Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
5 | Adam Grunddal Faxø | (M) 0-15År | | Odense N | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
182 | Albert Gammeltoft Stenbryggen
Johnny & Co Løbeklub
| (M) 0-15År | Johnny & Co Løbeklub | Fredericia | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Johnny & Co Løbeklub | 5,5 km |
|
229 | Alex Hoile | (M) 16+År | | Århus V | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,5 km |
|
15 | Alexander Nørfelt | (M) 16+År | | Vangede | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
215 | Alfred Løyche
Team Gladiatorz
| (M) 0-15År | Team Gladiatorz | Svendborg | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Gladiatorz | 3,5 km |
|
309 | Alfred Rosenlund | (M) 0-15År | | | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
261 | Alicia Møller
1985
| (K) 0-15År | 1985 | Svendborg | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1985 | 3,5 km |
|
278 | Alma Agerbeck Mortensen | (K) 0-15År | | Morud | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
352 | Amalie Dahl Dittmann | (K) 16+År | | Assens | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
346 | Amalie Fich Kildeholm | (K) 16+År | | | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
266 | Amanda Simone Witte | (K) 16+År | | Årslev | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
156 | Amine Kassim | (M) 16+År | | | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
350 | Anders Dahl Dittmann | (M) 0-15År | | | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
383 | Anders Foli
Hesselager Løbeklub
| (M) 16+År | Hesselager Løbeklub | Hesselager | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hesselager Løbeklub | 5,5 km |
|
239 | Anders Holmbech
Det bli'r ikke bedre
| (M) 16+År | Det bli'r ikke bedre | Assens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Det bli'r ikke bedre | 10 km |
|
75 | Andrea Hansen | (K) 0-15År | | Broby | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,5 km |
|
328 | Andreas Gram Højbo | (M) 16+År | | | 10 KM Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Walk |
|
24 | Andreas Kristian Brink | (M) 16+År | | Vester Skerninge | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Halvmarathon |
|
45 | Andy Brøner
BIK Løb
| (M) 16+År | BIK Løb | Struer | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BIK Løb | Halvmarathon |
|
17 | Anette Sørensen | (K) 16+År | | Gislev | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,5 km |
|
248 | Anette Thybo
Rynkeby Foods
| (K) 16+År | Rynkeby Foods | Ringe | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rynkeby Foods | 10 km |
|
140 | Anita Dalager | (K) 16+År | | Odense C | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Halvmarathon |
|
97 | Anita Knudsen | (K) 16+År | | Kværndrup | 10 KM Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Walk |
|
64 | Anita Witte
Halvmarathon klub 100
| (K) 16+År | Halvmarathon klub 100 | Årslev | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Halvmarathon klub 100 | Halvmarathon |
|
71 | Anja Hørbye | (K) 16+År | | Nyborg | 10 KM Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Walk |
|
53 | Anja Martinsen | (K) 16+År | | Dianalund | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
234 | Anja Schmidt Jensen
Det bli´r ikke bedre
| (K) 16+År | Det bli´r ikke bedre | Odense | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Det bli´r ikke bedre | 3,5 km |
|
212 | Ann Spandet-Kaus
Team Sdr. Omme IF
| (K) 16+År | Team Sdr. Omme IF | | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Sdr. Omme IF | 10 km |
|
210 | Anna Leonora Lund Bundgaard | (K) 0-15År | | Skårup Fyn | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
196 | Anne Litwin
Eagle Eye Consulting
| (K) 16+År | Eagle Eye Consulting | Faaborg | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Eagle Eye Consulting | 3,5 km |
|
119 | Anne Mette Christiansen | (K) 16+År | | Kværndrup | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
384 | Anne-Marie Frantzen | (K) 16+År | | Odense SØ | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
175 | Anne-Mette Petersen
Anne-Mette Petersen
| (K) 16+År | Anne-Mette Petersen | Søndersø | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Anne-Mette Petersen | 5,5 km |
|
407 | Anne-Sofie Thomsen | (K) 16+År | | | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
331 | Annemette Lønbo
OGF Motion
| (K) 16+År | OGF Motion | Morud | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OGF Motion | 10 km |
|
272 | Annette Lander
Ringe Løbeklub
| (K) 16+År | Ringe Løbeklub | Ringe | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ringe Løbeklub | Halvmarathon |
|
198 | Annette Lund Thingholm | (K) 16+År | | Odense C | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
400 | Anonym Deltager | (M) 16+År | | | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,5 km |
|
111 | Anton Jul Boutrup
Smadreprinsesserne
| (M) 16+År | Smadreprinsesserne | Otterup | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Smadreprinsesserne | Halvmarathon |
|
369 | Arthur Poffler
Hallindskovens Motionsklub
| (M) 0-15År | Hallindskovens Motionsklub | Svendborg | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hallindskovens Motionsklub | 5,5 km |
|
221 | Ask Kjær | (M) 16+År | | Odense M | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
224 | Asta Kjær | (K) 0-15År | | | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
364 | Aya Poffler
Hallindskovens Motionsklub
| (K) 0-15År | Hallindskovens Motionsklub | Svendborg | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hallindskovens Motionsklub | Halvmarathon |
|
314 | Begitte Lynge
Mors dag tur
| (K) 16+År | Mors dag tur | Middelfart | 10 KM Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mors dag tur | 10 KM Walk |
|
180 | Bendt Emil Larsen
Johnny & Co Løbeklub
| (M) 16+År | Johnny & Co Løbeklub | Kolding | 5,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Johnny & Co Løbeklub | 5,5 km |
|
65 | Benny Larsen | (M) 16+År | | Herlev | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
267 | Bent Hornemann
Ringe Løbeklub
| (M) 16+År | Ringe Løbeklub | Ringe | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ringe Løbeklub | 10 km |
|
247 | Bent Thybo
Rynkeby Foods
| (M) 16+År | Rynkeby Foods | Ringe | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rynkeby Foods | 10 km |
|
123 | Bente Maja Skov | (K) 16+År | | Ringe | 3,5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3,5 km |
|
281 | Berit Nielsen | (K) 16+År | | Varde | 10 KM Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Walk |
|