Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
151 | Simon Madsen | hunderupmureren | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
152 | Mikkel Laurberg | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
153 | Finn Kjeldstrøm | HMIF | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
154 | Martin Leonhard | Fredericia CC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
155 | Asger Navne Sørensen | Svendborg MTB Klub | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
156 | Peter Elmelund Steenbach | Fredericia CC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
157 | Rasmus Steenbach | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
158 | Benjamin Bertelsen | Cykle Mod Cancer | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
159 | Jens Frislev | Cykle Mod Cancer | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
160 | Ole Larsen | Cykle Mod Cancer | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
161 | Kent Raahauge | HMIF | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
162 | Claus Hansen | øsvn mtb | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
163 | Jens Bang | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
164 | Ole Bech-Hansen Bech-Hansen | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
165 | Erik Klitholm | Baghjulet | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
166 | Troels Mørck | HAC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
167 | Knud Erik Karlsen | First timers | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
168 | Frank Dale | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
169 | Tonny Martin Kristensen | Team sund&massage & akupunktur | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
170 | Jesper Trier | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
171 | Allan Rodam | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
172 | Kim Jensen | Baghjulet MTB | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
173 | Lars Herlufsen | Fcc | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
174 | Carsten Christensen | Mountainbike Club Vejle | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
175 | Søren Kongsted | Fredericia Triathlon Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
176 | Magnus Ottesen | Fri BikeShop Munkebo | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
177 | Tony Ottesen | Fri BikeShop Munkebo | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
178 | Jan Kristoffersen | Muremester | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
179 | Thomas Foss | CMH | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
180 | Thomas Pilegaard | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
181 | Martin Larsen | Test Team | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
182 | Tabitha Maria Anhøj | DMK | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
183 | Paw Ager | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
184 | Daniel Lehaci | MCV | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
185 | Nikolaj Jespersen | Næsby CM | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
186 | Simon Bak | Cykling Odense | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
187 | Amalie Terp Roed Hansen | MCV | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
188 | Mikkel Terp Roed Hansen | MCV | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
189 | Pia Nielsen | ÅMC | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
190 | Jan Falk Villadsen | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | ||
191 | Mads P Sumberg | Fredericia Cycle Club | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
192 | Christian Høgh | PRONGHORN RACING | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
193 | Laurits Grønbech Christensen | svendborg mtb | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
194 | Maja Lindvig Olsen | Aarhus Mtb | Damer 1½ time +påbegyndt omgang | |
195 | Thomas Jørgensen | HBC | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
197 | Jeppe Mørk | Mørk | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
198 | Kurt Sørensen | Fredericia cc | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
199 | Kåre Holst | Jels Cykel Sport | Herre 1½ time + påbegyndt omgang | |
200 | Magnus Greve | Cykelbasserne | U15 D+P 30 minutter + påbegyndt omg | |
201 | Martin Greve | Cykelbasserne | Herre 1½ time + påbegyndt omgang |