Startnr. | Deltager | Land | Distance |
---|---|---|---|
152 | Jesper Vilhelmsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
206 | Joakim Reenberg Ransby | 2. Race 5km 2. afdeling | |
27 | Johannes Pries Pries | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
39 | John Baastrup | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
113 | John Lauritsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
274 | John Milter Jacobsen | 3. Race 5km 3. afdeling | |
193 | John Milter Jacobsen | 2. Race 5km 2. afdeling | |
82 | John Nielsen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
220 | John O Reilly | 1. Race 10km 1. afdeling | |
84 | Johnny Kjær Jakobsen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
136 | Jonas Ryssel Skovfoged | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
293 | Jørgen Holm | 1. Race 5km 1. afdeling | |
351 | Josephine Burgdorf | 3. Race 5km 3. afdeling | |
228 | Julie Schnipper | 1. Race 10km 1. afdeling | |
339 | Julie Schnipper | 2. Race 10km 2. afdeling | |
140 | Kamilla Møbjerg Jensen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
129 | Karin Laudal Kristensen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
241 | Karina Christiansen | 2. Race 10km 2. afdeling | |
315 | Karina Christiansen | 3. Race 10km 3. afdeling | |
83 | Karina Hansted Jensen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
175 | Kasper Hammerstoft Lux | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
107 | Kasper Lauman Hartlev | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
97 | Kasper Lundquist | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
280 | Kasper Tipsmark Nielsen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
130 | Kathrine Felland Gunnløgsson | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
267 | Katja Gunnertoft Bojsen | 3. Race 5km 3. afdeling | |
234 | Katja Gunnertoft Bojsen | 2. Race 10km 2. afdeling | |
266 | Katja Gunnertoft Bojsen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
161 | Katrine Bech Nielsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
141 | Katrine Feld | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
47 | Kim Bukbjerg Fiedler | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
287 | Kim Hermansen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
117 | Kim jon Vesterbjerg | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
91 | Kim Karved | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
160 | Kimie Salo | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
344 | Kristian Martin Søndergaard | 2. Race 5km 2. afdeling | |
243 | Kristina Larsen | 2. Race 10km 2. afdeling | |
318 | Kristina Larsen | 3. Race 10km 3. afdeling | |
99 | Kristoffer Bertelsen | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
52 | Lars Dybdal Hansen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
15 | Lars Henriksen | Samlet race Alle afdelinger 10km | |
173 | Lars Pultz | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
296 | Lars Skovhus | 1. Race 5km 1. afdeling | |
164 | Lasse Visby | Samlet race Alle afdelinger 5km | |
242 | Lene Bringsjord | 2. Race 10km 2. afdeling | |
354 | Lene Bringsjord | 3. Race 10km 3. afdeling | |
282 | Lene Jakobsen | 3. Race 10km 3. afdeling | |
281 | Lene Jakobsen | 1. Race 5km 1. afdeling | |
196 | Lene Jakobsen | 2. Race 5km 2. afdeling | |
6 | Lillian Rasch Madsen | Samlet race Alle afdelinger 10km |