Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb

Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb

Results

Marcus Holm
Team Herning CK Elite
Result

After cutoff


Distance A
Participant (#75)
Marcus Holm
Team Herning CK Elite
Denmark
Male, 20 years (21 today)
Laps
Swipe horizontally to view all splits
Lap Total time
Time Time Time of day
Lap 0 22:59 22:59 10:37:59
 
Other results for Marcus
EventDistancePositionChip time
Grejsdalsløbet 2022163.6 KM1035:32:17
Fri Bike Shop - Sønderborg8.6 KM662:43:05
Tønder ACR - Hydro løbet 202127.6 KM423:07:29
Hobro løbet 202114.4 KM402:46:22
Vejle CK 202113 KM273:05:17
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb12.4 KM673:01:19
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium4.2 KM1071:22:25
Randers Bike Week 2021 #1 TT10.6 KM7914:19
Postnord U6 Cycle Tour - stage 614 KM4119:11.14
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52.4 KM391:11:31
Postnord U6 Cycle Tour - stage 4186 KM344:22:50
Postnord U6 Cycle Tour - stage 367.5 KM481:47:42
Postnord U6 Cycle Tour - stage 2186 KM424:35:28
Postnord U6 Cycle Tour - stage 13.2 KM254:40.13
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give47.8 KM431:08:17
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club23 KM133:11:36
Horsens AC - 20201 KM242:00
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8.6 KM111:35:02
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup27.6 KM142:37:35
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb20.3 KM92:20:09
Herning JFM TT 202027 KM535:23
Hvidovre CK DM U23 og Master Linjeløb31.5 KM502:11:14
Poul Erik Bech Løbet 2020 /UnoX Cup U19 - Kolding - IKKE B&U-728:35
C.H. Byg - FN Entreprise Løbet - Fredericia CC 9.7 KM42:03:35
Randers Bike Week #4 Bjergløb15.6 KM92:46:42
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point)15.6 KM66:24:29
Randers Bike Week #3 Landevejsløb12.4 KM252:24:13
Randers Bike Week #2 Kriterium4.2 KM2259:26
Randers Bike Week #1 TT10.6 KM514:08
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE25.3 KM123:10:50
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb18.4 KM32:35:43
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT26.4 KM836:46.72
Grenaa Cykle Club OK/Kvickly TT løbet 201925 KM1335:22.35
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding15 KM82:37:51
Jutlander Bank Grand Prix - Gadeløb Aars1.4 KM3228:35
Randers Bike Week #415.5 KM93:41:09
Randers Bike Week #415.5 KM233:41:09
Randers Bike Week #312.4 KM43:07:02
Randers Bike Week #312.4 KM173:07:02
Randers Bike Week #215.4 KM43:30:01
Randers Bike Week #215.4 KM173:30:01
Randers Bike Week #1 - TT10.6 KM1114:53
Randers Bike Week #1 - TT10.6 KM2714:53
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 225.5 KM202:37:44
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 423.8 KM262:52:57
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14.3 KM72:56:48
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A21.6 KM133:41:25
CK Djurs - Kolind Løbet 201919.7 KM132:50:28
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd21.4 KM323:10:57
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub18.3 KM32:25:00
Integoløbet Hedensted 11.23 KM92:26:17
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC23 KM32:21:36
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8.6 KM302:25:17
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU)27.5 KM212:45:11
Poul Erik Bech-løbet - 2 afd. Xtreme Cup - Kolding (DCU)15.3 KM72:13:58
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU)16.7 KM142:27:02
Super Dæk løbet TT -Vejen CC25 KM1335:17
CK Aarhus (DCU) 18.2 KM143:01:16
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) 25 KM1333:44
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup18.3 KM93:23:33
Snejbjerg JFM TT 29.5 KM1242:40
CK Djurs 201819.7 KM133:03:10
Randers - Tornado Cup (DCU)15 KM112:40:02
TV2 på Tour Øster Hurup 201535.7 KM101:02:29
CYKLER OG FRITID GADELØB1 KM132:02
Timing by DCU Jylland / Fyn. Sportstiming is only responsible for registration.
For result queries please e-mail: jfresultater@dcu-cykling.dk