Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
327 | Alf Larsen | MIC | Senior Race over 16 år | |
378 | Allan Mikkelsen | Ølsted Cykelklub | Senior Race over 16 år | |
375 | Anders Møller | Senior Race over 16 år | ||
360 | Axel Klinge | Odense | Junior Race 12-16 år | |
374 | Bjarne Kingo | Nyborg | Senior Race over 16 år | |
383 | Bo Boe | Herning | Senior Race over 16 år | |
328 | Bo Warming Haderup | Team Vornæs Rundt | Senior Race over 16 år | |
318 | Brian Funder Ramstein | Team ALÉ | Senior Race over 16 år | |
330 | Dan Bekker | CMO | Senior Race over 16 år | |
310 | Eddie Rasmussen | le pedaleur de Cham | Senior Race over 16 år | |
305 | Erich Zanke | Senior Race over 16 år | ||
361 | Erik Hansen | Randers Cykelklub | Senior Race over 16 år | |
377 | Fie Thorsen | Horsens/HAC | Junior Race 12-16 år | |
355 | Finn Hoff | Senior Race over 16 år | ||
384 | Flemming Skovgaard | Gislev | Senior Race over 16 år | |
336 | Frank Kalhøj | Odense Triathlon Klub | Senior Race over 16 år | |
348 | Frederik Lindekilde | Bike team Odin | Senior Race over 16 år | |
339 | Frederik Sunke | Kerteminde Cykelklub | Junior Race 12-16 år | |
341 | Freja-Louise Algrem Nielsen | Horsens amatør cykelklub | Junior Race 12-16 år | |
366 | Hans Dam | Billund | Senior Race over 16 år | |
394 | Hasse Rømer | Team Christiania | Senior Race over 16 år | |
307 | Henning Hansen | Team Nielsen/Poul Schou | Senior Race over 16 år | |
322 | Henrik Bavnhøj | le pedaleur de charme | Senior Race over 16 år | |
340 | Henrik Truelsen | Cykling Odense | Junior Race 12-16 år | |
382 | Jacob Christensen | Horsesn | Junior Race 12-16 år | |
389 | Jan Rasmussen | Skamby | Senior Race over 16 år | |
313 | Jan Sørensen | Egebjerg Velo / STARK Motion | Senior Race over 16 år | |
359 | Jens Legaard | Senior Race over 16 år | ||
320 | Jeppe Tolbøll | Team AoC | Senior Race over 16 år | |
392 | Jesper Solbæk | Senior Race over 16 år | ||
309 | Joachim Theils Rasmussen | le pedaleur de Cham | Senior Race over 16 år | |
385 | Johan Hansen | HC38 | Senior Race over 16 år | |
319 | Johnny Hansen | Gislev Cycling | Senior Race over 16 år | |
395 | Jonas Holm | Team Christiania | Senior Race over 16 år | |
352 | Jonas Hovgaard | Team Bravida | Senior Race over 16 år | |
396 | Jonas Jensen | Sommersted | Senior Race over 16 år | |
343 | Jonas Qviisgaard | Junior Race 12-16 år | ||
376 | Jørn Thrane | Senior Race over 16 år | ||
321 | Jørn Thura | OGF MOTION | Senior Race over 16 år | |
346 | Kasper Sørensen | Anconoid MTB | Junior Race 12-16 år | |
386 | Kent Andersen | Cykelbasserne | Senior Race over 16 år | |
379 | Kim Kristensen | Ølsted Cykel Motion | Senior Race over 16 år | |
371 | Kim Martinussen | Senior Race over 16 år | ||
370 | Kjeld Pedersen | nck | Senior Race over 16 år | |
332 | Klaus Lenholdt | Senior Race over 16 år | ||
312 | Kristian Bonde | Varde Cykelklub | Senior Race over 16 år | |
301 | Kristian Jensen | KCM | Senior Race over 16 år | |
369 | Kristian Kyed | Senior Race over 16 år | ||
391 | Lars Simonsen | Kerteminde cykelklub | Senior Race over 16 år | |
380 | Laura Andersen | Horsens | Junior Race 12-16 år |