Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
75-5 | Aarhus 1900
Aarhus
| Aarhus | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
75-2 | Aarhus 1900
Aarhus
| Aarhus | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
75-1 | Aarhus 1900
Aarhus
| Aarhus | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
75-3 | Aarhus 1900
Aarhus
| Aarhus | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
75-4 | Aarhus 1900
Aarhus
| Aarhus | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
202-5 | Aase Mikkelsen
FYS2
| FYS2 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
FYS2 | 5 x 6 km |
|
103-4 | Afventer Afventer
Stones Greatest Volume I
| Stones Greatest Volume I | | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume I | 5 x 10 km Kvinder |
|
70-5 | Agnius Balabonas
Fairbar
| Fairbar | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Fairbar | 5 x 10 km Åben klasse |
|
68-5 | Aksel Musse
EDC Erhverv Poul Erik Bech
| EDC Erhverv Poul Erik Bech | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
EDC Erhverv Poul Erik Bech | 5 x 10 km Åben klasse |
|
211-1 | Alberthe Veggerby
Hørby Efterskole 3
| Hørby Efterskole 3 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Hørby Efterskole 3 | 5 x 6 km |
|
305-3 | Alexander Stær Nielsen
Stære unger
| Stære unger | | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
Hold | Distance |
Stære unger | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
403-5 | Allan Høvighoff
Creme-fraiche M80 2
| Creme-fraiche M80 2 | | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
Hold | Distance |
Creme-fraiche M80 2 | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
71-2 | Allan Ipsen
Lærere - 10 km
| Lærere - 10 km | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Lærere - 10 km | 5 x 10 km Åben klasse |
|
14-3 | Allan Petersen
CSC Scandihealth
| CSC Scandihealth | Århus N | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
CSC Scandihealth | 5 x 10 km Åben klasse |
|
50-4 | Alpe Erik
Astrids hunde
| Astrids hunde | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Astrids hunde | 5 x 10 km Åben klasse |
|
311-2 | Amalie Brix Bank
Superstars
| Superstars | Hinnerup | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
Hold | Distance |
Superstars | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
208-1 | Amalie Schramm
IM #
| IM # | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
IM # | 5 x 6 km |
|
30-2 | Anders A. Kristensen
IM 2
| IM 2 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
IM 2 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
41-2 | Anders Bejder
Langkaer2
| Langkaer2 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Langkaer2 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
64-1 | Anders Bergstrøm
Tækker 1
| Tækker 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Tækker 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
70-3 | Anders Gravholt
Fairbar
| Fairbar | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Fairbar | 5 x 10 km Åben klasse |
|
38-5 | Anders Johansen
RunNanorAma
| RunNanorAma | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
RunNanorAma | 5 x 10 km Åben klasse |
|
21-2 | Anders Kabell Kristensen
Stibo 1
| Stibo 1 | Højbjerg | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Stibo 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
306-1 | Anders Kjær Thomsen
TeamOdder1
| TeamOdder1 | Odder | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
Hold | Distance |
TeamOdder1 | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
13-2 | Anders Legarth Brødsgaard
ALBRO 2
| ALBRO 2 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
ALBRO 2 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
54-5 | Anders Steen Jørgensen
Stones Greatest Volume II
| Stones Greatest Volume II | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume II | 5 x 10 km Åben klasse |
|
53-1 | Anders Tyrrestrup
AART architects
| AART architects | Aarhus | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
AART architects | 5 x 10 km Åben klasse |
|
25-2 | Anders Worsøe Mørch
JESPERS DISCIPLE
| JESPERS DISCIPLE | Hinnerup | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
JESPERS DISCIPLE | 5 x 10 km Åben klasse |
|
49-1 | Andreas Kjær Thomsen
TeamOdder3
| TeamOdder3 | Odder | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
TeamOdder3 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
66-2 | Andrew Ferguson Dunn
Niras
| Niras | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Niras | 5 x 10 km Åben klasse |
|
223-2 | Anette Jønsson
Fysiocenter Risskov
| Fysiocenter Risskov | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Fysiocenter Risskov | 5 x 6 km |
|
202-3 | Anette Specht
FYS2
| FYS2 | Åbyhøj | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
FYS2 | 5 x 6 km |
|
212-3 | Anna Gertsen
Hørby Efterskole 4
| Hørby Efterskole 4 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Hørby Efterskole 4 | 5 x 6 km |
|
211-5 | Anna Gertsen
Hørby Efterskole 3
| Hørby Efterskole 3 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Hørby Efterskole 3 | 5 x 6 km |
|
73-3 | Anna Louise Træholdt
Creme-fraiche M80
| Creme-fraiche M80 | Skanderborg | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-fraiche M80 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
312-1 | Anna Mosby Nielsen
De hurtige
| De hurtige | Risskov | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
Hold | Distance |
De hurtige | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
48-1 | Anne Arndt Nielsen
BA 1
| BA 1 | Aarhus K | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
BA 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
36-3 | Anne Jepsen
Super B
| Super B | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Super B | 5 x 10 km Åben klasse |
|
67-4 | Anne Rasmussen
Friis & Moltke
| Friis & Moltke | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Friis & Moltke | 5 x 10 km Åben klasse |
|
103-5 | Anne Troensegaard
Stones Greatest Volume I
| Stones Greatest Volume I | | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume I | 5 x 10 km Kvinder |
|
209-3 | Annette Nordtorp Deacon
TMG
| TMG | Mårslet | 5 x 6 km |
|
|
103-3 | Anni Hoffmann
Stones Greatest Volume I
| Stones Greatest Volume I | | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume I | 5 x 10 km Kvinder |
|
53-5 | Asger Agerbak Halvorsen
AART architects
| AART architects | Århus C | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
AART architects | 5 x 10 km Åben klasse |
|
301-1 | Asger Toftegaard
MINIFYS
| MINIFYS | | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
Hold | Distance |
MINIFYS | 3 x 2,5 km (Børne stafet) |
|
50-1 | Astrid Bernhard
Astrids hunde
| Astrids hunde | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Astrids hunde | 5 x 10 km Åben klasse |
|
404-4 | Bent BC Christensen
Over 60 i snit
| Over 60 i snit | | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
Hold | Distance |
Over 60 i snit | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
104-2 | Bente Astrup
Skive Am 2
| Skive Am 2 | Skive | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Skive Am 2 | 5 x 10 km Kvinder |
|
14-2 | Bente Bundsgaard Juhl
CSC Scandihealth
| CSC Scandihealth | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
CSC Scandihealth | 5 x 10 km Åben klasse |
|
201-1 | Berit Toftegaard
FYS1
| FYS1 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
FYS1 | 5 x 6 km |
|
103-2 | Birgit Schelde
Stones Greatest Volume I
| Stones Greatest Volume I | | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume I | 5 x 10 km Kvinder |
|