Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
1 | Bernadette Cliford | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
2 | Henrik van Komen Poulsen | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
3 | Susanne Jakobsen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
4 | Lis Schelde | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
5 | Kristoffer Kaae | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
6 | Martin Kjær | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
7 | Carsten Nørremark Larsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
8 | Hanne Gladney | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
9 | Charlotte Bang Jensen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
10 | Julie Glarkrog | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
11 | Lene Baron | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
12 | Henrik Nygaard | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
13 | Nina Hester Priis | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
14 | Karsten Kobbernagel | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
15 | Mette Najbjerg | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
16 | Ulla Edelmann Jensen | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
17 | Lars Kibsgaard | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
18 | Allan Kreutzfeldt | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
19 | Kimie Broch | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
20 | Anton Norup Sørensen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
21 | Lykke Zangenberg | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
22 | Malou Lerbech | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
23 | Ann-Christina Laursen Post | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
24 | Maibritt Saabye Hansen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
25 | Katrine Schrøder | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
26 | Catrine Olesen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
27 | Heidi Grønbæk Jensen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
28 | Nicklas L Holm | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
29 | Solvej Hovmand | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
30 | Kenn Mouritzen | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
31 | Christel Ravn Lund | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
32 | Simon Kroustrup | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
33 | Lea Magnussen | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
34 | Winnie Hansen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
35 | Silje Dyvik | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
36 | Karina Hansted Jensen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
37 | Martin freddy Guhle | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
38 | Camilla Andersen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
39 | Henrik Zabel | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
40 | Rebecca Tantholt Sørensen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
41 | Kasper Bruun | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
42 | Britta Olsen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
43 | Carsten Holmgaard Hansen | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
44 | Birgitte Lundholm Ljungbeck | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
45 | Jan Friborg | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
46 | Charlotte Drue | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
47 | Marianne Poulsen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
48 | Zakaria Asidah | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
49 | Majken Asbæk | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
50 | Jacob Nørgaard Jensen | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) |