De viste resultater er kontrolleret og godkendte
Resultat
Nettotid
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U11 |
Point | 18 |
Detaljer
Nettotid | 0:02 |
Bruttotid | 0:02 |
Dato | 30. august 2020 |
Deltager (#33)
Mikkas Skoubo | |
Slagelse Cykle Ring | |
Danmark | |
Mand, 10 år (13 i dag) |
Andre resultater for Mikkas
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM i cykelcross 2024 - Holbæk | 14-01-2024 | 2,7 KM | 9 | 4 omgange | 37:26 | 17,30 km/t | 3:28 min/km |
Challenge cross-cup Finale - Kalundborg | 07-01-2024 | - | 6 | 4 omgange | 41:31 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross4Life & Sjællandsmesterskab | 30-12-2023 | - | 3 | 3 omgange | 31:38 | 0,00 km/t | - min/km |
CX - Næstved BC | 10-12-2023 | - | 1 | 4 omgange | 41:46 | 0,00 km/t | - min/km |
JYSK-FYNSK MESTERSKAB CROSS - Skive | 26-11-2023 | 2400 Meter | 8 | 7 omgange | 34:28 | 29,24 km/t | 2:03 min/km |
Challenge Cross Cup afd. 6 - Skive Cykle Klub | 25-11-2023 | 2500 Meter | 8 | 5 omgange | 31:55 | 23,50 km/t | 2:33 min/km |
Challenge cross-cup 5. afdeling - Erling Hansen’s cross mindeløb | 19-11-2023 | - | 7 | 3 omgange | 32:46 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 3. afdeling - Odense | 12-11-2023 | 2500 Meter | 8 | 5 omgange | 43:47 | 17,12 km/t | 3:30 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 29-10-2023 | 1,5 KM | 3 | 4 omgange | 44:35 | 8,07 km/t | 7:25 min/km |
Party Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 28-10-2023 | 1,5 KM | 8 | 5 omgange | 43:59 | 10,23 km/t | 5:51 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 14 | 1 omgange | 53:23 | - | - |
Challenge cross-cup 2. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2023 | - | 7 | 5 omgange | 31:04 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 07-10-2023 | - | 4 | 5 omgange | 32:39 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 7,3 KM | 19 | 5 omgange | 58:08,38 | 37,67 km/t | 1:35 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 35 | 4 omgange | 56:30 | 36,52 km/t | 1:38 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 11 | 3 omgange | 48:29,25 | 38,24 km/t | 1:34 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 8,5 KM | 15 | 2 omgange | 57:33 | 17,72 km/t | 3:23 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 6 KM | 17 | 6 omgange | 1:04:15 | 33,62 km/t | 1:47 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 27 | 6 omgange | 1:13:14 | 38,59 km/t | 1:33 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 32 | 27:27 | 27:27 | 36,20 km/t | 1:39 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 20 | 2 omgange | 1:21:45 | 31,70 km/t | 1:53 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 23 | 3 omgange | 1:19:19 | 35,40 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 23 | 3 omgange | 1:02:36 | 35,65 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 23 | 7 omgange | 51:01 | 34,57 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 30 | 8:23 | 8:23 | 37,89 km/t | 1:35 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 10 KM | 19 | 3 omgange | 45:25 | 39,62 km/t | 1:30 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2023 | 11-06-2023 | 9,1 KM | 13 | 4 omgange | 58:45,15 | 37,17 km/t | 1:36 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 19 | 4 omgange | 1:24:28 | 34,09 km/t | 1:45 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 12,2 KM | 21 | 3 omgange | 1:02:40 | 35,04 km/t | 1:42 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 18 | 2 omgange | 1:07:03 | 34,36 km/t | 1:44 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 3 | 1:10:54,65 | 1:10:54,65 | 35,54 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 22 | 3 omgange | 1:24:21 | 34,57 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 43,8 KM | 27 | 4:27:37 | 4:27:37 | 9,82 km/t | 6:06 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 26 | 3 omgange | 1:19:01 | 35,76 km/t | 1:40 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 38 | 20:52,71 | 20:51,13 | 23,02 km/t | 2:36 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 18 | 7 omgange | 18:02 | 39,56 km/t | 1:30 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 32 | 2 omgange | 1:05:22 | 35,43 km/t | 1:41 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 6 | 3 omgange | 1:13:13,10 | 35,89 km/t | 1:40 