Events
Virtuella händelser
Events & registrering
Resultat
Træning
Træning
Hjälp & info
Vanliga frågor
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Villkor
Data and privacy policy
För tävlingsarrangörer
Logga in
Logga in
Varukorg
Språk
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
IFORM Loppet 2014 - Stockholm
Deltagarna
Deltagarna
Event
Deltagarna
Resultat
Event
Deltagarna
Resultat
Alla
5 KM
10 KM
Män/Kvinnor
Män
Kvinnor
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Alla
70+
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
15-19 år
0-14 år
Sök
Alla länder
Danmark
Italien
Norge
Sverige
Tyskland
Utöka sökningen
Startnr.
Deltagare
Klubb/Firma/Sponsor
Land
Stad
Klass
1400
Afrah Hassan
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1103
Agneta Björkman
Stockholms Sjukhem
Stockholms Sjukhem
SWE
Stockholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Stockholms Sjukhem
5 KM
99
Agneta Hellström
Solna
Solna
SWE
Solna
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Solna
10 KM
1422
Agneta Hjälm
De flygande pinglorna
De flygande pinglorna
SWE
HÄSSELBY
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
De flygande pinglorna
5 KM
1339
Agneta Nestor
SEB IF
SEB IF
SWE
BROMMA
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
SEB IF
5 KM
1211
Agneta Viberg
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1361
Ajla Timbrant
SWE
Trångsund
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1441
Alena Tofilovski Ramic
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
16
Alexandra Friberg
Springande tjejer
Springande tjejer
SWE
Bromma
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Springande tjejer
10 KM
1042
Alice Hallman
SWE
Djursholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1403
Amporn Körner
Ettermyrorna
Ettermyrorna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Ettermyrorna
5 KM
63
Andrea Glaser
TSM
TSM
SWE
Stockholm
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
TSM
10 KM
62
Andrea Grimmeiss
SWE
Sollentuna
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
1032
Anethe Haag
SWE
Södertälje
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1369
Anette Andersson
Team Väderkvarnen
Team Väderkvarnen
SWE
Bromma
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Team Väderkvarnen
5 KM
1348
Anette Bornäs
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1182
Anette Persson
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1104
Anette Westberg
Stockholms Sjukhem
Stockholms Sjukhem
SWE
Stockholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Stockholms Sjukhem
5 KM
1344
Angela Karlson
SWE
Upplands Väsby
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1046
Angela Strömberg
SWE
Tullinge
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
81
Angelika Heed
SWE
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
1120
Angelika Lasota
SWE
Ekerö
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1229
Anita Gullstedt
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1149
Anita Pettersson
SWE
sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1338
Anita Wastesson
Släkten är värst Släkten är värst 1
Släkten är värst Släkten är vär.
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Släkten är värst Släkten är vär.
5 KM
1398
Anitha Andersson
Pantrarna
Pantrarna
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Pantrarna
5 KM
1336
Ann Öbom
Sundbyberg Stad
Sundbyberg Stad
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Sundbyberg Stad
5 KM
1347
Ann Svedlund
Södersjukhusets IF
Södersjukhusets IF
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Södersjukhusets IF
5 KM
84
Ann-Catrine Hagner
Tyresöjoggarna
Tyresöjoggarna
SWE
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Tyresöjoggarna
10 KM
1059
Ann-Charlotte Carlsson
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1343
Ann-Christin Nordfeldt
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1196
Ann-Kristin Sandebjer
tjejgänget
tjejgänget
SWE
Stockholm
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
tjejgänget
5 KM
1386
Ann-Marie Andersson
Team Stockholm Marathon
Team Stockholm Marathon
SWE
Sollentuna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Team Stockholm Marathon
5 KM
78
Ann-Sofie Åhman
SWE
Gräddö
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
1015
Anna Arebark
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1115
Anna Berggren
lillåns fk
lillåns fk
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
lillåns fk
5 KM
1287
Anna Fällman
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1188
Anna Fors
SWE
Bromma
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1261
Anna Gerdtman
Kuehne + Nagel AB
Kuehne + Nagel AB
SWE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Kuehne + Nagel AB
5 KM
1299
Anna Grote
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
17
Anna Gunhardson
Springande tjejer
Springande tjejer
SWE
Vällingby
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Springande tjejer
10 KM
1112
Anna Hjelm-Andersson
Forza Mother Devils
Forza Mother Devils
SWE
Trosa
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Forza Mother Devils
5 KM
92
Anna Kreissl
SWE
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
1087
Anna Lindberg
Rönninge Skola
Rönninge Skola
SWE
Rönninge
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Rönninge Skola
5 KM
34
Anna Lindquist
SWE
Nyköping
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
1126
Anna Lyrot
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1029
Anna Möllberg
SWE
Sundbyberg
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1083
Anna Saavedra
SWE
Hässelby
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1431
Anna Setterwall
SWE
Bromma
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1077
Anna Skoglund
SWE
Solna
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
1
2
3
...
12
»