Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
305-3 | Rune Møller
MBN
| MBN | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MBN | 3 x 5 km stafethold |
|
304-1 | Rune Møller
Nikomina
| Nikomina | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nikomina | 3 x 5 km stafethold |
|
203-1 | Rune Skov Larsen
ØC Øst Testetoron-holdet
| ØC Øst Testetoron-holdet | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
ØC Øst Testetoron-holdet | 3 x 5 km stafethold |
|
57-1 | Sahle Berhane Hadgu
AIT5
| AIT5 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AIT5 | 3 x 5 km stafethold |
|
90-1 | Sandra Fredsted
Walking power
| Walking power | Virum | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Walking power | 3 x 5 km walkhold |
|
100-2 | Sanjukta Bose
Nanoprobes_walk
| Nanoprobes_walk | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nanoprobes_walk | 3 x 5 km stafethold |
|
36-2 | Sanne Bøjden Johansen
ØC Øst superløberne
| ØC Øst superløberne | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
ØC Øst superløberne | 3 x 5 km stafethold |
|
5-2 | Sanne Kornvig
Hold - Kæft
| Hold - Kæft | Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hold - Kæft | 3 x 5 km stafethold |
|
9-2 | Sanni Theilgaard Leth
DTU Fødevareinstituttet Vicedirektørens hold
| DTU Fødevareinstituttet Vicedir. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Fødevareinstituttet Vicedir. | 3 x 5 km stafethold |
|
93-3 | Sannie Holmquist Christensen
Powerpuff Girls
| Powerpuff Girls | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Powerpuff Girls | 3 x 5 km walkhold |
|
76-1 | Sara Sørensen
Environment Nano Silver
| Environment Nano Silver | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Environment Nano Silver | 3 x 5 km stafethold |
|
279-1 | Sarah Christensen
Environment Solo & Co.
| Environment Solo & Co. | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Environment Solo & Co. | 3 x 5 km stafethold |
|
25-3 | Sarah Puukka-Sørensen
Løbernes KOnge
| Løbernes KOnge | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Løbernes KOnge | 3 x 5 km stafethold |
|
252-3 | Sebastian Andersen
Harlem Shake
| Harlem Shake | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Harlem Shake | 3 x 5 km stafethold |
|
224-1 | Sebastian Molbech Hansen
De Uduelige
| De Uduelige | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
De Uduelige | 3 x 5 km stafethold |
|
214-2 | Sebastian P Jespersen
DTU Cen 2
| DTU Cen 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Cen 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
129-3 | Shima Kadkhodazadeh
DTU Cen 1
| DTU Cen 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Cen 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
215-3 | Shima Kadkhodazadeh
DTU Cen 3
| DTU Cen 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Cen 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
100-1 | Shoko Yamada
Nanoprobes_walk
| Nanoprobes_walk | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nanoprobes_walk | 3 x 5 km stafethold |
|
114-2 | Sidsel Bjerre Andersen
Energikonvertering Damer 1
| Energikonvertering Damer 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Energikonvertering Damer 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
139-2 | Sidsel Rübner Petersen
Fotøsen
| Fotøsen | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Fotøsen | 3 x 5 km stafethold |
|
116-1 | Signe Møller Jørgensen
God Kemi
| God Kemi | Hillerød | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
God Kemi | 3 x 5 km stafethold |
|
180-1 | Sigurd Skov Nielsen
(_)_)::::D (_o_)'.')
| (_)_)::::D (_o_)'.') | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
(_)_)::::D (_o_)'.') | 3 x 5 km stafethold |
|
182-3 | Simon Andersen
De populære
| De populære | Nærum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
De populære | 3 x 5 km stafethold |
|
205-3 | Simon Bøtker
Arctic Intelligence on Legs
| Arctic Intelligence on Legs | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Arctic Intelligence on Legs | 3 x 5 km stafethold |
|
185-3 | Simon Furbo
Sol
| Sol | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Sol | 3 x 5 km stafethold |
|
10-2 | Simon Ingvart Lydom
CDT
| CDT | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CDT | 3 x 5 km stafethold |
|
243-3 | Simon Langvad
easyrunning
| easyrunning | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
easyrunning | 3 x 5 km stafethold |
|
73-3 | Simon Petit
The More Mackle Project
| The More Mackle Project | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The More Mackle Project | 3 x 5 km stafethold |
|
152-3 | Simon Wessel
John
| John | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
John | 3 x 5 km stafethold |
|
34-2 | Simone Wehnert
UdkantsDTU
| UdkantsDTU | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
UdkantsDTU | 3 x 5 km stafethold |
|
27-2 | Sine Olesen
CINF mix
| CINF mix | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CINF mix | 3 x 5 km stafethold |
|
53-1 | Sine Rosenberg
Thomson´s gazelles
| Thomson´s gazelles | København S | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Thomson´s gazelles | 3 x 5 km stafethold |
|
306-1 | Sofie Lorentzen
AHR
| AHR | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AHR | 3 x 5 km stafethold |
|
264-3 | Sofie Lützhøft
Environment Style
| Environment Style | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Environment Style | 3 x 5 km stafethold |
|
17-1 | Sofie Rahbek
Farbror Anders og modelle
| Farbror Anders og modelle | Frederiksberg | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Farbror Anders og modelle | 3 x 5 km stafethold |
|
126-3 | Sofie Thomsen
De seje
| De seje | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
De seje | 3 x 5 km stafethold |
|
74-1 | Sonia Tomaskovicova
Arctic Runners
| Arctic Runners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Arctic Runners | 3 x 5 km stafethold |
|
113-2 | Sonja Brønlund Madsen
ØCNORD Fusserne
| ØCNORD Fusserne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
ØCNORD Fusserne | 3 x 5 km walkhold |
|
277-2 | Sonja Weihe
Environment High Flow
| Environment High Flow | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Environment High Flow | 3 x 5 km stafethold |
|
181-1 | Søren Bjerregaard Christensen
Frisk fanget fisk
| Frisk fanget fisk | København S | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Frisk fanget fisk | 3 x 5 km stafethold |
|
199-1 | Søren Dahl Petersen
MEMS Applied Sensors 2
| MEMS Applied Sensors 2 | Frederiksberg C | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MEMS Applied Sensors 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
151-2 | Søren Giversen
Alphabeat
| Alphabeat | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Alphabeat | 3 x 5 km stafethold |
|
273-2 | Søren Heintz
The boss and the slaves
| The boss and the slaves | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The boss and the slaves | 3 x 5 km stafethold |
|
240-1 | Søren Hjalmar Thomsen
CAS-Mændende
| CAS-Mændende | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CAS-Mændende | 3 x 5 km stafethold |
|
14-1 | Søren Højgaard Jensen
Iliotilial team
| Iliotilial team | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Iliotilial team | 3 x 5 km stafethold |
|
290-3 | Søren Jensen
Team Kinderæg
| Team Kinderæg | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Kinderæg | 3 x 5 km stafethold |
|
82-1 | Søren Kaslov
Nu med hund
| Nu med hund | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Nu med hund | 3 x 5 km walkhold |
|
206-1 | Søren Kvist
299792458
| 299792458 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
299792458 | 3 x 5 km stafethold |
|
189-3 | Søren Michael Mørk Friis
Team Tachyons/Rottwitt's Rougnecks
| Team Tachyons/Rottwitt's Rougne. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Tachyons/Rottwitt's Rougne. | 3 x 5 km stafethold |
|