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 7,6 KM | 8 | 4 omgange | 54:29 | 33,47 km/t | 1:47 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 8 | 5 omgange | 1:25:09 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 16 | 5 omgange | 1:07:56 | 33,12 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 11 | 35:49 | 35:49 | 61,39 km/t | 0:58 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 20 | 1 omgange | 7:18 | 22,17 km/t | 2:42 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 11 KM | 9 | 3 omgange | 55:30 | 35,67 km/t | 1:40 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 7,1 KM | 11 | 5 omgange | 59:32,54 | 35,77 km/t | 1:40 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 13,3 KM | 10 | 3 omgange | 1:05:51,46 | 36,35 km/t | 1:39 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 13,5 KM | 10 | 22:33,63 | 22:33,63 | 35,90 km/t | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 5,5 KM | 17 | 7 omgange | 1:11:46 | 32,19 km/t | 1:51 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 5 KM | 21 | 6 omgange | 53:02 | 33,94 km/t | 1:46 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 13,1 KM | 20 | 3 omgange | 1:12:32 | 32,51 km/t | 1:50 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 17 | 2 omgange | 1:23:55 | 32,89 km/t | 1:49 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 13 | 6 omgange | 1:04:08,37 | 29,19 km/t | 2:03 min/km |
DM i cykelcross 2023 - ABC København | 14-01-2023 | - | 13 | 3 omgange | 37:02 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup Finale - Møllebakken, Kalundborg CC | 08-01-2023 | - | 12 | 4 omgange | 35:46 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup 5. afdeling - Holbæk Cykelsport | 03-12-2022 | 3000 Meter | 6 | 5 omgange | 45:00 | 19,99 km/t | 3:00 min/km |
CX - Næstved BC | 20-11-2022 | - | 2 | 3 omgange | 26:55 | 0,00 km/t | - min/km |
4 afdeling CX Cup 22/23 - Cykling Odense | 06-11-2022 | 2500 Meter | 10 | 5 omgange | 43:27 | 17,26 km/t | 3:28 min/km |
Grote Prijs - Cross Cup #3 - CK Aarhus | 30-10-2022 | 1500 Meter | 9 | 6 omgange | 38:45 | 13,93 km/t | 4:18 min/km |
CX - Skrænten CC & JC CC | 09-10-2022 | - | 9 | 5 omgange | 34:42 | 0,00 km/t | - min/km |
Crosscup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2022 | - | 8 | 5 omgange | 38:16 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 16 | 5 omgange | 1:03:56,58 | 34,25 km/t | 1:45 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 22 | 4 omgange | 58:05 | 35,53 km/t | 1:41 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 21 | 3 omgange | 56:37 | 34,33 km/t | 1:44 min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 16 | 3 omgange | 53:38,53 | 34,56 km/t | 1:44 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 18 | 4 omgange | 1:03:26 | 32,16 km/t | 1:51 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 31,2 KM | 12 | 6 omgange | 55:34,58 | 202,10 km/t | 0:17 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 8,6 KM | 9 | 3 omgange | 45:40,80 | 33,89 km/t | 1:46 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 8,5 KM | 10 | 14:04,33 | 14:04,33 | 36,24 km/t | 1:39 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 4 | 2 omgange | 42:27,27 | 29,68 km/t | 2:01 min/km |
Sjælland på Tværs // Sjælland Rundt 2022 | 25-06-2022 | 137 KM | 181 | 4:39:27 | 4:36:10 | 29,76 km/t | 2:00 min/km |
Tour de Storebælt 2022 | 11-06-2022 | 100 KM | 1336 | 3:40:13 | 3:40:06 | 27,26 km/t | 2:12 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 9 | 2 omgange | 1:04:48 | 30,00 km/t | 2:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 7 | 1 omgange | 29:12 | 32,24 km/t | 1:51 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 13 | 23:22,42 | 23:22,42 | 31,83 km/t | 1:53 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 4 | 4 omgange | 13:23 | 30,48 km/t | 1:58 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 3 | 3 omgange | 52:47,23 | 31,27 km/t | 1:55 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 4 | 6 omgange | 32:43,76 | 30,58 km/t | 1:57 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 4 | 3 omgange | 46:21,27 | 29,12 km/t | 2:03 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 3 | 4 omgange | 28:40,49 | 33,48 km/t | 1:47 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 6 | 17:48,43 | 17:48,43 | 33,69 km/t | 1:46 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 11 KM | 2 | 2 omgange | 44:29 | 29,67 km/t | 2:01 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 7,5 KM | 2 | 4 omgange | 1:01:23 | 29,32 km/t | 2:02 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 2 | 2 omgange | 52:36,37 | 30,57 km/t | 1:57 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 08-01-2022 | 1500 Meter | 7 | 4 omgange | 36:02 | 9,99 km/t | 6:00 min/km |
