Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
40-3 | Birgitte Holm Jørgensen
Langkaer1
| Langkaer1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Langkaer1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
104-4 | Birgitte Krejberg
Skive Am 2
| Skive Am 2 | Skive | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Skive Am 2 | 5 x 10 km Kvinder |
|
34-4 | Bjarne Thorsager
Lisbjerg Lunterne 1
| Lisbjerg Lunterne 1 | Århus N | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Lisbjerg Lunterne 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
62-2 | Bo Juul Pedersen
Hadsten Trim
| Hadsten Trim | Hadsten | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Hadsten Trim | 5 x 10 km Åben klasse |
|
69-4 | Brian Faurskov
openUsource
| openUsource | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
openUsource | 5 x 10 km Åben klasse |
|
28-1 | Brian Friisholm
Aarhus Symfoniorkester 1
| Aarhus Symfoniorkester 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus Symfoniorkester 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
5-4 | Britt Kristensen
Tri-Consult A/S
| Tri-Consult A/S | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Tri-Consult A/S | 5 x 10 km Åben klasse |
|
206-2 | Britta Breum
Jobbanken 1
| Jobbanken 1 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Jobbanken 1 | 5 x 6 km |
|
34-3 | Camilla Mikkelsen
Lisbjerg Lunterne 1
| Lisbjerg Lunterne 1 | Århus N | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Lisbjerg Lunterne 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
28-4 | Carsten Adrian
Aarhus Symfoniorkester 1
| Aarhus Symfoniorkester 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Aarhus Symfoniorkester 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
25-5 | Carsten Bank
JESPERS DISCIPLE
| JESPERS DISCIPLE | Hinnerup | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
JESPERS DISCIPLE | 5 x 10 km Åben klasse |
|
13-1 | Carsten Bedsted Pedersen
ALBRO 2
| ALBRO 2 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
ALBRO 2 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
66-1 | Carsten Fjordback
Niras
| Niras | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Niras | 5 x 10 km Åben klasse |
|
7-4 | Carsten Holst Sørensen
Dem I Det Høje Gear Senior
| Dem I Det Høje Gear Senior | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Dem I Det Høje Gear Senior | 5 x 10 km Åben klasse |
|
213-3 | Charlotte Ellegaard
Stones Greatest Volume IV
| Stones Greatest Volume IV | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Stones Greatest Volume IV | 5 x 6 km |
|
39-1 | Charlotte Stær Nielsen
De Få Rå
| De Få Rå | Risskov | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
De Få Rå | 5 x 10 km Åben klasse |
|
39-5 | Charlotte Stær Nielsen
De Få Rå
| De Få Rå | Egå | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
De Få Rå | 5 x 10 km Åben klasse |
|
102-4 | Charlotte Tyrsted
Aarhus Fremad Atletik Kvinde2
| Aarhus Fremad Atletik Kvinde2 | | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Aarhus Fremad Atletik Kvinde2 | 5 x 10 km Kvinder |
|
221-2 | Christian B. Andersen
Ravns Drenge
| Ravns Drenge | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Ravns Drenge | 5 x 6 km |
|
69-2 | Christian Bolther-Wilms
openUsource
| openUsource | Aarhus V | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
openUsource | 5 x 10 km Åben klasse |
|
31-1 | Christian Brask Jakobsen
VIK Badminton Hold 1
| VIK Badminton Hold 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
VIK Badminton Hold 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
37-4 | Christian Dahl
#TheNanoBoyzzzz and friends
| #TheNanoBoyzzzz and friends | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
#TheNanoBoyzzzz and friends | 5 x 10 km Åben klasse |
|
216-4 | Christian Daniel Zagal
SiB's Drømmehold
| SiB's Drømmehold | Højbjerg | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
SiB's Drømmehold | 5 x 6 km |
|
216-5 | Christian Daniel Zagal
SiB's Drømmehold
| SiB's Drømmehold | Højbjerg | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
