Resultat
8 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U15 |
Omgange | 8 |
Samlet tid | 1:07:30,50 |
Point | 18 |
Detaljer
Starttidspunkt | 11:45:00 |
Dato | 19. september 2021 |
Detaljer
Distance i alt | 41,6 km |
Distance (omgang) | 5,2 km |
Gennemsnit omgang | 8:26,31 36,97 km/t |
Hurtigste omgang | 7:58,62 39,11 km/t |
Langsomste omgang | 8:54,77 35,01 km/t |
Deltager (#110)
Mikkel Skoubo | |
Slagelse Cykle Ring | |
Danmark | |
Mand, 13 år (15 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 8:51,65 | 35,21 km/t | 8:51,65 | 21 | 11:53:51 | |||
Omgang 2 | 8:54,77 | 35,01 km/t | 17:46,42 | 15 | 12:02:46 | |||
Omgang 3 | 8:29,39 | 36,75 km/t | 26:15,82 | 1 | 12:11:15 | |||
Omgang 4 | 8:28,54 | 36,81 km/t | 34:44,37 | 1 | 12:19:44 | |||
Omgang 5 | 8:20,77 | 37,38 km/t | 43:05,14 | 2 | 12:28:05 | |||
Omgang 6 | 8:27,76 | 36,87 km/t | 51:32,90 | 2 | 12:36:32 | |||
Omgang 7 | 7:58,62 | 39,11 km/t | 59:31,53 | 3 | 12:44:31 | |||
Omgang 8 | 7:58,97 | 39,08 km/t | 1:07:30,50 | 2 | 12:52:30 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Mikkel
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM i cykelcross 2024 - Holbæk | 14-01-2024 | 2,7 KM | 10 | 5 omgange | 44:16 | 18,30 km/t | 3:16 min/km |
Challenge cross-cup Finale - Kalundborg | 07-01-2024 | - | 7 | 5 omgange | 41:42 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross4Life & Sjællandsmesterskab | 30-12-2023 | - | 2 | 7 omgange | 48:39 | 0,00 km/t | - min/km |
CX - Næstved BC | 10-12-2023 | - | 3 | 4 omgange | 37:37 | 0,00 km/t | - min/km |
JYSK-FYNSK MESTERSKAB CROSS - Skive | 26-11-2023 | 2400 Meter | 7 | 8 omgange | 44:10 | 26,08 km/t | 2:18 min/km |
Challenge Cross Cup afd. 6 - Skive Cykle Klub | 25-11-2023 | 2500 Meter | 7 | 6 omgange | 38:34 | - | - |
Challenge cross-cup 5. afdeling - Erling Hansen’s cross mindeløb | 19-11-2023 | - | 6 | 4 omgange | 38:13 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 29-10-2023 | 1,5 KM | 9 | 4 omgange | 39:57 | 9,01 km/t | 6:39 min/km |
Party Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 28-10-2023 | 1,5 KM | 11 | 5 omgange | 39:52 | 11,29 km/t | 5:18 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 7 | 3 omgange | 2:02:48 | 29,46 km/t | 2:02 min/km |
Challenge cross-cup 2. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2023 | - | 6 | 7 omgange | 41:02 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 07-10-2023 | - | 5 | 7 omgange | 43:04 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 22 | 3 omgange | 2:00:31,68 | 38,53 km/t | 1:33 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 12 | 7 omgange | 1:51:09,83 | 38,92 km/t | 1:32 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 17,5 KM | 7 | 4 omgange | 1:43:53 | 40,43 km/t | 1:29 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 15 KM | 21 | 5 omgange | 2:16:28 | 32,97 km/t | 1:49 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 33 | 10 omgange | 1:52:50 | 41,74 km/t | 1:26 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 30 | 24:51 | 24:51 | 40,00 km/t | 1:29 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 5 | 3 omgange | 1:47:27 | 36,18 km/t | 1:39 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2023 | 13-08-2023 | 13,4 KM | 9 | 5 omgange | 1:38:34,40 | 40,78 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 24 | 5 omgange | 2:00:21 | 38,88 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 27 | 5 omgange | 1:35:39 | 38,89 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 25 | 10 omgange | 1:02:59 | 40,00 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 47 | 15:55 | 15:55 | 39,92 km/t | 1:30 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 8 | 3 omgange | 1:41:39 | 40,73 km/t | 1:28 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 6 | 5 omgange | 1:36:10 | 37,43 km/t | 1:36 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 29 | 3 omgange | 1:44:38 | 40,94 km/t | 1:27 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 13 | 4 omgange | 2:01:33 | 37,91 km/t | 1:34 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 2 | 1:59:43,81 | 1:59:43,81 | 36,83 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 102,2 KM | 34 | 5:54:11 | 5:54:11 | 17,31 km/t | 3:27 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 36 | 6 omgange | 2:32:01 | 38,36 km/t | 1:33 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 41 | 4 omgange | 1:38:35 | 38,22 km/t | 1:34 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 