Resultat
24 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U15 |
Omgange | 24 |
Samlet tid | 32:59 |
Nettotid | 32:59 |
Point | 6 |
Detaljer
Starttidspunkt | 10:07:23 |
Dato | 4. oktober 2020 |
Detaljer
Distance i alt | 24 km |
Distance (omgang) | 1 km |
Gennemsnit omgang | 1:22 43,61 km/t |
Hurtigste omgang | 1:05 54,70 km/t |
Langsomste omgang | 1:45 34,03 km/t |
Deltager (#21)
Anders Nytofte Petersen | |
Horsens Amatør Cykleklub | |
Danmark | |
Mand, 14 år (17 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 1:22 | 43,57 km/t | 1:22 | 7 | 10:08:46 | |||
Omgang 2 | 1:10 | 51,16 km/t | 2:33 | 6 | 10:09:56 | |||
Omgang 3 | 1:12 | 49,54 km/t | 3:45 | 6 | 10:11:09 | |||
Omgang 4 | 1:14 | 48,39 km/t | 5:00 | 6 | 10:12:23 | |||
Omgang 5 | 1:16 | 47,07 km/t | 6:16 | 4 | 10:13:40 | |||
Omgang 6 | 1:21 | 44,43 km/t | 7:37 | 3 | 10:15:01 | |||
Omgang 7 | 1:29 | 40,16 km/t | 9:07 | 11 | 10:16:30 | |||
Omgang 8 | 1:16 | 47,22 km/t | 10:23 | 7 | 10:17:46 | |||
Omgang 9 | 1:19 | 45,23 km/t | 11:43 | 7 | 10:19:06 | |||
Omgang 10 | 1:45 | 34,03 km/t | 13:28 | 12 | 10:20:52 | |||
Omgang 11 | 1:17 | 46,52 km/t | 14:46 | 5 | 10:22:09 | |||
Omgang 12 | 1:24 | 42,43 km/t | 16:11 | 7 | 10:23:34 | |||
Omgang 13 | 1:27 | 41,36 km/t | 17:38 | 12 | 10:25:01 | |||
Omgang 14 | 1:17 | 46,68 km/t | 18:55 | 11 | 10:26:18 | |||
Omgang 15 | 1:16 | 47,25 km/t | 20:11 | 7 | 10:27:34 | |||
Omgang 16 | 1:20 | 44,53 km/t | 21:32 | 7 | 10:28:55 | |||
Omgang 17 | 1:28 | 40,89 km/t | 23:00 | 6 | 10:30:23 | |||
Omgang 18 | 1:34 | 38,13 km/t | 24:34 | 11 | 10:31:58 | |||
Omgang 19 | 1:20 | 44,93 km/t | 25:54 | 10 | 10:33:18 | |||
Omgang 20 | 1:25 | 42,15 km/t | 27:20 | 6 | 10:34:43 | |||
Omgang 21 | 1:33 | 38,32 km/t | 28:54 | 12 | 10:36:17 | |||
Omgang 22 | 1:32 | 38,73 km/t | 30:27 | 11 | 10:37:50 | |||
Omgang 23 | 1:28 | 40,78 km/t | 31:55 | 10 | 10:39:18 | |||
Omgang 24 | 1:05 | 54,70 km/t | 33:01 | 6 | 10:40:24 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Anders Nytofte
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 38 | 5 omgange | 2:51:32 | 43,37 km/t | 1:23 min/km |
Odder CK - 2023 | 17-09-2023 | 25,3 KM | 14 | 4 omgange | 2:39:53 | 37,98 km/t | 1:34 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 17,5 KM | 25 | 6 omgange | 2:44:14 | 38,36 km/t | 1:33 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 18 | 5 omgange | 2:55:23 | 36,95 km/t | 1:37 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 13 KM | 9 | 8 omgange | 2:40:06 | 38,97 km/t | 1:32 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 36 | 9 omgange | 2:44:50 | 39,31 km/t | 1:31 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 50 | 5 omgange | 2:46:41 | 42,83 km/t | 1:24 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 35 | 6 omgange | 2:55:22 | 39,41 km/t | 1:31 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 12,2 KM | 19 | 7 omgange | 2:17:40 | 37,22 km/t | 1:36 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 15 KM | 4 | 6 omgange | 2:22:29 | 37,90 km/t | 1:34 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 47 | 6 omgange | 2:51:32 | 37,56 km/t | 1:35 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 53 | 6 omgange | 2:02:12 | 44,19 km/t | 1:21 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 21,4 KM | 32 | 5 omgange | 2:35:16 | 41,34 km/t | 1:27 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 34 | 5 omgange | 3:12:51 | 35,78 km/t | 1:40 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 51 | 11 omgange | 2:11:33 | 43,15 km/t | 1:23 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 33 | 5 omgange | 2:45:49 | 44,87 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 12 | 3 omgange | 2:03:59 | 36,73 km/t | 1:38 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 12 | 3 omgange | 2:00:56 | 37,95 km/t | 1:34 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 8 | 1 omgange | 16:37 | 40,62 km/t | 1:28 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 18 | 5 omgange | 1:48:55,54 | 42,41 km/t | 1:24 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 26 | 19:10,08 | 19:10,08 | 42,26 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 28 | 5 omgange | 1:59:58 | 39,01 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 22 | 4:51:52 | 4:51:52 | 3,21 km/t | 18:42 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 19 | 5 omgange | 1:34:39 | 39,30 km/t | 1:31 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 16 | 10 omgange | 1:01:49 | 40,76 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 33 | 15:26 | 15:26 | 41,18 km/t | 1:27 min/km |
