Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
141-2 | Christian Conradsen
CINFly the best Herrer 1
| CINFly the best Herrer 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CINFly the best Herrer 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
198-1 | Christian Dahl-Petersen
MEMS Applied Sensors 1
| MEMS Applied Sensors 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MEMS Applied Sensors 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
232-1 | Christian Engelbrekt
SAMENS
| SAMENS | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SAMENS | 3 x 5 km stafethold |
|
232-2 | Christian Engelbrekt
SAMENS
| SAMENS | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SAMENS | 3 x 5 km stafethold |
|
232-3 | Christian Engelbrekt
SAMENS
| SAMENS | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SAMENS | 3 x 5 km stafethold |
|
163-1 | Christian Gottlieb
Tyk 1, 2 og 3
| Tyk 1, 2 og 3 | Emdrup | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Tyk 1, 2 og 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
147-2 | Christian Holen Møller
Smokey spartacus
| Smokey spartacus | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Smokey spartacus | 3 x 5 km stafethold |
|
141-3 | Christian Holse
CINFly the best Herrer 1
| CINFly the best Herrer 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CINFly the best Herrer 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
299-1 | Christian Kim Christiansen
SCX
| SCX | Nærum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SCX | 3 x 5 km stafethold |
|
241-2 | Christian Landsgaard
Løb for pokker
| Løb for pokker | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Løb for pokker | 3 x 5 km stafethold |
|
188-1 | Christian Niordson
DTU Mekanik - FAM old
| DTU Mekanik - FAM old | Virum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Mekanik - FAM old | 3 x 5 km stafethold |
|
245-3 | Christian Scheffmann
Now I'm here
| Now I'm here | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Now I'm here | 3 x 5 km stafethold |
|
212-3 | Christian Sørup
OM PhD Running Team
| OM PhD Running Team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
OM PhD Running Team | 3 x 5 km stafethold |
|
86-1 | christina froberg
Walking for Leif
| Walking for Leif | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Walking for Leif | 3 x 5 km walkhold |
|
258-1 | Christina Louise Christensen
CAS PP
| CAS PP | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CAS PP | 3 x 5 km stafethold |
|
83-1 | Christina Rochart
Forskergruppen 1 Walk 1
| Forskergruppen 1 Walk 1 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Forskergruppen 1 Walk 1 | 3 x 5 km walkhold |
|
121-1 | christine kinnaert
Famach
| Famach | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Famach | 3 x 5 km stafethold |
|
191-2 | Christoffer Hagemann
Puls180
| Puls180 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Puls180 | 3 x 5 km stafethold |
|
30-2 | Christoffer Lythcke-Jørgensen
Happy Feet
| Happy Feet | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Happy Feet | 3 x 5 km stafethold |
|
249-1 | Claus H. S.
DTU Transport 4
| DTU Transport 4 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Transport 4 | 3 x 5 km stafethold |
|
149-1 | Claus Maarup Rasmussen
Running Out Of Luck
| Running Out Of Luck | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Running Out Of Luck | 3 x 5 km stafethold |
|
203-2 | Claus Sørensen
ØC Øst Testetoron-holdet
| ØC Øst Testetoron-holdet | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
ØC Øst Testetoron-holdet | 3 x 5 km stafethold |
|
36-1 | Conni Holbæk
ØC Øst superløberne
| ØC Øst superløberne | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
ØC Øst superløberne | 3 x 5 km stafethold |
|
207-2 | Cristian Prodaniuc
GoEast
| GoEast | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
GoEast | 3 x 5 km stafethold |
|
38-2 | Dan Jensen
Daloca
| Daloca | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Daloca | 3 x 5 km stafethold |
|
207-1 | Daniel Cîmpeanu
GoEast
| GoEast | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
GoEast | 3 x 5 km stafethold |
|
18-1 | Daniel Dannerfjord Vidstrup
The Fast and the Furious
| The Fast and the Furious | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The Fast and the Furious | 3 x 5 km stafethold |
|
171-1 | Daniel Dinesen
Rolfs rester virker !
| Rolfs rester virker ! | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Rolfs rester virker ! | 3 x 5 km stafethold |
|
290-2 | Daniel Minzari
Team Kinderæg
| Team Kinderæg | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Kinderæg | 3 x 5 km stafethold |
|
204-3 | Daniel Mirsky
AMD
| AMD | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AMD | 3 x 5 km stafethold |
|
32-3 | Daniel Sandermann
Team magnetic
| Team magnetic | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team magnetic | 3 x 5 km stafethold |
|
273-1 | Daniela Quintanilla
The boss and the slaves
| The boss and the slaves | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The boss and the slaves | 3 x 5 km stafethold |
|
251-3 | Daniele Bigoni
Scientific Computing Juniors
| Scientific Computing Juniors | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Scientific Computing Juniors | 3 x 5 km stafethold |
|
204-1 | Danny Kim
AMD
| AMD | København Ø | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AMD | 3 x 5 km stafethold |
|
229-2 | Dario Paccagnan
Padova style
| Padova style | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Padova style | 3 x 5 km stafethold |
|
286-3 | Dariusz Michal Lerch
uns qualsevol
| uns qualsevol | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
uns qualsevol | 3 x 5 km stafethold |
|
7-3 | David Flores
Dysfunctional Human Variation
| Dysfunctional Human Variation | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Dysfunctional Human Variation | 3 x 5 km stafethold |
|
287-3 | David Frej Nielsen
Iron Men
| Iron Men | København S | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Iron Men | 3 x 5 km stafethold |
|
194-3 | David Ginty
De tre bukkebruse
| De tre bukkebruse | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
De tre bukkebruse | 3 x 5 km stafethold |
|
240-3 | David Klubien
CAS-Mændende
| CAS-Mændende | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CAS-Mændende | 3 x 5 km stafethold |
|
226-3 | David Pedersen
Rocket Scientist
| Rocket Scientist | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Rocket Scientist | 3 x 5 km stafethold |
|
67-1 | Deenesh Babi
CAPEC1
| CAPEC1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CAPEC1 | 3 x 5 km stafethold |
|
175-3 | Dennis Andersen
CAS Servicerunners
| CAS Servicerunners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CAS Servicerunners | 3 x 5 km stafethold |
|
26-2 | Dines Jepsen
Team Chill
| Team Chill | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Chill | 3 x 5 km stafethold |
|
104-1 | Ditte Baun Larsen
Fødevareinstituttet afd. I -4
| Fødevareinstituttet afd. I -4 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Fødevareinstituttet afd. I -4 | 3 x 5 km walkhold |
|
94-3 | Ditte Kofoed
Walkhold awesome
| Walkhold awesome | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Walkhold awesome | 3 x 5 km walkhold |
|
50-1 | Dorottya Wágner
Tjoma and co.
| Tjoma and co. | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Tjoma and co. | 3 x 5 km stafethold |
|
63-1 | Dorrit Givskov
Tim team
| Tim team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Tim team | 3 x 5 km stafethold |
|
91-2 | Dorte Andersen
P&K-Tøserne
| P&K-Tøserne | København NV | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
P&K-Tøserne | 3 x 5 km walkhold |
|
97-3 | Dorte Kesje
ØC Øst walk and talk
| ØC Øst walk and talk | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
ØC Øst walk and talk | 3 x 5 km walkhold |
|