40 | 18:35,87 | 18:33,96 | 41,37 km/t | 1:27 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 1 | 0:01 | 0:01 | 6120,00 km/t | 0:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 35 | 3 omgange | 1:25:01 | 40,86 km/t | 1:28 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 10 | 5 omgange | 1:52:24,85 | 38,96 km/t | 1:32 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 12,2 KM | 4 | 5 omgange | 1:39:15 | 36,87 km/t | 1:37 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 15 KM | 12 | 5 omgange | 2:02:49 | 36,64 km/t | 1:38 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 17,6 KM | 8 | 4 omgange | 1:45:58,63 | 39,86 km/t | 1:30 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 25 | 4 omgange | 1:56:55 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 21 | 5 omgange | 1:51:15 | 40,45 km/t | 1:29 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 21,4 KM | 24 | 3 omgange | 1:38:59 | 38,91 km/t | 1:32 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 7 | 9 omgange | 1:15:00,11 | 37,44 km/t | 1:36 min/km |
DM i cykelcross 2023 - ABC København | 14-01-2023 | - | 13 | 4 omgange | 43:23 | 0,00 km/t | - min/km |
CX Sjællandsmesterskab - Hillerød CC | 27-11-2022 | - | 5 | 4 omgange | 44:50 | 0,00 km/t | - min/km |
CX - Næstved BC | 20-11-2022 | - | 5 | 5 omgange | 49:33 | 0,00 km/t | - min/km |
4 afdeling CX Cup 22/23 - Cykling Odense | 06-11-2022 | 2500 Meter | 10 | 3 omgange | 25:23 | - | - |
Grote Prijs - Cross Cup #3 - CK Aarhus | 30-10-2022 | 1500 Meter | 14 | 7 omgange | 35:38 | 17,67 km/t | 3:23 min/km |
CX - Skrænten CC & JC CC | 09-10-2022 | - | 4 | 6 omgange | 38:15 | 0,00 km/t | - min/km |
Crosscup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2022 | - | 2 | 6 omgange | 40:24 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 25,8 KM | 20 | 3 omgange | 2:15:20,88 | 34,31 km/t | 1:44 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 37 | 3 omgange | 1:48:08 | 41,28 km/t | 1:27 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 19 | 3 omgange | 1:15:52,73 | 36,53 km/t | 1:38 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 17 | 21:22,92 | 21:22,92 | 37,88 km/t | 1:35 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 5 | 4 omgange | 1:12:48,72 | 34,61 km/t | 1:44 min/km |
Sjælland på Tværs // Sjælland Rundt 2022 | 25-06-2022 | 137 KM | 29 | 3:30:00 | 3:29:49 | 39,17 km/t | 1:31 min/km |
Tour de Storebælt 2022 | 11-06-2022 | 100 KM | 52 | 2:48:57 | 2:48:49 | 35,54 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 16 | 3 omgange | 1:32:34 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 11 | 3 omgange | 1:20:30 | 35,10 km/t | 1:42 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 23 | 21:02,83 | 21:02,83 | 35,35 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 17 | 7 omgange | 20:41 | 34,51 km/t | 1:44 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 16 | 5 omgange | 1:27:24,25 | 31,47 km/t | 1:54 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 16 | 9 omgange | 42:49,14 | 35,06 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 13 | 5 omgange | 1:08:07,07 | 33,03 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 12 | 6 omgange | 41:09,83 | 34,98 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 12 | 16:47,55 | 16:47,55 | 35,73 km/t | 1:40 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 11 KM | 6 | 3 omgange | 59:58 | 33,01 km/t | 1:49 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 7,5 KM | 2 | 5 omgange | 1:02:10 | 36,18 km/t | 1:39 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 10 | 3 omgange | 1:30:10,95 | 26,75 km/t | 2:14 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 08-01-2022 | 1500 Meter | 4 | 6 omgange | 51:25 | 10,50 km/t | 5:42 min/km |
Cyklecross Sjællandsmesterskab 2022 // CC HIllerød | 02-01-2022 | - | 6 | 4 omgange | 39:15 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup 9 // Amager CR -dag 2 | 19-12-2021 | - | 3 | 5 omgange | 50:17 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup 8 // Amager CR -dag 1 | 18-12-2021 | - | 4 | 5 omgange | 48:02 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen | 28-11-2021 | - | 6 | 4 omgange | 39:20 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 5 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 21-11-2021 | - | 4 | 5 omgange | 37:48 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 3 | 5 omgange | 40:26 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag | 31-10-2021 | 2,5 KM | 6 | 6 omgange | 41:58 | 21,44 km/t | 2:47 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 7 | 4 omgange | 57:24 | 35,95 km/t | 1:40 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 12 | 3 omgange | 52:58 | 35,68 km/t | 1:40 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 15 | 4 omgange | 1:11:16,25 | 37,38 km/t | 1:36 min/km |
