Startnr. | Deltager | Land | Distance |
---|---|---|---|
104 | Aline Hedegård Bruhn | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
350 | Allan Brønnum | 3. Race 5km 3. afdeling | |
183 | Allan Høgsbæk | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
249 | Anders Christoffersen | 2. Race 10km 2. afdeling | |
360 | Anders Damborg | 3. Race 10km 3. afdeling | |
223 | Anders Duusgaard | 1. Race 10km 1. afdeling | |
170 | Anders Juhl | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
180 | Andrea Høgsbæk | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
251 | Andreas Bjerregaard | 2. Race 10km 2. afdeling | |
268 | Andreas Larsen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
321 | Andreas Larsen | 3. Race 5km 3. afdeling | |
214 | Andreas Larsen | 2. Race 5km 2. afdeling | |
182 | Andreas Østberg Hansen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
149 | Andy Crichton | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
95 | Anna Rude Foss | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
17 | Anne Graversgaard Vinding | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
66 | Anne Soon Bensen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
148 | Anne-Mette Bundgaard | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
195 | Annemette Juhl | 2. Race 5km 2. afdeling | |
278 | Annemette Juhl | 1. Race 5km 1. afdeling | |
279 | Annemette Juhl | 3. Race 10km 3. afdeling | |
59 | Annette Michelsen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
205 | Anton Wolffbrandt | 2. Race 5km 2. afdeling | |
334 | Archie Grimshaw | 2. Race 5km 2. afdeling | |
335 | Archie Grimshaw | 3. Race 10km 3. afdeling | |
79 | Arne Frederiksen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
347 | Augusta Lund Lau | 3. Race 5km 3. afdeling | |
208 | Augusta Lund Lau | 2. Race 5km 2. afdeling | |
304 | Augusta Lund Lau | 1. Race 5km 1. afdeling | |
51 | Barbara Bøttern | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
353 | bettina schlesinger | 3. Race 10km 3. afdeling | |
345 | bettina schlesinger | 3. Race 5km 3. afdeling | |
114 | Birgitte Rubek | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
349 | Bjarke Rasmussen | 3. Race 5km 3. afdeling | |
332 | Bjarke Rasmussen | 2. Race 5km 2. afdeling | |
302 | Bjarke Rasmussen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
348 | Bjarne Raabjerg | 3. Race 5km 3. afdeling | |
3 | Bjørn Kjerulf | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
88 | Bjørn Lind | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
94 | Bodil Foss | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
135 | Boris Madsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
333 | Brian Arreborg Hansen | 2. Race 10km 2. afdeling | |
35 | Brian Brabrand-Lindeberg | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
4 | Brian Nielsen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
344 | Carsten Cat Jensen | 3. Race 5km 3. afdeling | |
255 | Carsten Kindt | 1. Race 5km 1. afdeling | |
124 | Carsten Nørremark Larsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
137 | Carsten Olesen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
144 | Carsten Sillehoved | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
295 | Casper Appel | 1. Race 5km 1. afdeling |