SiB's Drømmehold | 5 x 6 km |
|
11-4 | Christian Grønne
Disposable Heroes
| Disposable Heroes | Romalt | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Disposable Heroes | 5 x 10 km Åben klasse |
|
205-2 | Christian Jørgensen
Sprogtorvet.dk
| Sprogtorvet.dk | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Sprogtorvet.dk | 5 x 6 km |
|
15-3 | Christian Kirkegaard
Netcompany
| Netcompany | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Netcompany | 5 x 10 km Åben klasse |
|
51-5 | Christian Larsen
Hørby Efterskole 1
| Hørby Efterskole 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Hørby Efterskole 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
51-2 | Christian Larsen
Hørby Efterskole 1
| Hørby Efterskole 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Hørby Efterskole 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
12-3 | Christian Legarth Brødsgaard
ALBRO 1
| ALBRO 1 | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
ALBRO 1 | 5 x 10 km Åben klasse |
|
20-4 | Christian Qvirin Lang
GCO Finance
| GCO Finance | Viby J | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
GCO Finance | 5 x 10 km Åben klasse |
|
15-5 | Christian Rane Paysen Thillemann
Netcompany
| Netcompany | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Netcompany | 5 x 10 km Åben klasse |
|
38-4 | Christian Zeuthen
RunNanorAma
| RunNanorAma | Aarhus N | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
RunNanorAma | 5 x 10 km Åben klasse |
|
102-2 | Christina Poulsen
Aarhus Fremad Atletik Kvinde2
| Aarhus Fremad Atletik Kvinde2 | Aarhus N | 5 x 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Aarhus Fremad Atletik Kvinde2 | 5 x 10 km Kvinder |
|
70-1 | Christina Skovgaard Iversen
Fairbar
| Fairbar | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Fairbar | 5 x 10 km Åben klasse |
|
401-4 | Claus Ditlevsen
De halvgamle Hunde
| De halvgamle Hunde | | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
Hold | Distance |
De halvgamle Hunde | 5 x 10 km Senior +55 år |
|
215-2 | Claus Poulin
Løbeskolens bakkeløbere
| Løbeskolens bakkeløbere | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
Løbeskolens bakkeløbere | 5 x 6 km |
|
74-1 | Claus Schwennesen
WCB Ice Cream
| WCB Ice Cream | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
WCB Ice Cream | 5 x 10 km Åben klasse |
|
26-1 | Claus Sønderskov
Danske Bank
| Danske Bank | Brabrand | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Danske Bank | 5 x 10 km Åben klasse |
|
2-3 | Claus Torbensen
Team T
| Team T | Åbyhøj | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team T | 5 x 10 km Åben klasse |
|
2-2 | Claus Torbensen
Team T
| Team T | Åbyhøj | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team T | 5 x 10 km Åben klasse |
|
2-5 | Claus Torbensen
Team T
| Team T | Åbyhøj | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team T | 5 x 10 km Åben klasse |
|
2-4 | Claus Torbensen
Team T
| Team T | Åbyhøj | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team T | 5 x 10 km Åben klasse |
|
2-1 | Claus Torbensen
Team T
| Team T | Åbyhøj | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team T | 5 x 10 km Åben klasse |
|
58-1 | Creme-fraiche M8o
Creme-fraiche M8o
| Creme-fraiche M8o | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-fraiche M8o | 5 x 10 km Åben klasse |
|
58-3 | Creme-fraiche M8o
Creme-fraiche M8o
| Creme-fraiche M8o | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-fraiche M8o | 5 x 10 km Åben klasse |
|
58-2 | Creme-fraiche M8o
Creme-fraiche M8o
| Creme-fraiche M8o | | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-fraiche M8o | 5 x 10 km Åben klasse |
|
202-1 | Daniel Dahlgaard
FYS2
| FYS2 | | 5 x 6 km |
|
Hold | Distance |
FYS2 | 5 x 6 km |
|
15-4 | David Møller
Netcompany
| Netcompany | Højbjerg | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Netcompany | 5 x 10 km Åben klasse |
|
8-1 | David Valbjørn
Harboe
| Harboe | Malling | 5 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Harboe | 5 x 10 km Åben klasse |
|