Resultat
3 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U17P |
Omgange | 3 |
Samlet tid | 50:17 |
Point | 100 |
Detaljer
Starttidspunkt | 11:25:00 |
Dato | 10. oktober 2020 |
Detaljer
Distance i alt | 14,1 km |
Distance (omgang) | 4,7 km |
Gennemsnit omgang | 16:34 17,01 km/t |
Hurtigste omgang | 16:16 17,34 km/t |
Langsomste omgang | 16:55 16,66 km/t |
Deltager (#116)
Line Juul Balle | |
WW Racing | |
Danmark | |
Kvinde, 15 år (19 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 0 | 0:32 | 0:32 | 6 | 11:25:32 | ||||
Omgang 1 | 16:16 | 17,34 km/t | 16:48 | 6 | 11:41:48 | |||
Omgang 2 | 16:33 | 17,03 km/t | 33:22 | 7 | 11:58:22 | |||
Omgang 3 | 16:55 | 16,66 km/t | 50:17 | 6 | 12:15:17 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Line Juul
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 23 | 4 omgange | 2:45:16,84 | 37,46 km/t | 1:36 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 1 | 3 omgange | 1:54:35 | 33,93 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 4 | 5 omgange | 2:15:17 | 34,59 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 6 | 6 omgange | 2:03:18 | 36,20 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 5 | 8 omgange | 54:59 | 36,66 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 2 | 15:43 | 15:43 | 40,45 km/t | 1:28 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 4 | 3:35:17 | 3:35:15 | 35,45 km/t | 1:41 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 12 | 5 omgange | 2:51:27 | 40,24 km/t | 1:29 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03-06-2023 | 27 KM | 4 | 40:26 | 40:26 | 40,07 km/t | 1:29 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 4 | 7 omgange | 2:35:12 | 32,47 km/t | 1:50 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 6 | 4 omgange | 2:42:19 | 35,19 km/t | 1:42 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 73 KM | 4 | 7:35:44 | 7:35:44 | 9,61 km/t | 6:14 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 4 | 6 omgange | 2:59:40 | 32,46 km/t | 1:50 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 2 | 4 omgange | 1:47:02 | 35,20 km/t | 1:42 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 5 | 19:50,12 | 19:48,63 | 38,77 km/t | 1:32 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 2 | 15 omgange | 46:59 | 32,56 km/t | 1:50 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 6 | 3 omgange | 1:42:31 | 33,88 km/t | 1:46 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 26 KM | 29 | 40:43,00 | 40:43,00 | 38,31 km/t | 1:33 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 12 | 5 omgange | 2:40:31 | 33,45 km/t | 1:47 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 12 | 5 omgange | 2:07:05 | 35,41 km/t | 1:41 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 21,4 KM | 7 | 4 omgange | 2:23:01 | 35,91 km/t | 1:40 min/km |
JYSK-FYNSK MESTERSKAB CROSS - Skive | 11-12-2022 | 1500 Meter | 1 | 5 omgange | 35:14 | 12,77 km/t | 4:41 min/km |
Party Prijs * AftenCross * Cross Cup #2 - CK Aarhus | 29-10-2022 | 1500 Meter | 8 | 8 omgange | 51:05 | 14,09 km/t | 4:15 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 1 | 3 omgange | 2:23:41 | 31,69 km/t | 1:53 min/km |
Shimano MTB Liga #5 - Holte C2 | 14-08-2022 | 5,8 KM | 6 | 4 omgange | 1:21:57 | 16,98 km/t | 3:31 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 17 | 5 omgange | 2:20:12 | 33,38 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 18 | 6:03:47 | 6:03:47 | 2,57 km/t | 23:19 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 15 | 6 omgange | 2:15:30 | 32,94 km/t | 1:49 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 16 | 8 omgange | 56:51 | 35,46 km/t | 1:41 min/km |