Cyklecross Cup 9 // Amager CR -dag 2 | 19-12-2021 | - | 3 | 4 omgange | 41:47 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup 8 // Amager CR -dag 1 | 18-12-2021 | - | 3 | 4 omgange | 41:21 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen | 28-11-2021 | - | 4 | 4 omgange | 42:08 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 5 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 21-11-2021 | - | 3 | 5 omgange | 40:56 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 4 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 20-11-2021 | - | 3 | 4 omgange | 31:22 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 4 | 5 omgange | 43:07 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag | 31-10-2021 | 2,5 KM | 5 | 5 omgange | 38:21 | 19,55 km/t | 3:04 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 9,7 KM | 4 | 2 omgange | 42:58,04 | 27,09 km/t | 2:12 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 3 | 3 omgange | 48:33 | 31,87 km/t | 1:52 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 7 | 2 omgange | 39:53 | 31,58 km/t | 1:53 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #3- LL | 19-09-2021 | 5,2 KM | 2 | 5 omgange | 50:25,35 | 30,94 km/t | 1:56 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 2 | 2 omgange | 38:23,20 | 34,70 km/t | 1:43 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 11 KM | 2 | 2 omgange | 41:43 | 31,63 km/t | 1:53 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 7,6 KM | 4 | 3 omgange | 46:04 | 29,69 km/t | 2:01 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 8,97 KM | 4 | 3 omgange | 50:06 | 32,23 km/t | 1:51 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 8,97 KM | 10 | 15:37,69 | 15:37,69 | 34,44 km/t | 1:44 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 7,5 KM | 5 | 4 omgange | 57:14 | 31,44 km/t | 1:54 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 12 KM | 2 | 21:48,44 | 21:48,44 | 33,02 km/t | 1:49 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #2- TT | 15-08-2021 | 5,2 KM | 2 | 20:59,00 | 19:59,00 | 15,61 km/t | 3:50 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 8 | 2:47:18 | 2:47:18 | 5,59 km/t | 10:43 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 2 | 2 omgange | 46:01 | 32,33 km/t | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 8 | 6 omgange | 48:14 | 31,34 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 11 | 9:11 | 9:11 | 34,60 km/t | 1:44 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 4 | 2 omgange | 51:21,29 | 32,71 km/t | 1:50 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb | 26-06-2021 | 5,2 KM | 4 | 4 omgange | 40:27,71 | 30,84 km/t | 1:56 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1 | 26-06-2021 | 5,2 KM | 3 | 6:05,85 | 6:05,85 | 51,17 km/t | 1:10 min/km |
DEUTER enkeltstart | 22-06-2021 | 12,5 KM | 2 | 22:41,14 | 22:41,14 | 33,06 km/t | 1:48 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 1 | 1 omgange | 42:03 | 30,82 km/t | 1:56 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 7 | 3 omgange | 50:37 | 30,22 km/t | 1:59 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 4 | 3 omgange | 57:19,86 | 32,97 km/t | 1:49 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 6,79 KM | 3 | 4 omgange | 52:45,24 | 30,89 km/t | 1:56 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 9 | 2 omgange | 44:26 | 32,40 km/t | 1:51 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 6 | 2 omgange | 45:44 | 32,01 km/t | 1:52 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 6 | 2 omgange | 58:16 | 29,65 km/t | 2:01 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 9,17 KM | 8 | 3 omgange | 58:47,07 | 28,08 km/t | 2:08 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 9 | 9 omgange | 28:15,29 | 31,21 km/t | 1:55 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 9,4 KM | 9 | 17:44,29 | 17:44,29 | 31,80 km/t | 1:53 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 7 | 3 omgange | 43:22,03 | 31,15 km/t | 1:55 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 9,1 KM | 3 | 3 omgange | 57:44,19 | 28,37 km/t | 2:06 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 5 | 2 omgange | 27:37,17 | 31,72 km/t | 1:53 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 5 | 3 omgange | 26:36 | 27,74 km/t | 2:09 min/km |
