Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
76-1 | Mads Severinsen
Der kommer kål
| Der kommer kål | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Der kommer kål | Herrehold |
|
195-4 | Julie Amstrup
Busk
| Busk | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Busk | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
195-3 | Else Krogsgaard Knudsen
Busk
| Busk | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Busk | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
195-2 | Jeppe Amstrup
Busk
| Busk | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Busk | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
195-1 | Daniel Herping
Busk
| Busk | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Busk | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
1004-4 | Ida Schou
Team Fut fut
| Team Fut fut | Arriva Tog | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Fut fut | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1004-3 | Torben Geil
Team Fut fut
| Team Fut fut | Arriva Tog | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Fut fut | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1004-2 | Ida Larsen
Team Fut fut
| Team Fut fut | Arriva Tog | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Fut fut | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1004-1 | Johanne Østergaard
Team Fut fut
| Team Fut fut | Arriva Tog | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team Fut fut | Walk (tid over 1:10 time) |
|
119-4 | Allan Grundsøe
Team Løbeklub
| Team Løbeklub | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Løbeklub | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
119-3 | Louis Sønder Buchardt Nielsen
Team Løbeklub
| Team Løbeklub | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Løbeklub | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
119-2 | Allan Grundsøe
Team Løbeklub
| Team Løbeklub | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Løbeklub | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
119-1 | Camilla Nygaard Kristensen
Team Løbeklub
| Team Løbeklub | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Løbeklub | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
118-4 | Therese Christensen
Team Uno
| Team Uno | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Uno | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
118-3 | Michael Madsbjerg
Team Uno
| Team Uno | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Uno | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
118-2 | Kim Richardt
Team Uno
| Team Uno | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Uno | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
118-1 | Kim Richardt
Team Uno
| Team Uno | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Uno | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
117-4 | Anders Rasmussen
Team Happy Feet
| Team Happy Feet | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Happy Feet | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
117-3 | Vagn Christensen
Team Happy Feet
| Team Happy Feet | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Happy Feet | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
117-2 | Stine Lykke Pedersen
Team Happy Feet
| Team Happy Feet | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Happy Feet | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
117-1 | Steen Thyregod
Team Happy Feet
| Team Happy Feet | Arriva Tog | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Team Happy Feet | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
1123-4 | Deltager 4
SVM hold4
| SVM hold4 | SVM | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SVM hold4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1123-3 | Deltager 3
SVM hold4
| SVM hold4 | SVM | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SVM hold4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1123-2 | Deltager 2
SVM hold4
| SVM hold4 | SVM | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SVM hold4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1123-1 | Deltager 1
SVM hold4
| SVM hold4 | SVM | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SVM hold4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
179-4 | Deltager 4
SVM hold3
| SVM hold3 | SVM | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
SVM hold3 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
179-3 | Deltager 3
SVM hold3
| SVM hold3 | SVM | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
SVM hold3 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
179-2 | Deltager 2
SVM hold3
| SVM hold3 | SVM | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
SVM hold3 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
179-1 | Deltager 1
SVM hold3
| SVM hold3 | SVM | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
SVM hold3 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
66-4 | Deltager 4
SVM hold2
| SVM hold2 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold2 | Herrehold |
|
66-3 | Deltager 3
SVM hold2
| SVM hold2 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold2 | Herrehold |
|
66-2 | Deltager 2
SVM hold2
| SVM hold2 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold2 | Herrehold |
|
66-1 | Deltager 1
SVM hold2
| SVM hold2 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold2 | Herrehold |
|
65-4 | Deltager 4
SVM hold1
| SVM hold1 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold1 | Herrehold |
|
65-3 | Deltager 3
SVM hold1
| SVM hold1 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold1 | Herrehold |
|
65-2 | Deltager 2
SVM hold1
| SVM hold1 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold1 | Herrehold |
|
65-1 | Deltager 1
SVM hold1
| SVM hold1 | SVM | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SVM hold1 | Herrehold |
|
1200-4 | NN NN
Tvilums Turbo Team2
| Tvilums Turbo Team2 | Tvilum | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1200-3 | Signe Fabricius
Tvilums Turbo Team2
| Tvilums Turbo Team2 | Tvilum | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1200-2 | Mogens Trads
Tvilums Turbo Team2
| Tvilums Turbo Team2 | Tvilum | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1200-1 | Beatrix Kispal
Tvilums Turbo Team2
| Tvilums Turbo Team2 | Tvilum | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
182-4 | Erol Erdogan
Tvilums Turbo Team
| Tvilums Turbo Team | Tvilum | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
182-3 | Kjeld Nielsen
Tvilums Turbo Team
| Tvilums Turbo Team | Tvilum | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
182-2 | Niki Antosiewicz
Tvilums Turbo Team
| Tvilums Turbo Team | Tvilum | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
182-1 | Anne Porsholdt
Tvilums Turbo Team
| Tvilums Turbo Team | Tvilum | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Tvilums Turbo Team | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
1180-4 | Louise Ribberholt
Intentiv walker 2
| Intentiv walker 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Intentiv walker 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1180-3 | Birgit Jokumsen
Intentiv walker 2
| Intentiv walker 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Intentiv walker 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1180-2 | Jan Zagler
Intentiv walker 2
| Intentiv walker 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Intentiv walker 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1180-1 | Margareta Zagler
Intentiv walker 2
| Intentiv walker 2 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Intentiv walker 2 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
1179-4 | Lene Kingo
Intentiv walker 1
| Intentiv walker 1 | Hospitalsenhed Midt | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Intentiv walker 1 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|