XCC (Short Track) MTB DM 2022 - Rold | 26-06-2022 | 1,1 KM | 5 | 5 omgange | 20:56 | 15,76 km/t | 3:48 min/km |
Shimano MTB Liga #4 - Varde C2 | 12-06-2022 | 5,8 KM | 7 | 4 omgange | 1:33:49 | 14,84 km/t | 4:02 min/km |
Shimano MTB Liga #3 - Randers C1 | 05-06-2022 | 4,7 KM | 6 | 4 omgange | 1:24:34 | 13,34 km/t | 4:29 min/km |
Gothenburg MTB Race 2022 - SWE Cup #2 | 22-05-2022 | 4 KM | 9 | 5 omgange | 1:22:26 | 14,56 km/t | 4:07 min/km |
Shimano MTB Liga #2 - Roskilde C2 | 15-05-2022 | 5 KM | 5 | 1 omgange | 17:10 | - | - |
Shimano MTB Liga #1 - Odense C2 | 24-04-2022 | 5,8 KM | 6 | 4 omgange | 1:05:04 | 21,39 km/t | 2:48 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2022 | 03-04-2022 | 4 KM | 5 | 4 omgange | 1:11:18 | 13,46 km/t | 4:27 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 09-01-2022 | 1500 Meter | 7 | 5 omgange | 48:31 | 9,27 km/t | 6:28 min/km |
Cross CUP 7 afdeling - Cykling Odense | 05-12-2021 | - | 7 | 6 omgange | 55:00 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 5 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 21-11-2021 | - | 12 | 4 omgange | 29:34 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 5 | 6 omgange | 46:54 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag | 31-10-2021 | 2,5 KM | 7 | 8 omgange | 52:13 | 22,98 km/t | 2:36 min/km |
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag | 30-10-2021 | 2,2 KM | 5 | 8 omgange | 48:42 | 21,68 km/t | 2:46 min/km |
Haderslev MTB Challenge XCM - CN/DM XCM 2021 | 25-09-2021 | 39,25 KM | 5 | 1:49:36 | 1:49:34 | 21,49 km/t | 2:47 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #3 Sorø BC C2 | 05-09-2021 | 6 KM | 7 | 3 omgange | 1:09:34 | 15,52 km/t | 3:51 min/km |
Holte MTB DM 2021 | 26-06-2021 | - | 7 | 3 omgange | 59:04 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C2 | 12-06-2021 | 5,8 KM | 7 | 3 omgange | 1:01:39 | 16,93 km/t | 3:32 min/km |
DCU MTB-løb i Kongshøjskoven - Aalborg - Pre-Liga løb | 30-05-2021 | 5,5 KM | 7 | 3 omgange | 1:01:34 | 16,08 km/t | 3:43 min/km |
DCU MTB Vissenbjerg - Pre-Liga løb | 09-05-2021 | 4 KM | 6 | 4 omgange | 1:10:40 | 13,58 km/t | 4:25 min/km |
Cross Odense 6. dec. 2020. | 06-12-2020 | 2,65 KM | 2 | 5 omgange | 44:01 | 18,06 km/t | 3:19 min/km |
Party Prijs – AftenCross – lørdag | 14-11-2020 | 2,3 KM | 4 | 7 omgange | 42:06 | 22,94 km/t | 2:36 min/km |
Korona Prijs CK Aarhus XVI | 01-11-2020 | 2,3 KM | 1 | 4 omgange | 34:19 | 16,08 km/t | 3:43 min/km |
Korona Prijs CK Aarhus XVI - Lørdag | 31-10-2020 | 2,3 KM | 2 | 6 omgange | 43:01 | 19,24 km/t | 3:07 min/km |
DM XCO - Vejle 2020 | 26-09-2020 | 4800 Meter | 10 | 3 omgange | 1:02:45 | 13,77 km/t | 4:21 min/km |
X-sauce cuppen #1, XCO, Kolding 2020 | 20-09-2020 | 5,2 KM | 6 | 3 omgange | 55:31 | 16,86 km/t | 3:33 min/km |
DM XCM - Viborg 2020 | 06-09-2020 | 25 KM | 6 | 2 omgange | 2:55:29 | 17,09 km/t | 3:30 min/km |
Shimano Ligaen 2019 p/b SIXT #4 Copenhagen | 22-09-2019 | 4,9 KM | 5 | 2 omgange | 51:46 | 11,36 km/t | 5:16 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde | 29-06-2019 | 6,25 KM | 5 | 3 omgange | 1:16:16 | 14,75 km/t | 4:04 min/km |
Race Days Vejle p/b SRAM #1 | 01-06-2019 | 4800 Meter | 3 | 3 omgange | 1:11:05 | 12,15 km/t | 4:56 min/km |
Race Days Vejle p/b SRAM #1 SHORT TRACK | 31-05-2019 | 1 KM | 3 | 3 omgange | 21:22 | - | - |
DCU XCO - Viborg MTB | 26-05-2019 | 5,2 KM | 3 | 2 omgange | 48:48 | 12,79 km/t | 4:41 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte | 28-04-2019 | 5,9 KM | 7 | 2 omgange | 41:54 | 16,89 km/t | 3:33 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #4 Aalborg | 15-09-2018 | 5 KM | 11 | 2 omgange | 1:17:18 | 7,76 km/t | 7:43 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: cyclingvejle@gmail.com