Bent Pedersen Cup 2021 - afdeling 4

Bent Pedersen Cup 2021 - afdeling 4

Results

Mads Østergaard Kristensen
Team ColoQuick
Resultat

Bruttotid

Timer Minutter Sekunder

Distance A Klasse
Placering   (baseret på bruttotiden)
Samlet 1 af 12
Mænd 1 af 12
Detaljer
Hastighed 46,65 km/t
Tempo 1:17 min/km
Deltager (#356)
Mads Østergaard Kristensen
Team ColoQuick
Danmark
Mand
Andre resultater for Mads Østergaard
ArrangementDistanceNettotid
Bent Pedersen Cup 2021 - afdeling 560 KM1:19:19
Herning City Gadeløbet 20211,6 KM1:16:03
Bent Pedersen Cup 2021 - afdeling 358 KM1:13:29
Postnord U6 Cycle Tour - stage 614 KM17:04,97
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52,4 KM1:08:23
Postnord U6 Cycle Tour - stage 4186 KM4:19:56
Postnord U6 Cycle Tour - stage 367,5 KM1:46:46
Postnord U6 Cycle Tour - stage 2186 KM4:35:28
Postnord U6 Cycle Tour - stage 13,2 KM4:18,83
Bent Pedersen Cup 2021 - afdeling 211,6 KM1:19:05
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup178,5 KM4:08:49
Hvidovre CK DM U23 og Master Linjeløb31,5 KM3:34:34
Herning City Gadeløbet 20191,8 KM1:17:10
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding15 KM2:33:41
Randers Bike Week #415,5 KM3:32:33
Randers Bike Week #415,5 KM3:32:33
Randers Bike Week #312,4 KM3:00:28
Randers Bike Week #312,4 KM3:00:28
Randers Bike Week #215,4 KM3:20:25
Randers Bike Week #215,4 KM3:20:25
Randers Bike Week #1 - TT10,6 KM13:13
Randers Bike Week #1 - TT10,6 KM13:13
DM Elite Linjeløb - Esbjerg Cykelring Sport af 1919225 KM5:03:20
DM2019 ENKELTSTART - Esbjerg Cykelring Sport af 191940 KM48:07
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2-4:10:25
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers15 KM3:08:40
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 423,8 KM3:13:24
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14,3 KM3:29:54
Kriterium Frederikshøj – WindowMaster- ikke B&U12,2 KM2:37:56
Horsens - U17 TORNADO CUP 119 KM3:46:10
Vejle Brand Løbet - Vejle CK13 KM3:10:35
Agro Top løbet 2019 - Skive130,4 KM3:04:00
Kel-Berg GP Herning 2019 - Demin Cup 1 afd.194,9 KM4:29:54
3 Dage i Nord - #3 Aalborg17,8 KM2:48:37
3 Dage i Nord - #2 Thy159 KM3:42:36
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd153,6 KM3:35:27
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub18,3 KM3:08:04
Integoløbet Hedensted 11,23 KM3:13:47
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC23 KM3:14:13
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8,6 KM3:07:55
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU)23,5 KM3:31:43
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU)25,3 KM3:39:08
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU)23,5 KM3:58:59
Super Dæk løbet TT -Vejen CC25 KM31:56
CK Aarhus (DCU) 18,2 KM3:33:32
Randers Bike Week #44,2 KM1:13:43
Randers Bike Week #44,2 KM1:13:43
Randers Bike Week #Samlet Resultat4,2 KM9:02:54
Randers Bike Week #312,4 KM2:28:19
Randers Bike Week #312,4 KM2:28:19
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 20181,4 KM1:11:56
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 20181,4 KM1:11:56
Grindsted DCU CUP - U19 Cup193,4 KM4:12:39
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) 11,3 KM3:44:35
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) 25 KM30:32
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) 25,5 KM3:44:02
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup18,3 KM3:34:40
Snejbjerg JFM TT 29,5 KM38:59
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior23,8 KM3:22:20
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg14,4 KM3:30:47
CK Djurs 201819,7 KM3:48:04
Randers - Tornado Cup (DCU)15 KM3:16:49
GP Volkswagen Herning - DCU Cup1189,4 KM4:59:20
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup16,4 KM3:27:56
3 Dage i Nord - #3 Aalborg17,8 KM3:25:11
3 Dage i Nord - #2 Thy159 KM4:01:58
3 Dage i Nord - #1 Hjørring153,6 KM3:51:39
TV2 på Tour Varde 201578 KM1:55:29
Tidtagning ved Varde Cykelklub. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: landervejscup@tarpcykelmotion.dk