Esrum Open Water 2021

Esrum Open Water 2021

79 deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
23Adam Powers(M) Gruppe E3.000 m Øst-DANSK mesterskab
106Agnete Lønstrup(K) Årgang 1995 og ældre3000 m
218Alf Bergqvist(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
3Anders Juel Bragge(M) Gruppe E3.000 m Øst-DANSK mesterskab
117Andrew Tiscoe(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
225Anita Knoblauch(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
208Anne Cathrine Bahn(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
223Ariane Juel(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
4August Juel Bragge(M) Årgang 2006 og yngre3.000 m Øst-DANSK mesterskab
8Bo Hyllested(M) Gruppe J3.000 m Øst-DANSK mesterskab
109Brian Jensen(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
201Caroline Ploug Høyer(K) Årgang 2006 og yngre1000 m
104Carsten Jokumsen(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
27Casper Nordahl-Meyer(M) Gruppe C3.000 m Øst-DANSK mesterskab
107Charlie George(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
206Chris Larsen(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
220Christian Bæk Hvid(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
20Christian Drachmann(M) Gruppe F3.000 m Øst-DANSK mesterskab
11Cristiano Santos(M) Gruppe B3.000 m Øst-DANSK mesterskab
205Daisy Sterup-Hansen(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
119Fabienne Robert(K) Årgang 1995 og ældre3000 m
216Frederik Lundt(M) Årgang 1996-20051000 m
101Fredrik Guldstrand(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
10Gitte Rud(K) Gruppe E3.000 m Øst-DANSK mesterskab
12Henrik Sulsbrück(M) Gruppe E3.000 m Øst-DANSK mesterskab
114Henrik Tidemand(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
110Jacob Vestergaard Knudsen(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
108Jan Sletsgaard(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
200Jannie Ploug Høyer(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
29jens ulrik kjerrumgaard(M) Gruppe F3.000 m Øst-DANSK mesterskab
24Jesper Knak(M) Gruppe D3.000 m Øst-DANSK mesterskab
30John Christensen(M) Gruppe F3.000 m Øst-DANSK mesterskab
115Jon Skrumsager Nielsen(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
211Jonas Jensen(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
221Jørgen Munck Dinesen(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
116Klaus Ås Hansen(M) Årgang 1995 og ældre3000 m
217Lars Barkholt(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
7Lars Hyllested(M) Gruppe H3.000 m Øst-DANSK mesterskab
212Lars Jensen(M) Årgang 1995 og ældre1000 m
15Laura Hansen(K) Gruppe A3.000 m Øst-DANSK mesterskab
21Lene Knudsen(K) Gruppe D3.000 m Øst-DANSK mesterskab
17Leonora Mantzius Postgaard(K) Årgang 2006 og yngre3.000 m Øst-DANSK mesterskab
16Louise Sass(K) Gruppe D3.000 m Øst-DANSK mesterskab
14Lærke Gasbjerg(K) Gruppe B3.000 m Øst-DANSK mesterskab
18Lærke Toft Ruby(K) Gruppe A-3.000 m Øst-DANSK mesterskab
28Mads Bergendorff(M) Gruppe F3.000 m Øst-DANSK mesterskab
100Malin Johansson(K) Årgang 1995 og ældre3000 m
118Maria Severin(K) Årgang 1995 og ældre3000 m
202Marina George(K) Årgang 1995 og ældre1000 m
122Martin Kisby Willerup(M) Årgang 1995 og ældre3000 m

Antal: 79