Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
330 | Agnes Østergaard
Team Skjern Bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
460 | Allan Andersen
Team Tvilling Esbjerg
| (M) Voksne 13-99 år | Team Tvilling Esbjerg | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Tvilling Esbjerg | 8,2 km. løb |
|
130 | Anders Fabricius
Team Gå Marathon Ribe
| (M) Voksne 13-99 år | Team Gå Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
313 | Anders Kristensen
DGI Sydvest
| (M) Voksne 13-99 år | DGI Sydvest | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
DGI Sydvest | 4,1 km. løb |
|
308 | Anders Rohr Jørgensen
Team gå-Marathon Ribe
| (M) Voksne 13-99 år | Team gå-Marathon Ribe | UKE | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team gå-Marathon Ribe | 4,1 km. løb |
|
461 | Andreas Nielsen
Team Tvilling Esbjerg
| (M) Voksne 13-99 år | Team Tvilling Esbjerg | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Tvilling Esbjerg | 8,2 km. løb |
|
128 | Anita E K Sørensen
Brørup Løbeklub
| (K) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 4,1 km. gang |
|
406 | Anne Kathrine Østergård Christensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
105 | Anne Sølbeck Ravn | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
449 | Anne-Marie Johansen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
136 | Arne Hansen
Team Skjern Bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,1 km. gang |
|
217 | Arne Thomsen
Team Gå-Marathon Ribe
| (M) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 8,2 km. gang |
|
104 | Astrid Ravn | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
122 | August Østergaard | (M) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
431 | Beathe Schrøder-Madsen
Ribe Motion
| (K) Voksne 13-99 år | Ribe Motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Motion | 8,2 km. løb |
|
428 | Bent Hansen
Ribe Motion
| (M) Voksne 13-99 år | Ribe Motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Motion | 8,2 km. løb |
|
407 | Bent Vang | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
219 | Birgit Matzen
Øster Vedsted Idræt foreningen
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted Idræt foreningen | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted Idræt foreningen | 8,2 km. gang |
|
306 | Birgitte Vølund | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
305 | Birk Christensen | (M) Børn 0-12 år | | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
135 | Birthe Hansen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,1 km. gang |
|
211 | Bodil Kristensen
Team bedst friends
| (K) Voksne 13-99 år | Team bedst friends | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team bedst friends | 8,2 km. gang |
|
452 | Brian Johansen
Team Skjern Bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8,2 km. løb |
|
205 | Brit Lutro | (K) Voksne 13-99 år | | UKE | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
132 | Britt Frik Mauritzen
Team Gå-Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
131 | Caroline Fabricius Bjørnskov
Team Gå Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team Gå Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå Marathon Ribe | 4,1 km. gang |
|
402 | Carsten Hansen | (M) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
215 | Carsten Thysen
Team Gå-Marathon
| (M) Voksne 13-99 år | Team Gå-Marathon | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gå-Marathon | 8,2 km. gang |
|
336 | Cecilie Elisabeth Thomsen
Øster Vedsted if
| (K) Voksne 13-99 år | Øster Vedsted if | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Øster Vedsted if | 4,1 km. løb |
|
320 | Christian Jespersen
Ribe Trim
| (M) Voksne 13-99 år | Ribe Trim | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Trim | 4,1 km. løb |
|
440 | Christina Andreassen
Team go-Marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team go-Marathon Ribe | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team go-Marathon Ribe | 8,2 km. løb |
|
427 | Christina Lundgaard Johansson
Ribe Motion
| (K) Voksne 13-99 år | Ribe Motion | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Motion | 8,2 km. løb |
|
457 | Claus A. Nielsen
Team tvilling
| (M) Voksne 13-99 år | Team tvilling | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team tvilling | 8,2 km. løb |
|
438 | Claus Gabelgaard
Team Gabelgaard
| (M) Voksne 13-99 år | Team Gabelgaard | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Gabelgaard | 8,2 km. løb |
|
420 | Claus Hjarnø Pedersen
Danhostel Ribe
| (M) Voksne 13-99 år | Danhostel Ribe | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Danhostel Ribe | 8,2 km. løb |
|
301 | Cristina de Onaindi Gonzalez | (K) Voksne 13-99 år | | ESP | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. løb |
|
204 | Dagny Holdt | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 8,2 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. gang |
|
314 | Danni Callesen
DGI Sydvest
| (M) Voksne 13-99 år | DGI Sydvest | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
DGI Sydvest | 4,1 km. løb |
|
319 | Dennis Mensel
Ribe Brandvæsen
| (M) Voksne 13-99 år | Ribe Brandvæsen | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Ribe Brandvæsen | 4,1 km. løb |
|
416 | Dorthe Alsted
"Lustrup-Damhus"
| (K) Voksne 13-99 år | "Lustrup-Damhus" | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
"Lustrup-Damhus" | 8,2 km. løb |
|
411 | Editha Sembran | (K) Voksne 13-99 år | | PHI | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
421 | Egon Nissen
Dansk Halvmarathon Klub
| (M) Voksne 13-99 år | Dansk Halvmarathon Klub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Dansk Halvmarathon Klub | 8,2 km. løb |
|
325 | Elinor Hald
Team gå-marathon Ribe
| (K) Voksne 13-99 år | Team gå-marathon Ribe | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team gå-marathon Ribe | 4,1 km. løb |
|
102 | Else Christensen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
410 | Elva Dalby | (K) Børn 0-12 år | | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8,2 km. løb |
|
309 | Emil Jørgensen
Team gå-Marathon Ribe
| (M) Børn 0-12 år | Team gå-Marathon Ribe | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team gå-Marathon Ribe | 4,1 km. løb |
|
419 | Erik M V Sørensen
Brørup Løbeklub
| (M) Voksne 13-99 år | Brørup Løbeklub | DEN | 8,2 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 8,2 km. løb |
|
113 | Eva Thomsen | (K) Voksne 13-99 år | | DEN | 4,1 km. gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,1 km. gang |
|
329 | Eva Uldall
Team Skjern Bank Bramming
| (K) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,1 km. løb |
|
505 | Finn Lauritzen
Team Skjern Bank Bramming
| (M) Voksne 13-99 år | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,1 km. løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,1 km. løb |
|