Events
Virtuella händelser
Events & registrering
Resultat
Træning
Træning
Hjälp & info
Vanliga frågor
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Villkor
Data and privacy policy
För tävlingsarrangörer
Logga in
Logga in
Varukorg
Språk
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
IFORM Loppet 2014 - Stockholm
Deltagarna
Deltagarna
Event
Deltagarna
Resultat
Event
Deltagarna
Resultat
Alla
5 KM
10 KM
Män/Kvinnor
Män
Kvinnor
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Sök
Alla länder
Danmark
Italien
Norge
Sverige
Tyskland
Utöka sökningen
Startnr.
Deltagare
Klubb/Firma/Sponsor
Land
Stad
Klass
1400
Afrah Hassan
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1412
Caroline Helling
Pjäsbackens förskola
Pjäsbackens förskola
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pjäsbackens förskola
5 KM
1411
Reneé Tingström
Pjäsbackens förskola
Pjäsbackens förskola
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pjäsbackens förskola
5 KM
1410
Susann Carlsson
Pjäsbackens förskola
Pjäsbackens förskola
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pjäsbackens förskola
5 KM
1409
Lena Axberg
Sniglarna
Sniglarna
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sniglarna
5 KM
1408
Ayten Akin
Sniglarna
Sniglarna
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sniglarna
5 KM
1407
Eva Tholse
Sniglarna
Sniglarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sniglarna
5 KM
1406
Gunilla Olsson
Sniglarna
Sniglarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sniglarna
5 KM
1405
Kid Ljungblom
Ettermyrorna
Ettermyrorna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Ettermyrorna
5 KM
1404
Elin Pellén
Ettermyrorna
Ettermyrorna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Ettermyrorna
5 KM
1403
Amporn Körner
Ettermyrorna
Ettermyrorna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Ettermyrorna
5 KM
1415
Annika Kirstein
Sumpans Biståndsbrudar
Sumpans Biståndsbrudar
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sumpans Biståndsbrudar
5 KM
1401
Cicci Westlund
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1413
Fredrik Zreloff
Pjäsbackens förskola
Pjäsbackens förskola
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pjäsbackens förskola
5 KM
1396
Kerstin Gustafsson
Släkten är värst 2
Släkten är värst 2
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 2
5 KM
1399
Manal Albaiaa
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1398
Anitha Andersson
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1391
Annika Passvik
Släkten är värst 1
Släkten är värst 1
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 1
5 KM
1392
Eva Westerlund
Släkten är värst 1
Släkten är värst 1
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 1
5 KM
1402
Tove Sundnér Lindqvist
Ettermyrorna
Ettermyrorna
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Ettermyrorna
5 KM
1397
Inga Hedlund
Släkten är värst 2
Släkten är värst 2
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 2
5 KM
1394
Åsa Johansen
Släkten är värst 2
Släkten är värst 2
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 2
5 KM
1395
Monica Eklund
Släkten är värst 2
Släkten är värst 2
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 2
5 KM
1416
Evy Rönnerby
Sumpans Biståndsbrudar
Sumpans Biståndsbrudar
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sumpans Biståndsbrudar
5 KM
1393
Jennie Passvik
Släkten är värst 1
Släkten är värst 1
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst 1
5 KM
1414
Tina Cederlund
Sumpans Biståndsbrudar
Sumpans Biståndsbrudar
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sumpans Biståndsbrudar
5 KM
1417
Judit Näslund
Sumpans Biståndsbrudar
Sumpans Biståndsbrudar
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sumpans Biståndsbrudar
5 KM
1418
Vanja Poedtke
Iformlaget
Iformlaget
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Iformlaget
5 KM
1419
Jessica Ingemarsson
Iformlaget
Iformlaget
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Iformlaget
5 KM
1420
Carin Björkegren
Iformlaget
Iformlaget
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Iformlaget
5 KM
1421
Johanna Aldebjer
Iformlaget
Iformlaget
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Iformlaget
5 KM
1
Petra Sporrong
Hägersten
Hägersten
SWE
Hägersten
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hägersten
10 KM
1001
Anne Palo
VIRKAMAA BASTUKLUBB
VIRKAMAA BASTUKLUBB
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
VIRKAMAA BASTUKLUBB
5 KM
1002
Miriam Palo
VIRKAMAA BASTUKLUBB
VIRKAMAA BASTUKLUBB
SWE
Stockholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
VIRKAMAA BASTUKLUBB
5 KM
1003
Natalie Shojaei
VIRKAMAA BASTUKLUBB
VIRKAMAA BASTUKLUBB
SWE
Vällingby
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
VIRKAMAA BASTUKLUBB
5 KM
1004
Sandra Holmström
VIRKAMAA BASTUKLUBB
VIRKAMAA BASTUKLUBB
SWE
Farsta
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
VIRKAMAA BASTUKLUBB
5 KM
2
Anne-Lie Nielsen
-
-
SWE
Kimstad
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1005
Marianne Melander
SWE
Lidingö
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1008
Tindra Olsson
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1007
Engla Olsson
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1006
Christine Olsson
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1009
Efva Gustafson
SWE
Tyresö
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
3
Linda Cigéhn
SWE
Solna
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
4
Lotta Wennerholm
Team Wennerholm
Team Wennerholm
SWE
Ekerö
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Team Wennerholm
10 KM
1010
Sandra Heidenreich
SWE
Katrineholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1011
Åsa Zazzi
SWE
Ösmo
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1012
Malin Inger
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1013
Cecilia Oderstad
SWE
Vallentuna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1014
Sara Pettersson
SWE
Vallentuna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1015
Anna Arebark
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1
2
3
...
12
»