Resultat
Nettotid
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | Enkelstart U13 |
Detaljer
Distance | 750 meter |
Nettotid | 1:10 |
Starttidspunkt | 10:13:00 |
Sluttidspunkt | 10:14:10 |
Dato | 30. august 2020 |
Detaljer
Hastighed | 38,33 km/t |
Tempo | 1:33 min/km |
Deltager (#9)
Emil Piltoft Christensen | |
Odder Cykel Klub | |
Danmark | |
Mand, 11 år (15 i dag) |
Andre resultater for Emil Piltoft
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 23 | 8 omgange | 1:44:23 | 39,54 km/t | 1:31 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 39 | 3 omgange | 2:00:00 | 37,20 km/t | 1:36 min/km |
Odder CK - 2023 | 17-09-2023 | 25,3 KM | 23 | 3 omgange | 2:09:29 | 35,17 km/t | 1:42 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 53 | 10 omgange | 2:18:00 | 34,13 km/t | 1:45 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 59 | 26:45 | 26:45 | 37,16 km/t | 1:36 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 23 | 3 omgange | 1:53:15 | 34,33 km/t | 1:44 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 22 | 4 omgange | 1:35:49 | 36,06 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 48 | 5 omgange | 2:08:58 | 36,29 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 52 | 5 omgange | 1:42:48 | 36,18 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 56 | 10 omgange | 1:10:05 | 35,95 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 57 | 16:20 | 16:20 | 38,93 km/t | 1:32 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 13 KM | 16 | 6 omgange | 2:20:08 | 33,39 km/t | 1:47 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 91 | 36:59,00 | 36:59,00 | 20,77 km/t | 2:53 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 1 | 0:01 | 0:01 | 6120,00 km/t | 0:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 88 | 3 omgange | 1:41:34 | 34,20 km/t | 1:45 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 21 | 3 omgange | 1:55:13 | 35,93 km/t | 1:40 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 8 | 5 omgange | 1:00:04,04 | 36,46 km/t | 1:38 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 18 | 4 omgange | 57:05 | 36,15 km/t | 1:39 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 18 | 3 omgange | 52:10 | 37,26 km/t | 1:36 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 1 | 2 omgange | 1:31:19 | 33,25 km/t | 1:48 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 3 | 4 omgange | 55:38 | 36,66 km/t | 1:38 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 5 | 1 omgange | 18:27 | 36,59 km/t | 1:38 min/km |
DCU Børneløb Linieløb - Holstebro CC | 21-08-2022 | 1900 Meter | 3 | 26:22 | 26:22 | 34,58 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 12 | 3 omgange | 1:27:58 | 31,92 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 20 | 3:31:20 | 3:31:20 | 4,43 km/t | 13:32 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 17 | 3 omgange | 1:06:16 | 33,68 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 17 | 7 omgange | 48:53 | 36,08 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 22 | 8:13 | 8:13 | 38,66 km/t | 1:33 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 1 | 2 omgange | 1:10:08 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 14 | 4 omgange | 1:25:52 | 33,54 km/t | 1:47 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 6 | 3 omgange | 1:06:55 | 32,81 km/t | 1:49 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 6 | 4 omgange | 1:24:15 | 33,32 km/t | 1:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 28 | 3 omgange | 1:32:34 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 36 | 3 omgange | 1:34:41 | 29,84 km/t | 2:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 13 | 20:06,11 | 20:06,11 | 37,01 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 8 | 7 omgange | 20:41 | 34,51 km/t | 1:44 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 5,8 KM | 6 | 7 omgange | 1:13:51 | 32,98 km/t | 1:49 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 5 | 3 omgange | 1:17:07 | 33,61 km/t | 1:47 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 10 KM | 7 | 3 omgange | 55:09 | 32,63 km/t | 1:50 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 7,5 KM | 3 | 5 omgange | 1:02:11 | 36,18 km/t | 1:39 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 5,5 KM | 15 | 7 omgange | 1:09:17 | 33,34 km/t | 1:47 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 5 KM | 13 | 6 omgange | 52:51 | 34,05 km/t | 1:45 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 13,1 KM | 5 | 3 omgange | 1:14:09 | 31,80 km/t | 1:53 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10-04-2022 | 3,8 KM | 3 | 10 omgange | 1:08:40 | 33,20 km/t | 1:48 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 11 | 2 omgange | 1:21:26 | 33,89 km/t | 1:46 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24-10-2021 | 5,5 KM | 12 | 7 omgange | 1:14:44 | 30,90 km/t | 1:56 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 5 KM | 11 | 6 omgange | 53:56 | 33,37 km/t | 1:47 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 13 | 24:38 | 24:38 | 31,65 km/t | 1:53 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 27 | 4 omgange | 59:00 | 34,98 km/t | 1:42 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 29 | 3 omgange | 55:11 | 34,25 km/t | 1:45 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 8 | 3 omgange | 1:14:24 | 34,83 km/t | 1:43 min/km |
