Solo Race Challenge 2020 Tilmelding

Solo Race Challenge 2020 Tilmelding

364 deltagere

Startnr. Deltager Distance
104Aline Hedegård BruhnSamlet race Alle afdelinger 5km
350Allan Brønnum3. Race 5km 3. afdeling
183Allan HøgsbækSamlet race Alle afdelinger 5km
249Anders Christoffersen2. Race 10km 2. afdeling
360Anders Damborg3. Race 10km 3. afdeling
223Anders Duusgaard1. Race 10km 1. afdeling
170Anders JuhlSamlet race Alle afdelinger 5km
180Andrea HøgsbækSamlet race Alle afdelinger 5km
251Andreas Bjerregaard2. Race 10km 2. afdeling
268Andreas Larsen1. Race 5km 1. afdeling
214Andreas Larsen2. Race 5km 2. afdeling
321Andreas Larsen3. Race 5km 3. afdeling
182Andreas Østberg HansenSamlet race Alle afdelinger 5km
149Andy CrichtonSamlet race Alle afdelinger 5km
95Anna Rude FossSamlet race Alle afdelinger 5km
17Anne Graversgaard VindingSamlet race Alle afdelinger 10km
66Anne Soon BensenSamlet race Alle afdelinger 10km
148Anne-Mette BundgaardSamlet race Alle afdelinger 5km
278Annemette Juhl1. Race 5km 1. afdeling
195Annemette Juhl2. Race 5km 2. afdeling
279Annemette Juhl3. Race 10km 3. afdeling
59Annette MichelsenSamlet race Alle afdelinger 10km
205Anton Wolffbrandt2. Race 5km 2. afdeling
334Archie Grimshaw2. Race 5km 2. afdeling
335Archie Grimshaw3. Race 10km 3. afdeling
79Arne FrederiksenSamlet race Alle afdelinger 10km
304Augusta Lund Lau1. Race 5km 1. afdeling
208Augusta Lund Lau2. Race 5km 2. afdeling
347Augusta Lund Lau3. Race 5km 3. afdeling
51Barbara BøtternSamlet race Alle afdelinger 10km
345bettina schlesinger3. Race 5km 3. afdeling
353bettina schlesinger3. Race 10km 3. afdeling
114Birgitte RubekSamlet race Alle afdelinger 5km
302Bjarke Rasmussen1. Race 5km 1. afdeling
332Bjarke Rasmussen2. Race 5km 2. afdeling
349Bjarke Rasmussen3. Race 5km 3. afdeling
348Bjarne Raabjerg3. Race 5km 3. afdeling
3Bjørn KjerulfSamlet race Alle afdelinger 10km
88Bjørn LindSamlet race Alle afdelinger 10km
94Bodil FossSamlet race Alle afdelinger 5km
135Boris MadsenSamlet race Alle afdelinger 5km
333Brian Arreborg Hansen2. Race 10km 2. afdeling
35Brian Brabrand-LindebergSamlet race Alle afdelinger 10km
4Brian NielsenSamlet race Alle afdelinger 10km
344Carsten Cat Jensen3. Race 5km 3. afdeling
255Carsten Kindt1. Race 5km 1. afdeling
124Carsten Nørremark LarsenSamlet race Alle afdelinger 5km
137Carsten OlesenSamlet race Alle afdelinger 5km
144Carsten SillehovedSamlet race Alle afdelinger 5km
295Casper Appel1. Race 5km 1. afdeling

Antal: 364