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC | 11-09-2021 | 15 KM | 11 | 25:20 | 25:20 | 35,53 km/t | 1:41 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 11 KM | 9 | 3 omgange | 56:52 | 34,81 km/t | 1:43 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 7,6 KM | 8 | 5 omgange | 1:10:36 | 32,29 km/t | 1:51 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 10,8 KM | 32 | 4 omgange | 1:09:15 | 37,43 km/t | 1:36 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 15,1 KM | 30 | 23:26,22 | 23:26,22 | 38,66 km/t | 1:33 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 7,5 KM | 4 | 5 omgange | 1:04:29 | 34,88 km/t | 1:43 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 12 KM | 12 | 19:47,58 | 19:47,58 | 36,38 km/t | 1:38 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #2- TT | 15-08-2021 | 5,2 KM | 9 | 31:10,00 | 27:10,00 | 11,48 km/t | 5:13 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 19 | 3:36:30 | 3:36:30 | 4,32 km/t | 13:52 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 21 | 3 omgange | 59:50 | 37,30 km/t | 1:36 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 26 | 7 omgange | 1:08:26 | 25,78 km/t | 2:19 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 24 | 8:14 | 8:14 | 38,57 km/t | 1:33 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 26 | 3 omgange | 1:09:28,60 | 36,27 km/t | 1:39 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb | 26-06-2021 | 5,2 KM | 10 | 7 omgange | 1:00:06,29 | 36,34 km/t | 1:39 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1 | 26-06-2021 | 5,2 KM | 12 | 8:09,08 | 8:09,08 | 38,28 km/t | 1:34 min/km |
DEUTER enkeltstart | 22-06-2021 | 12,5 KM | 4 | 20:31,42 | 20:31,42 | 36,54 km/t | 1:38 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 9 | 2 omgange | 1:16:46 | 33,76 km/t | 1:46 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 17 | 4 omgange | 57:05 | 35,73 km/t | 1:40 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 16 | 4 omgange | 1:09:20,37 | 36,34 km/t | 1:39 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 6,79 KM | 12 | 6 omgange | 1:08:58,20 | 35,44 km/t | 1:41 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 20 | 3 omgange | 1:05:19 | 33,06 km/t | 1:48 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 12 | 3 omgange | 1:04:09 | 34,23 km/t | 1:45 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 15 | 3 omgange | 1:16:41 | 33,80 km/t | 1:46 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 9,17 KM | 13 | 4 omgange | 1:06:34,03 | 33,06 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 19 | 12 omgange | 32:40,04 | 35,99 km/t | 1:40 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 9,4 KM | 28 | 16:27,78 | 16:27,78 | 34,26 km/t | 1:45 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 21 | 5 omgange | 1:07:52,58 | 33,17 km/t | 1:48 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 21 | 5 omgange | 1:03:33,51 | 34,46 km/t | 1:44 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 14 | 6 omgange | 47:09 | 31,30 km/t | 1:55 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 12 | 24 omgange | 33:05 | 43,52 km/t | 1:22 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 25 | 5 omgange | 1:17:13 | 29,52 km/t | 2:01 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 29 | 4 omgange | 58:10 | 35,48 km/t | 1:41 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 35 | 3 omgange | 54:58 | 34,38 km/t | 1:44 min/km |
