Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
51 | Søren Mac Larsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
52 | Bård Buan | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
53 | Lars Gonnsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
54 | Inger-Marie Gravengaard | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
55 | Janni Jakobsen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
56 | Martin Mejdahl Andersen | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
57 | Dorte Knudsen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
58 | Maria Gregers | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
59 | Malene Dissing | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
60 | Lene Charlotte Engberg | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
61 | Søren Heron | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
62 | Henrik Larsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
63 | Julie Møller | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
64 | Marie Bjørg Møller | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
65 | Senna Madsen | (K) 70+ år | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
66 | Pia Brøgger | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
67 | Anne Leditzig | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
68 | Gunvá Horsbøll | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
69 | Najaaraq Andersen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
70 | Ene Camille Lindharth | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
71 | Signe Franciska Keller | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
72 | Marie-Louise Heegaard | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
73 | Rikke Brouw Hyldahl | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
74 | Birgitte Søndorf | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
75 | Brian Beyer | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
76 | Lene Gemmer | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
77 | Henriette Friis | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
78 | Susanne Lundh | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
79 | Camilla Rasmussen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
80 | Lone Frederiksen | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
81 | Lea Brinkkjær Andersen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
82 | Maria Brinkkjær | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
83 | Majbritt Harboe Holmgren | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
84 | Søren Holmgren | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
85 | Jens Lilleøre | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
86 | Hanne Møller | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
87 | Martin Lundstrøm | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
88 | Sofie Timmermann | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
89 | Andreas Jønsson | M15-19 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
90 | Karsten Jønsson | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
91 | Kurt Olsen | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
92 | Per Rolf Larssen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
93 | Kirstine Grejsen Wøhlk | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
94 | tine riget | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
95 | Søs Maria Nielsen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
96 | Jane bergstedt | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
97 | Ingrid Jensen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
98 | Emil Thylin | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
99 | Charlotte Klausen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
100 | Søren Klausen | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) |