Mountainbike Trailcup 2021

Mountainbike Trailcup 2021

711 deltagere

Startnr. Deltager Distance
Aksel BreumHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Albert Jacobsen EegSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Alfred RabølleUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Alfred RabølleHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Alfred RabølleVejle (5/6 juni) Vejle
Alfred RabølleBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Alfred RabølleSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Allan Gill KristensenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Allan HøgfeldtSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Allan KnudsenVejle (5/6 juni) Vejle
Allan KnudsenSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Anders "Cykelstjerne" BisgaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Anders BreumHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Anders BreumBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Anders BreumSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Anders Dalby SallingSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Anders Holmenlund MillingHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Anders Holmenlund MillingVejle (5/6 juni) Vejle
Anders Holmenlund MillingBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Anders Holmenlund MillingSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Anders KejserUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Anders Kjær HeldgaardHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Anders Lyngs HansenSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Anders MørkUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Anders NielsenBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Anders PausgaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Anders Rungø HilligsøeUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Anders Schou PleidrupVejle (5/6 juni) Vejle
André JensenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Andreas Buchdal NielsenHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Andreas Buchdal NielsenVejle (5/6 juni) Vejle
Andreas Buchdal NielsenUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Andreas Hawk MogensenHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Andreas Hawk MogensenVejle (5/6 juni) Vejle
Andreas Hawk MogensenBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Andreas MathiasenSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Andreas MathiasenBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Andreas ØstergaardHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Anna Emilie JensenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Anne BødkerVejle (5/6 juni) Vejle
Anne BødkerBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Anne BødkerHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Anne BødkerSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Anne BødkerUlstrup (7/8 august) Ulstrup
Anne-Mette NørregaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Annette Rahr PedersenBjerge Skov (14/15 august) Bjerge Skov
Annette Rahr PedersenSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Asbjørn DamgaardHimmelbjerget (8/9 maj) Himmelbjerget
Asbjørn DamgaardSilkeborg (18/19 september) Silkeborg
Asbjørn JohansenUlstrup (7/8 august) Ulstrup

Antal: 711