Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
179 | Kim Mechlembourg Pedersen
Sportspark Blaavandshuk Løb og Powerwalk
| (M) Voksne | Sportspark Blaavandshuk Løb og . | Oksbøl | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sportspark Blaavandshuk Løb og . | 21 km |
|
117 | Kim Staal
BIC
| (M) Voksne | BIC | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BIC | 14 km |
|
129 | Kirsten Damkjær | (K) Voksne | | Bjert | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
119 | Kjeld Nielsen
Sportspark Blåvandshuk
| (M) Voksne | Sportspark Blåvandshuk | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sportspark Blåvandshuk | 14 km |
|
168 | Kristian Sørensen | (M) Børn | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
174 | Lærke Hansen | (K) Børn | | Varde | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
25 | Lars Carlsen | (M) Voksne | | Sønderborg | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
158 | Lars Kristensen | (M) Voksne | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
109 | Lars Laigaard
Kibæk motion
| (M) Voksne | Kibæk motion | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 14 km |
|
148 | Lars Mikkelsen
Multiatleterne
| (M) Voksne | Multiatleterne | Sdr. Bork | 28 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Multiatleterne | 28 km |
|
71 | Lasse Damgaard Thomsen
Ingen
| (M) Voksne | Ingen | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ingen | 7 km |
|
116 | Laurids Lyngbo
Nybolig Blåvand
| (M) Voksne | Nybolig Blåvand | Oksbøl | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nybolig Blåvand | 14 km |
|
182 | Lena Frederiksen
Team Miniklub
| (K) Voksne | Team Miniklub | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 4 km |
|
69 | Lene Sørensen
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 7 km |
|
19 | Lene Vinther | (K) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
63 | Lilian Vigtoft
Kibæk motion
| (K) Voksne | Kibæk motion | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk motion | 7 km |
|
203 | Line Knoth | (K) Voksne | | Ringkøbing | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
78 | Line Matras | (K) Voksne | | Nr. Nebel | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
22 | Lis Bruun
Ribe Trim
| (K) Voksne | Ribe Trim | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ribe Trim | 4 km |
|
172 | Lisbeth Bæk | (K) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
102 | Lisbeth Jensen | (K) Voksne | | Kibæk | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
32 | Liva Fentz | (K) Børn | | Oksbøl | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
108 | Lone Christensen
Bic løb og power walk/Multiatleterne
| (K) Voksne | Bic løb og power walk/Multiatle. | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bic løb og power walk/Multiatle. | 14 km |
|
16 | Lone Lindgreen | (K) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
47 | Lone Pedersen
Ribe Trim
| (K) Voksne | Ribe Trim | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ribe Trim | 7 km |
|
121 | Lotte Christensen | (K) Voksne | | | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
6 | Louisa Sørensen | (K) Børn | | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
37 | Louise Frederiksen | (K) Voksne | | Nørre Nebel | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
81 | Louise Lykke Nielsen | (K) Voksne | | Esbjerg | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
146 | Louise Skaarup | (K) Voksne | | Esbjerg | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
91 | Luli Pedersen
Bic Løb og Powerwalk
| (K) Voksne | Bic Løb og Powerwalk | | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bic Løb og Powerwalk | 7 km |
|
130 | Mads Damkjær | (M) Voksne | | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
183 | Magnus Frederiksen
Team Miniklub
| (M) Børn | Team Miniklub | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 4 km |
|
38 | Mai-Britt Sünksen | (K) Voksne | | Lunderskov | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
210 | Malene Nielsen
OCT
| (K) Voksne | OCT | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OCT | 4 km |
|
175 | Maria Ladegaard-Pedersen
Eventyrklubben Varde
| (K) Voksne | Eventyrklubben Varde | Varde | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Eventyrklubben Varde | 4 km |
|
133 | Maria Rasmussen | (K) Voksne | | Oksbøl | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
74 | Marianne Finderup Kyndesen
Kibæk Motion
| (K) Voksne | Kibæk Motion | Kibæk | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kibæk Motion | 7 km |
|
43 | Marianne Jacobsen | (K) Voksne | | Vejle | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 7 km |
|
29 | Marianne Olsen | (K) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|
181 | Marielle Rindal
Team Miniklub
| (K) Voksne | Team Miniklub | | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Miniklub | 4 km |
|
100 | Marlene Merete Pedersen | (K) Voksne | | Ringkøbing | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
205 | Martin Ulv Gregersen | (M) Voksne | | Esbjerg | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
76 | Matilde Bach Osmundsen
AmatørTeamJyllerup
| (K) Voksne | AmatørTeamJyllerup | Årre | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AmatørTeamJyllerup | 7 km |
|
48 | Mette Bendesen
Ribe Trim
| (K) Voksne | Ribe Trim | Ribe | 7 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ribe Trim | 7 km |
|
218 | Mette Gaardsvig | (K) Voksne | | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
23 | Mette Olesen
IVG
| (K) Voksne | IVG | Varde | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
IVG | 4 km |
|
164 | Mette Thomsen | (K) Voksne | | Varde | 14 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 14 km |
|
222 | Mette Winter Lauridsen | (K) Voksne | | | 21 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21 km |
|
26 | Michael Andersen | (M) Voksne | | Oksbøl | 4 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 4 km |
|