Plac.Bruttotid Deltager Hold
14:03:32Anders Poul - Andreas Piper Mårtensson The Skull Hunters / Snow Fun
24:05:37Jess Reese Jacobsen - Sebastian Kaisbo Comwell Sport Team 1
34:14:47Peter Carstensen - Klaus Eskelund Trail & Pandelygtesjov
44:31:07Claus Rasmussen - Martin Augustinussen HG ATM
54:31:23Frank Skaaning - Anders Hovgaard kristensen TRI8660
64:31:44Michael Iwersen - Søren Hvalsø John Wayne Lever
74:35:07Trine Andersen Vedvik - Jorid Aasbø Lakerveld Team ETC Olympia Sport
84:35:42Poul M. Christensen - Troels Bakke Blodsmag
94:38:11Søren Engholm Hansen - Maj-Britt Klok Team Swimrunners-sport.com
104:41:37Henrik Møller - Tue Mantoni Team Coastzone
114:47:36Mikael Jacobsen - Claes Rehn Comwell Sport Team 2
124:50:41Christophe Charpentier - Olivier Fernandez Semeria AGENCE LMI
134:57:25Jim Reimann - Claus Klinke Roskilde tri
144:59:20Johnny Jakobsen - Flemming Jakobsen eX-Jumpers
155:01:42Jan-Erik Revsbech - Lars Dyhr Team Neos Stallions
165:05:29Lars Kierkegaard - Michael Glud Team XTERRA Aarhus
175:06:13Søren Boy Skjold - Lars Bollerup Dead Heads II
185:11:47Morten Skram-Skuldbøl - Rikke Skuldbøl Team Rosenly
195:13:29Randi Hvid Poulsen - Anne Damhus Kristensen Team Golden Twins
205:13:59Tina Durck - Morten Kristensen Durck-Kristensen
215:16:55Thomas Bindesbøll Jakobsen - Martin Lyberth Brandvæsenets Idrætsforening
225:19:15Martin Bertelsen - Thomas Bertelsen Team Bertelsen
235:24:35Rune Christophersen - Tonny Milan Petersen Team TonRun
245:26:44Marc Larsen - Tommy Bach RgF Crossgym
255:29:44kenni foldager - Kristina Holst Friis Team Slow Steaming
265:33:46Mads Jacobsen - Martin Kastner Knold og Tot
275:45:38Anne Ladegaard - Birgitte Duch Anæstesisters
285:55:12Gert Rohde Kristensen - Flemming Harrishøj Team Ultra Randers
295:56:00Kasper Elvekjær - Anders Lindberg Team Bundgas
305:59:25Michael Casparij - Morten Munk-Hansen Golfholdet
316:27:23Dennis Bang - Camilla Bang Bang
326:33:59Torben Lebeck - Poul Kjær Harlev Drengene
336:50:27Marianne Kleist - Peter Kleist Team Mus & Mand
346:55:40Søren Torp Rasmussen - Sandi Pærremand Team SnoldeTunen
357:21:20Johanne Jacobsen - Iben Birkmose FFD Kralupy


Tidtagningen til dette event sker med brug af ST-App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.