SRAMLiga 2016 #2 Næstved (DCU Event)

Results

Julie Lillelund
Herning Cykle klub
Resultat

3 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance U13P
Omgange 3
Samlet tid 37:29
Nettotid 36:46
Placering
Samlet 3 af 5
Point
SRAMLiga Point 150
Detaljer
Distance i alt 7200 meter
Distance (omgang) 2400 meter
Gennemsnit omgang 12:15
11,75 km/t
Hurtigste omgang 11:51
12,15 km/t
Langsomste omgang 12:40
11,37 km/t
Deltager (#1402)
Julie Lillelund
Herning Cykle klub
Danmark
11 år (16 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tempo Tid Placering Klokken
Omgang 0 0:43 0:43 1 10:01:44
Omgang 1 11:51 12,14 km/t 12:34 3 10:13:36
Omgang 2 12:14 11,76 km/t 24:49 3 10:25:51
Omgang 3 12:39 11,38 km/t 37:29 3 10:38:30
 
Omgangstider
Andre resultater for Julie
ArrangementDistancePlaceringNettotid
SramLiga 2014 #2 Viborg2,4 KM227:34
DCUTest1 KM248:43
DCU XCO, MTBKolding4000 Meter128:39
SRAMLiga 2016 - #1 UCI C2 Hammel3 KM230:32
SRAMLiga 2016 #1 Hammel (DCU Event)3 KM230:32
SRAMLiga 2016 - #2 UCI C1 Næstved2400 Meter336:46
SRAMLiga 2016 - #3 UCI C2 Varde-334:08
DCU DM XCO, Silkeborg 2016-123:34
SRAMLiga 2016 - #4 UCI C2 Holte3,7 KM323:29
SRAMLiga 2016 - #5 + NM UCI C1 Vejle-340:08
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #1 DMK4,8 KM743:38
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #2 Holte-539:53
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #3 Varde6 KM442:53
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #5 Vejle C14,8 KM547:12
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 45 KM71:05:26
DCU MTB XCO Racing Kolding4,3 KM153:08
Shimano Ligaen 2018 - #1 Mors5,9 KM139:44
Shimano Ligaen 2018 - #2 Silkeborg5 KM235:46
Marcello Bergamo cup - Hammel 14,2 KM31:17:07
Shimano Ligaen 2018 - #3 Varde5,75 KM253:59
Shimano Ligaen 2018 - #4 Aalborg5 KM458:32
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018-156:59
Shimano Ligaen 2018 - #5 Slangerup5,5 KM542:44
Grote Prijs (Søndag) CeramicSpeed Cup2,3 KM128:35
Grote Prijs (Lørdag) CeramicSpeed Cup-127:08
Aarhus MTB Cross powered by Cykelservice.dk2,65 KM125:06
Cykelgear.dk cx Aalborg - CeramicSpeed Cup2,2 KM141:35
Allbike CX cup #2 Silkeborg-359:48
Silkeborg MTB 201950 KM22:38:42
DM / Cycling Odense CykleCros2600 Meter121:17
Cyklebørsen MTBvintercup # 5 (2018/19)4 KM354:44
DCU XCO - Racing Kolding sæsonåbneren 20195,2 KM147:38
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte5,9 KM135:51
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde6,25 KM11:01:19
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #3 Aalborg4,1 KM128:24
Shimano Ligaen 2019 p/b SIXT #4 Copenhagen4,9 KM142:47
Grote Prijs CK Aarhus - Søndag2,3 KM140:11
Grote Prijs CK Aarhus - Lørdag2,3 KM147:14
Vejle Supercross + J/F Mesterskab (Søndag)2,65 KM133:12
Vejle Supercross (Lørdag)2,65 KM135:25
Allbike CX cup 19/20 #3 (Uldum)-254:11
DM XCO - Vejle 20204800 Meter150:39
X-sauce cuppen #1, XCO, Kolding 20205,2 KM148:07
X-sauce cuppen #2, XCO, Fredericia 20204,8 KM157:01
X-sauce cuppen #3, XCO, Vejle 20204,7 KM146:39
Party Prijs – AftenCross – lørdag2,3 KM140:21
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.27,4 KM203:08:08,79
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP12 KM32:33:15
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP23,8 KM22:34:58
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP14,4 KM22:32:03
DCU MTB-løb i Kongshøjskoven - Aalborg - Pre-Liga løb5,5 KM257:26
Holte MTB DM 2021-153:47
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C25,8 KM156:28
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder132,5 KM153:52:43
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #2 - Rold C24,8 KM31:13:46
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #4 - Randers C24,19 KM257:31
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #3 Sorø BC C26 KM259:33
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #5 - Roskilde C25 KM554:25
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag2,5 KM354:01
Cross CUP 7 afdeling - Cykling Odense2,5 KM249:53