Odder CK | 18-09-2021 | 25,3 KM | 10 | 2 omgange | 1:28:52 | 34,16 km/t | 1:45 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 12 | 3 omgange | 1:08:48 | 35,48 km/t | 1:41 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 11 | 22:53,29 | 22:53,29 | 35,91 km/t | 1:40 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 10,8 KM | 27 | 4 omgange | 1:09:15 | 37,43 km/t | 1:36 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 15,1 KM | 33 | 23:34,22 | 23:34,22 | 38,44 km/t | 1:33 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 7,5 KM | 8 | 5 omgange | 1:04:34 | 34,84 km/t | 1:43 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15-08-2021 | 7,25 KM | 12 | 6 omgange | 1:26:08 | 30,30 km/t | 1:58 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14-08-2021 | 11,26 KM | 7 | 1 omgange | 20:02 | 33,71 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 31 | 3:46:47 | 3:46:47 | 4,13 km/t | 14:32 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 28 | 3 omgange | 59:59 | 37,21 km/t | 1:36 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 38 | 7 omgange | 1:10:37 | 24,98 km/t | 2:24 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 43 | 8:45 | 8:45 | 36,29 km/t | 1:39 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 15 | 2 omgange | 1:22:38 | 31,36 km/t | 1:54 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 15 | 4 omgange | 57:05 | 35,73 km/t | 1:40 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 11 | 2 omgange | 1:25:27 | 32,30 km/t | 1:51 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 23 | 3 omgange | 1:05:26 | 33,00 km/t | 1:49 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 22 | 3 omgange | 1:05:36 | 33,47 km/t | 1:47 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 23 | 3 omgange | 1:21:24 | 31,84 km/t | 1:53 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 2 | 16 omgange | 23:44 | 40,43 km/t | 1:29 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 6 | 3 omgange | 47:08 | 29,02 km/t | 2:04 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 13,56 KM | 6 | 2 omgange | 50:22 | 32,30 km/t | 1:51 min/km |
Herning JFM TT 2020 | 19-09-2020 | 9,8 KM | 3 | 16:35 | 16:35 | 35,45 km/t | 1:41 min/km |
Pilotløb for U11-U17 - Herning CK | 17-09-2020 | 1,2 KM | 3 | 6 omgange | 12:54 | 33,46 km/t | 1:47 min/km |
Pilotløb for U11-U17 - Herning CK | 17-09-2020 | 1,2 KM | 3 | 1:53 | 1:53 | 38,05 km/t | 1:34 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 8 | 2 omgange | 54:01 | 31,98 km/t | 1:52 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 6 | 20 omgange | 25:25 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 4 | 18 omgange | 22:35 | 35,86 km/t | 1:40 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 6 | 0:06 | 0:06 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 7 | 2 omgange | 1:01:42 | 30,34 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 7 | 0:00 | 2:46:45 | 5,61 km/t | 10:41 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 6 | 2 omgange | 47:49 | 31,12 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 6 | 6 omgange | 47:57 | 31,53 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 7 | 9:19 | 9:19 | 34,08 km/t | 1:45 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 4 | 20 omgange | 29:10 | 411,21 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 5 | 9 omgange | 13:19 | 405,29 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 5 | 1:22 | 1:22 | 43,41 km/t | 1:22 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 6 | 1 omgange | 6:00 | 10,00 km/t | 6:00 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 13 | 2 omgange | 39:42 | 31,74 km/t | 1:53 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 7,4 KM | 7 | 4 omgange | 45:33 | 38,99 km/t | 1:32 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 9 | 1 omgange | 51:08 | 29,68 km/t | 2:01 min/km |
CK Aarhus | 17-08-2019 | 7,7 KM | 10 | 3 omgange | 49:30 | 27,99 km/t | 2:08 min/km |
Pilotløb for U11-U17 - Linjeløb 2019 | 11-08-2019 | 1 KM | 5 | 15 omgange | 21:34 | 41,73 km/t | 1:26 min/km |
Pilotløb for U11-U17 - TT 2019 | 11-08-2019 | 3 KM | 5 | 3:56 | 3:56 | 45,76 km/t | 1:18 min/km |
Pilotløb for U11-U17 - Rævejagt/Handicap 2019 | 11-08-2019 | 1 KM | 6 | 3 omgange | 4:36 | 39,00 km/t | 1:32 min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10-08-2019 | 11 KM | 7 | 2 omgange | 44:43 | 29,51 km/t | 2:01 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 5,7 KM | 12 | 5 omgange | 58:58 | 28,99 km/t | 2:04 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 19 | 3 omgange | 54:50 | 29,54 km/t | 2:01 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 6,4 KM | 10 | 3 omgange | 41:20 | 27,86 km/t | 2:09 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 8 | 4 omgange | 1:14:37 | 24,12 km/t | 2:29 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28-04-2019 | 14,1 KM | 10 | 2 omgange | 55:55 | 30,25 km/t | 1:58 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 7,21 KM | 12 | 4 omgange | 1:05:57 | 26,23 km/t | 2:17 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: jef-hansen@godmail.dk