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR | 26-06-2022 | 127,2 KM | 37 | 3:12:56 | 3:12:54 | 39,56 km/t | 1:30 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 5 | 4 omgange | 1:58:51 | 38,17 km/t | 1:34 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 8 | 3 omgange | 1:42:53 | 41,64 km/t | 1:26 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 13 | 5 omgange | 1:27:39 | 40,04 km/t | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 16 | 6 omgange | 6:29:52 | 14,96 km/t | 4:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 9 | 4 omgange | 1:33:01 | 40,51 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 36 | 18:34,64 | 18:34,64 | 40,05 km/t | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 16 | 14 omgange | 36:30 | 39,11 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 15 | 9 omgange | 2:14:52,66 | 36,71 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 8 | 13 omgange | 53:49,88 | 40,28 km/t | 1:29 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 14 | 7 omgange | 1:24:13,01 | 37,40 km/t | 1:36 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 9 | 10 omgange | 57:04,29 | 42,05 km/t | 1:25 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 25 | 22:43,45 | 22:43,45 | 39,61 km/t | 1:30 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 18,3 KM | 4 | 4 omgange | 1:57:49 | 37,27 km/t | 1:36 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 8 | 4 omgange | 1:32:08 | 37,51 km/t | 1:35 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 15 KM | 3 | 5 omgange | 1:59:14 | 37,74 km/t | 1:35 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 23 KM | 11 | 3 omgange | 1:39:05 | 41,78 km/t | 1:26 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 13 KM | 6 | 6 omgange | 2:08:51 | 36,32 km/t | 1:39 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 17,9 KM | 32 | 4 omgange | 1:48:06 | 39,74 km/t | 1:30 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 14 | 3 omgange | 1:45:28 | 39,25 km/t | 1:31 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 9 | 8 omgange | 1:45:00 | 39,31 km/t | 1:31 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 6 | 3 omgange | 2:03:20 | 40,28 km/t | 1:29 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 7 | 4 omgange | 1:32:27 | 37,38 km/t | 1:36 min/km |
Odder CK | 18-09-2021 | 25,3 KM | 4 | 3 omgange | 1:56:54 | 38,95 km/t | 1:32 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 19 | 5 omgange | 1:43:40 | 39,24 km/t | 1:31 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 17 | 5 omgange | 2:01:43 | 36,97 km/t | 1:37 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 8,4 KM | 13 | 7 omgange | 1:41:26 | 34,78 km/t | 1:43 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 13 KM | 11 | 6 omgange | 2:01:44 | 38,44 km/t | 1:33 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15-08-2021 | 11,26 KM | 5 | 6 omgange | 1:44:23 | 38,83 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb | 08-08-2021 | 15,6 KM | 1 | 5 omgange | 1:58:59 | 39,33 km/t | 1:31 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 20 | 4:53:31 | 4:53:31 | 3,19 km/t | 18:48 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 48 | 5 omgange | 1:32:57 | 40,02 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 8 | 10 omgange | 1:06:05 | 38,13 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 56 | 15:34 | 15:34 | 40,83 km/t | 1:28 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 5 | 5 omgange | 1:39:17,90 | 42,30 km/t | 1:25 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 20 | 3 omgange | 1:57:23 | 39,10 km/t | 1:32 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 17 | 3 omgange | 1:46:52 | 38,73 km/t | 1:32 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 15 | 5 omgange | 1:46:26 | 33,82 km/t | 1:46 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 21 | 3 omgange | 1:48:14 | 39,58 km/t | 1:30 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 23 | 5 omgange | 1:57:35 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 10,55 KM | 6 | 5 omgange | 1:26:50,85 | 36,44 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 18 | 18 omgange | 43:58,97 | 40,10 km/t | 1:29 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 14,5 KM | 21 | 22:57,49 | 22:57,49 | 37,89 km/t | 1:34 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 4 | 8 omgange | 1:34:05,81 | 38,28 km/t | 1:34 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 15 | 2 omgange | 1:20:29,83 | 40,85 km/t | 1:28 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 12 | 10 omgange | 1:04:06 | 38,37 km/t | 1:33 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 12 | 4 omgange | 58:00 | 35,58 km/t | 1:41 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 11 | 3 omgange | 50:04 | 37,75 km/t | 1:35 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 13,56 KM | 6 | 3 omgange | 1:08:04 | 35,86 km/t | 1:40 min/km |