Alfa Laval Løbet Nakskov SJM TT 2020 | 19-09-2020 | 15 KM | 21 | 26:56 | 26:56 | 33,40 km/t | 1:47 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 21 | 2 omgange | 54:53 | 31,48 km/t | 1:54 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 3 | 20 omgange | 25:25 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 3 | 19 omgange | 23:44 | 36,00 km/t | 1:39 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 3 | 1:05 | 1:05 | 41,19 km/t | 1:27 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 3 | 0:03 | 0:03 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 6 | 2 omgange | 1:01:42 | 30,34 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 4 | 0:00 | 2:46:12 | 5,63 km/t | 10:39 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 1 | 2 omgange | 47:49 | 31,12 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 5 | 6 omgange | 47:57 | 31,53 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 4 | 8:55 | 8:55 | 35,65 km/t | 1:40 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 1 | 20 omgange | 29:10 | 411,35 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 1 | 12 omgange | 17:11 | 418,69 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 4 | 1:22 | 1:22 | 43,59 km/t | 1:22 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 1 | 1 omgange | 1:00 | 60,00 km/t | 1:00 min/km |
Danmark cykler sammen | 24-05-2020 | 50 KM | 92 | 2:43:20 | 2:43:20 | 18,37 km/t | 3:16 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 4 | 3 omgange | 46:50 | 33,05 km/t | 1:48 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 10 | 2 omgange | 39:12 | 32,14 km/t | 1:52 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 4,3 KM | 20 | 6 omgange | 44:12 | 35,02 km/t | 1:42 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 12 | 20:21,97 | 20:21,97 | 33,29 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 5 | 2 omgange | 1:00:06 | 30,95 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 5 | 2 omgange | 1:00:06 | 30,95 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 9 | 2 omgange | 46:39 | 31,89 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 9 | 2 omgange | 46:39 | 31,89 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 4 | 4 omgange | 45:55 | 29,79 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 4 | 4 omgange | 45:55 | 29,79 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 5 | 9:07 | 9:07 | 34,83 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 5 | 9:07 | 9:07 | 34,83 km/t | 1:43 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 4 | 3 omgange | 48:11 | 33,62 km/t | 1:47 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 13 | 2 omgange | 50:23 | 29,05 km/t | 2:03 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 6 | 2 omgange | 56:51 | 30,18 km/t | 1:59 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 6,4 KM | 5 | 3 omgange | 37:50 | 30,45 km/t | 1:58 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 6 | 4 omgange | 1:12:05 | 24,97 km/t | 2:24 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11-05-2019 | 3,8 KM | 4 | 6 omgange | 43:42 | 31,29 km/t | 1:55 min/km |
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub | 14-04-2019 | 5,8 KM | 6 | 1 omgange | 46:28 | 7,49 km/t | 8:00 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 7,21 KM | 3 | 4 omgange | 58:24 | 29,62 km/t | 2:01 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30-09-2018 | 8,6 KM | 15 | 3 omgange | 49:20 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 24 | 2 omgange | 42:06 | 29,92 km/t | 2:00 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 8 | 3 omgange | 42:40 | 31,22 km/t | 1:55 min/km |
"Rundt om Vandtårnet" Esbjerg (DCU) | 12-08-2018 | - | 1 | 6 omgange | 16:23 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 1 | 3 omgange | 24:11 | 31,26 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29-07-2018 | 4,2 KM | 1 | 0:00 | 1:42:15 | 2,46 km/t | 24:20 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 2 | 1 omgange | 25:46 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 1 | 1 omgange | 32:31 | 28,60 km/t | 2:05 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 2 | 6 omgange | 20:15 | 24,89 km/t | 2:24 min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10-06-2018 | 4,14 KM | 1 | 4 omgange | 32:17 | 30,77 km/t | 1:57 min/km |
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) | 09-06-2018 | 11,3 KM | 1 | 23:29 | 20:59 | 32,29 km/t | 1:51 min/km |
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) | 03-06-2018 | 8,5 KM | 1 | 2 omgange | 34:21 | 29,69 km/t | 2:01 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 1 | 1 omgange | 32:51 | 25,93 km/t | 2:18 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 3 | 1 omgange | 22:08 | 33,06 km/t | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 7 KM | 1 | 1 omgange | 28:56 | 14,51 km/t | 4:08 min/km |
Rødekro Cykle Club RKCC | 25-03-2018 | 11 KM | 1 | 1 omgange | 31:29 | 20,96 km/t | 2:51 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: martinhallas@hotmail.com