Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
331 | Tina Lauridsen | (K) 40-49 år | | DEN | 5 KM |
|
|
312 | Tina Rye Petersen | (K) 40-49 år | | DEN | 5 KM |
|
|
449 | Tina Sørensen
NRUI
| (K) 18-39 år | NRUI | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 5 KM |
|
472 | Tina Vind
SGI
| (K) 40-49 år | SGI | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
SGI | 5 KM |
|
7104 | Tobias Plauborg
Varde If
| (M) 11-17 år | Varde If | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde If | 5 KM |
|
135 | Tobias T Mikkelsen
Byparken Brørup
| (M) 11-17 år | Byparken Brørup | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Brørup | 2,5 KM |
|
525 | Tom Meyer Andreasen
ØVIF Motion
| (M) 50-59 år | ØVIF Motion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
ØVIF Motion | 5 KM |
|
811 | Tom Wieczorek
Team Bent Pedersen
| (M) 50-59 år | Team Bent Pedersen | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bent Pedersen | 7,5 KM |
|
703 | Tomasz Golas | (M) 40-49 år | | POL | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7,5 KM |
|
731 | Tommy Brink Nielsen
Agerbæk løb og motion
| (M) 50-59 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 7,5 KM |
|
854 | Tommy Flintholm
Løb i Vorbasse
| (M) 18-39 år | Løb i Vorbasse | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Løb i Vorbasse | 7,5 KM |
|
348 | Tommy Jepsen
Blåbjerg Gå- og Løbemotion
| (M) 50-59 år | Blåbjerg Gå- og Løbemotion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Blåbjerg Gå- og Løbemotion | 5 KM |
|
714 | Tommy Nielsen | (M) 40-49 år | | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7,5 KM |
|
834 | Tommy Nørtoft
Team Ølgod
| (M) 50-59 år | Team Ølgod | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Ølgod | 7,5 KM |
|
726 | Tommy Skau | (M) 50-59 år | | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7,5 KM |
|
9752 | Tommy Sørensen | (M) 50-59 år | | DEN | 5 KM |
|
|
527 | Tommy Vonsild
ØVIF Motion
| (M) 18-39 år | ØVIF Motion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
ØVIF Motion | 5 KM |
|
729 | Tonnes Uhd Jepsen | (M) 60 år + | | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7,5 KM |
|
459 | Torben Blaaholm
NRUI
| (M) 40-49 år | NRUI | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 5 KM |
|
803 | Torben Bøgelund
SGI
| (M) 50-59 år | SGI | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
SGI | 7,5 KM |
|
804 | Torben Bøgelund Madsen
SGI
| (M) 50-59 år | SGI | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
SGI | 7,5 KM |
|
240 | Torbjørn Holm Lund | (M) 18-39 år | | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2,5 KM |
|
387 | Torkild Lund
Esbjerg Atletik og Motion
| (M) 60 år + | Esbjerg Atletik og Motion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Esbjerg Atletik og Motion | 5 KM |
|
708 | Torsten Worm | (M) 18-39 år | | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7,5 KM |
|
492 | Tove Hansen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 50-59 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 5 KM |
|
313 | Trine Andersen | (K) 18-39 år | | DEN | 5 KM |
|
|
183 | Trine Bennetsen
NRUI
| (K) 40-49 år | NRUI | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 2,5 KM |
|
304 | Troels Christensen | (M) 40-49 år | | DEN | 5 KM |
|
|
514 | Troels Sødal Jørgensen
Varde Løbemotion
| (M) 40-49 år | Varde Løbemotion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde Løbemotion | 5 KM |
|
517 | Uffe Juul
Varde Løbemotion
| (M) 60 år + | Varde Løbemotion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde Løbemotion | 5 KM |
|
203 | Ulla Moustgaard
Team Sdr. Omme IF
| (K) 40-49 år | Team Sdr. Omme IF | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 2,5 KM |
|
856 | Ulla Nielsen
Vølund Motion
| (K) 40-49 år | Vølund Motion | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Vølund Motion | 7,5 KM |
|
418 | Ulla Radmer
Multiatleterne
| (K) 50-59 år | Multiatleterne | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Multiatleterne | 5 KM |
|
124 | Ulla Selch
Billund Løbeklub
| (K) 50-59 år | Billund Løbeklub | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Billund Løbeklub | 2,5 KM |
|
395 | Ulrik Bertram Pedersen
Esbjerg Atletik og Motion
| (M) 40-49 år | Esbjerg Atletik og Motion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Esbjerg Atletik og Motion | 5 KM |
|
850 | Unn Lind Matras
Varde Løbemotion
| (K) 50-59 år | Varde Løbemotion | DEN | 7,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde Løbemotion | 7,5 KM |
|
119 | Valdemar Hauge Drangsfeldt
Agerbæk løb og motion
| (M) 0-10 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 2,5 KM |
|
9753 | Valdemar Petersen
Tem Vestervang
| (M) 11-17 år | Tem Vestervang | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Tem Vestervang | 5 KM |
|
335 | Vera Hauge Mortensen
Agerbæk løb og motion
| (K) 18-39 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 5 KM |
|
437 | Vibe Ladefoged
NRUI
| (K) 18-39 år | NRUI | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 5 KM |
|
457 | Vibeke Larsen
NRUI
| (K) 40-49 år | NRUI | DEN | 5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 5 KM |
|
243 | Victor Berg-Konstmann
NRUI
| (M) 0-10 år | NRUI | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 2,5 KM |
|
164 | Villads Christensen
NRUI
| (M) 0-10 år | NRUI | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 2,5 KM |
|
207 | Vita Kviesgaard
Team Sdr. Omme IF
| (K) 60 år + | Team Sdr. Omme IF | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 2,5 KM |
|
170 | William Møller
NRUI
| (M) 11-17 år | NRUI | DEN | 2,5 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI | 2,5 KM |
|