Herning JFM TT 2020 | 19-09-2020 | 15 KM | 9 | 25:30 | 25:30 | 35,28 km/t | 1:42 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 6 | 2 omgange | 51:21 | 33,64 km/t | 1:47 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 9 | 30 omgange | 36:11 | 37,30 km/t | 1:36 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 5 | 16 omgange | 18:24 | 39,11 km/t | 1:32 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 5 | 1:06 | 1:06 | 40,69 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 6 | 0:06 | 0:06 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 20 | 3 omgange | 1:22:53 | 33,88 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 19 | 0:00 | 3:20:43 | 4,66 km/t | 12:51 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 27 | 3 omgange | 1:01:56 | 36,03 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 19 | 7 omgange | 47:48 | 36,89 km/t | 1:37 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 21 | 8:06 | 8:06 | 39,21 km/t | 1:31 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 6,1 KM | 15 | 7 omgange | 1:11:29 | 35,83 km/t | 1:40 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08-09-2019 | 18,4 KM | 17 | 2 omgange | 1:01:20 | 36,00 km/t | 1:40 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT | 07-09-2019 | 15,1 KM | 21 | 27:37,46 | 27:37,46 | 32,80 km/t | 1:49 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 11,3 KM | 39 | 4 omgange | 1:12:56 | 37,18 km/t | 1:36 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 13,9 KM | 54 | 24:48,19 | 24:48,19 | 33,62 km/t | 1:47 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24-08-2019 | 7,4 KM | 22 | 5 omgange | 58:01 | 38,26 km/t | 1:34 min/km |
CK Aarhus | 17-08-2019 | 7,7 KM | 23 | 5 omgange | 1:11:37 | 32,25 km/t | 1:51 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 36 | 3 omgange | 1:32:09 | 30,27 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 36 | 3 omgange | 1:32:09 | 30,27 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 34 | 3 omgange | 1:08:29 | 32,59 km/t | 1:50 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 34 | 3 omgange | 1:08:29 | 32,59 km/t | 1:50 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 31 | 7 omgange | 1:24:45 | 28,24 km/t | 2:07 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 31 | 7 omgange | 1:24:45 | 28,24 km/t | 2:07 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 33 | 9:04 | 9:04 | 35,05 km/t | 1:42 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 33 | 9:04 | 9:04 | 35,05 km/t | 1:42 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 33 | 4 omgange | 1:05:13 | 33,11 km/t | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 34 | 3 omgange | 1:25:47 | 30,00 km/t | 1:59 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 19 KM | 22 | 2 omgange | 1:26:33 | 26,34 km/t | 2:16 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 17 | 6 omgange | 1:33:50 | 28,77 km/t | 2:05 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30-09-2018 | 8,6 KM | 5 | 3 omgange | 49:20 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 16 | 2 omgange | 41:35 | 30,30 km/t | 1:58 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 8 KM | 9 | 3 omgange | 48:06 | 29,93 km/t | 2:00 min/km |
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 16-09-2018 | 6,1 KM | 4 | 4 omgange | 44:47 | 32,68 km/t | 1:50 min/km |
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU) | 15-09-2018 | 23,5 KM | 8 | 1 omgange | 44:46 | 31,49 km/t | 1:54 min/km |
Poul Erik Bech-løbet - 2 afd. Xtreme Cup - Kolding (DCU) | 09-09-2018 | 11 KM | 7 | 2 omgange | 42:15 | 31,24 km/t | 1:55 min/km |
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU) | 01-09-2018 | 7,21 KM | 6 | 4 omgange | 55:09 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Herning City Gadeløbet | 31-08-2018 | 1,6 KM | 2 | 10 omgange | 32:16 | 29,74 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 13 | 6 omgange | 49:18 | 30,67 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 13 | 6 omgange | 49:18 | 30,67 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29-07-2018 | 4,2 KM | 12 | 0:00 | 3:10:44 | 1,32 km/t | 45:24 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 10 | 2 omgange | 50:14 | 29,62 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 10 | 2 omgange | 50:14 | 29,62 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 14 | 2 omgange | 1:07:13 | 27,67 km/t | 2:10 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 14 | 2 omgange | 1:07:13 | 27,67 km/t | 2:10 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 12 | 8 omgange | 23:59 | 28,02 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 12 | 8 omgange | 23:59 | 28,02 km/t | 2:08 min/km |
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup | 24-06-2018 | 5,7 KM | 10 | 4 omgange | 56:18 | 24,30 km/t | 2:28 min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10-06-2018 | 4,14 KM | 8 | 6 omgange | 47:48 | 31,18 km/t | 1:55 min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27-05-2018 | 5,8 KM | 10 | 4 omgange | 42:41 | 32,61 km/t | 1:50 min/km |
Snejbjerg JFM TT | 26-05-2018 | 10,5 KM | 12 | 45:05 | 20:05 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 16 | 2 omgange | 59:04 | 28,85 km/t | 2:04 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 18 | 2 omgange | 44:41 | 32,76 km/t | 1:49 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 15 | 2 omgange | 55:38 | 31,05 km/t | 1:55 min/km |
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup | 22-04-2018 | 2 KM | 9 | 9 omgange | 37:06 | 29,11 km/t | 2:03 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: jfresultater@dcu-cykling.dk