Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
12 | Agnete Gjesing | (K) Voksne | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
177 | Aksel Graversen
Varde Kommune
| (M) Voksne | Varde Kommune | Varde | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Varde Kommune | 7 km |
|
137 | Alberta Sørensen
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 21 km |
|
62 | Alberta Sørensen
kibæk motion klub
| (K) Voksne | kibæk motion klub | Kibæk | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
kibæk motion klub | 7 km |
|
169 | Alberte Bæk | (K) Børn | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
27 | Aleksander Winther | (M) Voksne | | Nørre Nebel | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
52 | Anette Didriksen
BIC løb og powerwalk
| (K) Voksne | BIC løb og powerwalk | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BIC løb og powerwalk | 4 km |
|
36 | Anja Karlsson | (K) Voksne | | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
40 | Anne Gjesing | (K) Voksne | | Spentrup | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
112 | Anne Jensen
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
214 | Anne Karoline Frandsen | (K) Voksne | | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
115 | Anne Petersen
Nybolig Blåvand
| (K) Voksne | Nybolig Blåvand | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nybolig Blåvand | 14 km |
|
114 | Anni Kjærsgård
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
15 | Anonym Deltager | (K) Voksne | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
70 | Åse Jensen
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 7 km |
|
165 | Asta Kjær Bendtsen | (K) Børn | | Låsby | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
209 | Benjamin Nielsen
Blåvandshuk skole 1A
| (M) Børn | Blåvandshuk skole 1A | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Blåvandshuk skole 1A | 4 km |
|
219 | Benny Jepsen | (M) Voksne | | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
110 | Berit V Melgaard
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
60 | Betina Faurbye
Blåvandshuk idrætscenter
| (K) Voksne | Blåvandshuk idrætscenter | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Blåvandshuk idrætscenter | 7 km |
|
153 | Birgit Stausholm | (K) Voksne | | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
101 | Birthe Mikkelsen | (K) Voksne | | Kibæk | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
90 | Brian Bechsgaard Thuesen
DongEnergy
| (M) Voksne | DongEnergy | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DongEnergy | 7 km |
|
50 | Britt Skinnerup
Ribe Trim
| (K) Voksne | Ribe Trim | Ribe | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ribe Trim | 7 km |
|
17 | Camilla Georgsen
BIC
| (K) Voksne | BIC | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BIC | 4 km |
|
18 | Caroline Lyngbo | (K) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
35 | Caroline Moesgaard Pedersen | (K) Børn | | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
170 | Cecilie Bæk | (K) Børn | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
201 | Cecilie Knoth | (K) Voksne | | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
188 | Charlotte Møller
Team Miniklub
| (K) Voksne | Team Miniklub | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 7 km |
|
1 | Christian Bjergbæk Olesen
IVG
| (M) Børn | IVG | Varde | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
IVG | 4 km |
|
105 | Christina Hansen | (K) Voksne | | Kolding | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
217 | Christine Beoschao | (K) Voksne | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
95 | Christine Due
Hjarup Runners
| (K) Voksne | Hjarup Runners | Vejen | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hjarup Runners | 14 km |
|
24 | Cikkie Møller
blåvandhuk
| (K) Voksne | blåvandhuk | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
blåvandhuk | 4 km |
|
171 | Claus Bæk | (M) Voksne | | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
140 | Claus Buur
Kibæk motion
| (M) Voksne | Kibæk motion | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 21 km |
|
56 | Claus Lykke | (M) Voksne | | Vejle | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
193 | Claus Nielsen
Team Miniklub
| (M) Voksne | Team Miniklub | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 21 km |
|
131 | Claus Vogt Hansen
CvH Gulve
| (M) Voksne | CvH Gulve | Oksbøl | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
CvH Gulve | 21 km |
|
68 | Commi Vestergaard
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 7 km |
|
113 | Dion Sørensen
Kibæk motion
| (M) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
122 | Doris Christensen | (K) Voksne | | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
127 | Dorrit Snebang
Bic power Walk
| (K) Voksne | Bic power Walk | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bic power Walk | 14 km |
|
103 | Dorthe Eskildsen
Trim Tistrup
| (K) Voksne | Trim Tistrup | Ølgod | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Trim Tistrup | 14 km |
|
192 | Dorthe Svane
Team Miniklub
| (K) Voksne | Team Miniklub | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 7 km |
|
139 | Dorthe Vingtoft
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 21 km |
|
138 | Egon Vingtoft
Kibæk motion
| (M) Voksne | Kibæk motion | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 21 km |
|
111 | Ejner K Jensen
Kibæk motion
| (M) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
8 | Emmely Carlsen Bonde | (K) Børn | | Sønderborg | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|