksen
3F Skanderup Hjarup Forbundsskolen
| K8-10 | 3F Skanderup Hjarup Forbundssko. | DEN | Vamdrup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
3F Skanderup Hjarup Forbundssko. | 3 KM |
|
2155 | Amalie Lundholt | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1110 | Amalie Pedersen
Fænøsund Friskole, 3. klasse
| K8-10 | Fænøsund Friskole, 3. klasse | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fænøsund Friskole, 3. klasse | 3 KM |
|
37 | Amalie Raundahl Kristiansen
Strib Skole 7.C
| K11-14 | Strib Skole 7.C | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib Skole 7.C | 3 KM |
|
1249 | Amalie Rubin Bonnichsen
Vestre skole 6.b
| K8-10 | Vestre skole 6.b | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 6.b | 3 KM |
|
2189 | Amalie Spuur Simonsen | K0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2066 | Amalie Tubéll | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2118 | Amanda Paaske Frederiksen
Kolding KFUM Atletik & Motion
| K0-7 | Kolding KFUM Atletik & Motion | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kolding KFUM Atletik & Motion | 3 KM |
|
69 | Anastacia Damm
Kolding Triathlon Klub
| K11-14 | Kolding Triathlon Klub | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kolding Triathlon Klub | 3 KM |
|
26 | Anders Hoeck | M11-14 | | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2072 | Anders Lillelund Hansen | M0-7 | | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1066 | Anders Rubin Bonnichsen
Vestre skole 4.a
| M8-10 | Vestre skole 4.a | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 4.a | 3 KM |
|
1207 | Andrea Funk Vase Buch
Odense Triathlon Klub
| K8-10 | Odense Triathlon Klub | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odense Triathlon Klub | 3 KM |
|
2182 | Andrea Kring | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2125 | Andrea Larsen | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1226 | Andrea Øland Drud
Vestre skole
| K8-10 | Vestre skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole | 3 KM |
|
2102 | Andrea Secher-Kiib
Kirstinbjerg skolen
| K0-7 | Kirstinbjerg skolen | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kirstinbjerg skolen | 3 KM |
|
2071 | Andrea Stange | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1251 | Andreas Lykke Sørensen | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
143 | Andreas Olsen
Køge
| M11-14 | Køge | DEN | Hårlev | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Køge | 3 KM |
|
1285 | Anika Hust Johansen | K8-10 | | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
194 | Anja Fig | - | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2128 | Anna Dahl Lund | K0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
61 | Anna Fruekilde
Middelfart Gymnasium, 1g
| K11-14 | Middelfart Gymnasium, 1g | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Middelfart Gymnasium, 1g | 3 KM |
|
151 | anna pasfall | K11-14 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2002 | Anna Weidenhammer Kejser
Lyshøjskolen
| K0-7 | Lyshøjskolen | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lyshøjskolen | 3 KM |
|
1024 | Annabella Kristensen
1.b. Strib Skole
| K8-10 | 1.b. Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1.b. Strib Skole | 3 KM |
|
1150 | Anne Bank Dahl
Sdr.Vang skole Kolding 3.A
| K8-10 | Sdr.Vang skole Kolding 3.A | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sdr.Vang skole Kolding 3.A | 3 KM |
|
1295 | Anne Bigsen | K8-10 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|