Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
2-4 | Kasper Skov
Ceres Top Elite
| Ceres Top Elite | Agf atletik | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Ceres Top Elite | Herrehold |
|
2-3 | Mikael Johnsen
Ceres Top Elite
| Ceres Top Elite | Agf atletik | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Ceres Top Elite | Herrehold |
|
2-2 | Jacob Simonsen
Ceres Top Elite
| Ceres Top Elite | Agf atletik | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Ceres Top Elite | Herrehold |
|
2-1 | Mikkel Dahl-Jessen
Ceres Top Elite
| Ceres Top Elite | Agf atletik | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Ceres Top Elite | Herrehold |
|
1155-4 | Deltager 4
Deloitte gående disciple 1
| Deloitte gående disciple 1 | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1155-3 | Deltager 3
Deloitte gående disciple 1
| Deloitte gående disciple 1 | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1155-2 | Deltager 2
Deloitte gående disciple 1
| Deloitte gående disciple 1 | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1155-1 | Deltager 1
Deloitte gående disciple 1
| Deloitte gående disciple 1 | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1154-4 | Deltager 4
Deloitte gående disciple | Deloitte gående disciple | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1154-3 | Deltager 3
Deloitte gående disciple | Deloitte gående disciple | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1154-2 | Deltager 2
Deloitte gående disciple | Deloitte gående disciple | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1154-1 | Deltager 1
Deloitte gående disciple | Deloitte gående disciple | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte gående disciple | Walk (tid over 1:10 time) |
|
259-4 | Deltager 4
Deloitte disciple 2
| Deloitte disciple 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
259-3 | Deltager 3
Deloitte disciple 2
| Deloitte disciple 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
259-2 | Deltager 2
Deloitte disciple 2
| Deloitte disciple 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
259-1 | Deltager 1
Deloitte disciple 2
| Deloitte disciple 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
78-4 | Deltager 4
Deloitte disciple 1
| Deloitte disciple 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 1 | Herrehold |
|
78-3 | Deltager 3
Deloitte disciple 1
| Deloitte disciple 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 1 | Herrehold |
|
78-2 | Deltager 2
Deloitte disciple 1
| Deloitte disciple 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 1 | Herrehold |
|
78-1 | Deltager 1
Deloitte disciple 1
| Deloitte disciple 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple 1 | Herrehold |
|
77-4 | Deltager 4
Deloitte disciple | Deloitte disciple | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple | Herrehold |
|
77-3 | Deltager 3
Deloitte disciple | Deloitte disciple | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple | Herrehold |
|
77-2 | Deltager 2
Deloitte disciple | Deloitte disciple | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple | Herrehold |
|
77-1 | Deltager 1
Deloitte disciple | Deloitte disciple | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte disciple | Herrehold |
|
190-4 | Peter Ilsø Jensen
Slænget
| Slænget | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Slænget | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
190-3 | Allan Elkjær Olesen
Slænget
| Slænget | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Slænget | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
190-2 | Bente Bødker Jensen
Slænget
| Slænget | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Slænget | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
190-1 | Peter Ilsø Jensen
Slænget
| Slænget | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Slænget | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
212-4 | Morten Mikkelsen
Unik
| Unik | Holstebro Ungdomsskole | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Unik | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
212-3 | Ann Graversgaard
Unik
| Unik | Holstebro Ungdomsskole | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Unik | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
212-2 | Line Schnoor
Unik
| Unik | Holstebro Ungdomsskole | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Unik | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
212-1 | Martin Graversgaard
Unik
| Unik | Holstebro Ungdomsskole | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Unik | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
126-4 | Allan Sørensen
Kværnerne
| Kværnerne | DanskRC.dk | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Kværnerne | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
126-3 | Frederik Sørensen
Kværnerne
| Kværnerne | DanskRC.dk | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Kværnerne | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
126-2 | Alberte Sørensen
Kværnerne
| Kværnerne | DanskRC.dk | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Kværnerne | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
126-1 | Nikolaj Sørensen
Kværnerne
| Kværnerne | DanskRC.dk | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Kværnerne | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
318-3 | Silas Skov
Team ALWISI
| Team ALWISI | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team ALWISI | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
318-2 | Albert Tolderlund
Team ALWISI
| Team ALWISI | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team ALWISI | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
318-1 | William Laycock
Team ALWISI
| Team ALWISI | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Team ALWISI | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
1153-4 | Henriette Green Jensen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1153-3 | Birthe Trosborg Rasmussen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1153-2 | Britt Lindholm Hansen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1153-1 | Christel Thougaard Paulsen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
258-4 | Mikkel Tang Knudsen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
258-3 | Morten Vildhøj
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
258-2 | Marianne Schou Pedersen
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
258-1 | Stinne Errboe Askov
Lægehuset Vejlsø
| Lægehuset Vejlsø | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
76-4 | Rasmus Midtgaard Hvidberg
Der kommer kål
| Der kommer kål | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Der kommer kål | Herrehold |
|
76-3 | Mads Severinsen
Der kommer kål
| Der kommer kål | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Der kommer kål | Herrehold |
|
76-2 | Rasmus Midtgaard Hvidberg
Der kommer kål
| Der kommer kål | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Der kommer kål | Herrehold |
|