Grand Prix Alsønderup 2020, CC Hillerød | 10-10-2020 | 13,2 KM | 9 | 2 omgange | 48:13 | 32,85 km/t | 1:49 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 5 | 16 omgange | 23:44 | 40,43 km/t | 1:29 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 7 | 3 omgange | 47:28 | 28,81 km/t | 2:04 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 8 | 3 omgange | 47:48 | 32,38 km/t | 1:51 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 8 | 2 omgange | 38:51 | 32,43 km/t | 1:51 min/km |
Alfa Laval Løbet Nakskov SJM TT 2020 | 19-09-2020 | 10 KM | 10 | 18:34 | 18:34 | 32,31 km/t | 1:51 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 6 | 2 omgange | 53:58 | 32,01 km/t | 1:52 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 10 KM | 2 | 10 omgange | 13:01 | 460,85 km/t | 0:07 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 2 | 14 omgange | 18:33 | 33,93 km/t | 1:46 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 2 | 1:11 | 1:11 | 37,97 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 3 | 1 omgange | 36:04 | 25,94 km/t | 2:18 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 2 | 0:00 | 1:33:58 | 9,96 km/t | 6:01 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 2 | 1 omgange | 23:42 | 31,39 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 2 | 3 omgange | 24:44 | 30,56 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 3 | 9:44 | 9:44 | 32,67 km/t | 1:50 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 2 | 9 omgange | 13:53 | 388,63 km/t | 0:09 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 3 | 8 omgange | 12:20 | 38,90 km/t | 1:32 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 4 | 1:56 | 1:56 | 30,83 km/t | 1:56 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 3 | 1 omgange | 3:00 | 20,00 km/t | 3:00 min/km |
Danmark cykler sammen | 24-05-2020 | 50 KM | 92 | 2:43:20 | 2:43:20 | 18,37 km/t | 3:16 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 1 | 2 omgange | 33:27 | 30,85 km/t | 1:56 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 2 | 1 omgange | 19:50 | 31,75 km/t | 1:53 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 4,1 KM | 6 | 4 omgange | 30:56 | 31,81 km/t | 1:53 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 8 | 22:18,43 | 22:18,43 | 30,39 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 3 | 1 omgange | 33:37 | 27,66 km/t | 2:10 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 3 | 1 omgange | 33:37 | 27,66 km/t | 2:10 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 4 | 1 omgange | 25:05 | 29,65 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 4 | 1 omgange | 25:05 | 29,65 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 4 | 2 omgange | 25:49 | 26,49 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 4 | 2 omgange | 25:49 | 26,49 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 5 | 10:31 | 10:31 | 30,23 km/t | 1:59 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 5 | 10:31 | 10:31 | 30,23 km/t | 1:59 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 3 | 2 omgange | 35:12 | 30,68 km/t | 1:57 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 7 | 1 omgange | 24:30 | 29,87 km/t | 2:00 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 3 | 1 omgange | 30:13 | 28,39 km/t | 2:06 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 6,4 KM | 1 | 2 omgange | 26:34 | 28,91 km/t | 2:04 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 3 | 2 omgange | 42:12 | 21,32 km/t | 2:48 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11-05-2019 | 3,8 KM | 2 | 3 omgange | 23:32 | 29,05 km/t | 2:03 min/km |
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub | 14-04-2019 | 5,8 KM | 2 | 1 omgange | 26:39 | 13,06 km/t | 4:35 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 7,21 KM | 4 | 2 omgange | 30:43 | 28,16 km/t | 2:07 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: jef-hansen@godmail.dk