Solo Race Challenge 2020 Tilmelding

Solo Race Challenge 2020 Tilmelding

364 deltagere

Startnr. Deltager Distance
288Charlotte Basiliadis1. Race 5km 1. afdeling
237Charlotte Basiliadis2. Race 10km 2. afdeling
289Charlotte Basiliadis3. Race 5km 3. afdeling
73Charlotte HanckeSamlet race Alle afdelinger 10km
232Charlotte Møller1. Race 10km 1. afdeling
186Christian B. PedersenSamlet race Alle afdelinger 5km
310Christian Erntgaard1. Race 5km 1. afdeling
224Christian Hvidsten1. Race 10km 1. afdeling
343Christian Hvidsten3. Race 5km 3. afdeling
227Christian Sohl1. Race 10km 1. afdeling
200Christian Sohl2. Race 5km 2. afdeling
300Christian Sohl3. Race 10km 3. afdeling
305Christian Thovtrup1. Race 5km 1. afdeling
325Christian Tolstrup Wester3. Race 5km 3. afdeling
106Christina Hedegård BruhnSamlet race Alle afdelinger 5km
269Christina Terp Kristensen1. Race 5km 1. afdeling
49Claus Hviid EgesbækSamlet race Alle afdelinger 10km
303Claus Jensen1. Race 5km 1. afdeling
125Claus KjærgaardSamlet race Alle afdelinger 5km
163Claus LindbjergSamlet race Alle afdelinger 5km
312Claus Miltoft1. Race 5km 1. afdeling
81Claus PoulsenSamlet race Alle afdelinger 10km
225Cristiane Madsen1. Race 10km 1. afdeling
253Cristiane Madsen2. Race 10km 2. afdeling
324Cristiane Madsen3. Race 10km 3. afdeling
229Damian Bravo1. Race 10km 1. afdeling
85Daniel BirkholmSamlet race Alle afdelinger 10km
326Daniela Busleiman3. Race 5km 3. afdeling
222Darcio Tivane Johnsen1. Race 10km 1. afdeling
342Dennis Strand Christiansen2. Race 10km 2. afdeling
123Dorrit LieberkindSamlet race Alle afdelinger 5km
283Dorte Lægteskov1. Race 5km 1. afdeling
197Dorte Lægteskov2. Race 5km 2. afdeling
284Dorte Lægteskov3. Race 10km 3. afdeling
153Dorthe Gaarn ValentinSamlet race Alle afdelinger 5km
145Dorthe GramSamlet race Alle afdelinger 5km
5Eik PetersenSamlet race Alle afdelinger 10km
50Elin DrygaardSamlet race Alle afdelinger 10km
38Emil Krog IngerslevSamlet race Alle afdelinger 10km
217Emil Mirsbach Henkel1. Race 10km 1. afdeling
34Erik BarfoedSamlet race Alle afdelinger 10km
245Flemming Thage Møller2. Race 10km 2. afdeling
21frank pawelczukSamlet race Alle afdelinger 10km
285Gemma Henderson1. Race 5km 1. afdeling
198Gemma Henderson2. Race 5km 2. afdeling
286Gemma Henderson3. Race 10km 3. afdeling
13Gertrud RygaardSamlet race Alle afdelinger 10km
62Giorgio LanzaniSamlet race Alle afdelinger 10km
131Gitte Wolff SørensenSamlet race Alle afdelinger 5km
75Gráinne BowellSamlet race Alle afdelinger 10km

Antal: 364