Startnr. Deltager Distance
Allan JønsonLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Allan JønsonSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Anders FastessonLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Anders FastessonSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Anders JørgensenLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Anders OlesenLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Anders OlesenSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Annette RahbekLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Benny RixLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Benny RixSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Birthe OlesenLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Birthe OlesenSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Chamilla ØstergaardSøndag/Sunday (26. juni) 20 KM søndag
Claus Walsted NyboeLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Claus Walsted NyboeSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Daniel KronstrandLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Daniel KronstrandSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Dorte PetersenLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Dorte PetersenSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Eva Philip LassenLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Eva Philip LassenSøndag/Sunday (26. juni) 20 KM søndag
Flemming SkovLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Flemming SkovSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Frank WeiskeLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Frank WeiskeSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Hanne LynardLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Hanne LynardSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Helena KronstrandLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Helena KronstrandSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Henrik KronstrandLørdag/Saturday (25. juni) 40 KM lørdag
Henrik KronstrandSøndag/Sunday (26. juni) 40 KM søndag
Inge Skipper PedersenLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Inge Skipper PedersenSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Jane LyngeLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Jane LyngeSøndag/Sunday (26. juni) 20 KM søndag
Jens SeverinLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Jens SeverinSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Jitvadee MadsenLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Jörgen HanekeLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Jörgen HanekeSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Karina HummelLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Kasper KjærsgaardLørdag/Saturday (25. juni) 45 KM lørdag
Kasper KjærsgaardSøndag/Sunday (26. juni) 45 KM søndag
Klaus HenningsenLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Klaus HenningsenSøndag/Sunday (26. juni) 20 KM søndag
Lena KvistborgLørdag/Saturday (25. juni) 30 KM lørdag
Lena KvistborgSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Lise Bulig PedersenLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag
Lise Bulig PedersenSøndag/Sunday (26. juni) 30 KM søndag
Lone VesteragerLørdag/Saturday (25. juni) 20 KM lørdag

Antal: 109