Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
218 | Charlotte Nikander Koustrup
Byparken Brørup
| (K) 26-49 | Byparken Brørup | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Brørup | 8.9 KM |
|
49 | Charlotte Phillipsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
38 | Charlotte Sandberg | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
161 | Christian Tradsborg Poulsen
salon Jyderne
| (K) 0-25 | salon Jyderne | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
salon Jyderne | 4,9 KM |
|
86 | Christina Brodersen
Bramming Plast-Industri A/S
| (K) 26-49 | Bramming Plast-Industri A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramming Plast-Industri A/S | 4,9 KM |
|
13 | Christina Callesen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
105 | Christina Fjordbak
Højmarkskolen
| (K) 26-49 | Højmarkskolen | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Højmarkskolen | 4,9 KM |
|
47 | Conny Philipsen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
129 | Dana Hansen
Team skjern bank
| (K) 26-49 | Team skjern bank | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team skjern bank | 4,9 KM |
|
248 | Didde Fabrin Aalling | (K) 26-49 | | UKE | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
250 | Didde Kjær | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
221 | Didde Thekilde | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
34 | Dita Madsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
36 | Dorte Aakerberg Klausen
South Park
| (K) 26-49 | South Park | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
South Park | 4,9 KM |
|
66 | Dorte Lockdahl | (K) 50+ | | UKE | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
228 | Dorte Tøstesen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 26-49 | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8.9 KM |
|
9 | Dorthe Holm
NRUI/SGI
| (K) 26-49 | NRUI/SGI | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
NRUI/SGI | 4,9 KM |
|
185 | Dorthe Jensen
Polytech
| (K) 26-49 | Polytech | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech | 4,9 KM |
|
87 | Dorthe S Thomsen
Bramming Plast-Industri A/S
| (K) 50+ | Bramming Plast-Industri A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramming Plast-Industri A/S | 4,9 KM |
|
176 | Ecaterina Osvath
Polytech
| (K) 26-49 | Polytech | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech | 4,9 KM |
|
70 | Edith Jørgensen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
174 | Eleonora Jørgensen
Polytech
| (K) 26-49 | Polytech | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech | 4,9 KM |
|
209 | else gandrup
De hurtige skildpadder
| (K) 50+ | De hurtige skildpadder | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
De hurtige skildpadder | 4,9 KM |
|
210 | Else Pedersen | (K) 50+ | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
194 | Emilie Damgaard | (K) 0-25 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
112 | Eva Danie'l Uldall
Time Skjern Bank Bramming
| (K) 50+ | Time Skjern Bank Bramming | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Time Skjern Bank Bramming | 4,9 KM |
|
41 | Githa Holm
Byparken Brørup
| (K) 26-49 | Byparken Brørup | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Brørup | 4,9 KM |
|
81 | Gitte Hansen
Brørup Løbeklub
| (K) 50+ | Brørup Løbeklub | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup Løbeklub | 4,9 KM |
|
74 | Gitte Hansen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
30 | Gitte Nielsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
100 | Gitte Schøler
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 50+ | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,9 KM |
|
177 | Gry Iversen
Polytech A/S
| (K) 26-49 | Polytech A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech A/S | 4,9 KM |
|
63 | Gurli Jørgensen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
98 | Hannah Dall Lyhne
House of mind
| (K) 50+ | House of mind | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
House of mind | 4,9 KM |
|
91 | Hannah Skøtt | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
229 | Hanne Just
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 50+ | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8.9 KM |
|
159 | Hanne T Jensen
Bramidan A/S
| (K) 50+ | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
35 | Heidi Andreasen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
15 | Heidi Nielsen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
212 | Heidi Rasmussen | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
102 | Helle Bannwart Lindhardt
Jonnas Qvinder
| (K) 26-49 | Jonnas Qvinder | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Jonnas Qvinder | 4,9 KM |
|
238 | Helle Borup Jehs Nissen | (K) 50+ | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
233 | Helle Hausted
Rødding Løbeklub
| (K) 50+ | Rødding Løbeklub | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Rødding Løbeklub | 8.9 KM |
|
152 | Helle Hvelplund
Ølgod løb og motion
| (K) 26-49 | Ølgod løb og motion | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Ølgod løb og motion | 4,9 KM |
|
243 | Helle Lange | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
109 | Helle Lorentzen
Højmarkskolen
| (K) 50+ | Højmarkskolen | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Højmarkskolen | 4,9 KM |
|
217 | Helle Nielsen
Byparken Brørup
| (K) 26-49 | Byparken Brørup | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Brørup | 8.9 KM |
|
23 | Helle Spang Lauridsen | (K) 26-49 | | UKE | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
80 | Henriette Aalling
Brørup løbeklub
| (K) 26-49 | Brørup løbeklub | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup løbeklub | 4,9 KM |
|
142 | Henriette Bolbroe
Bramidan A/S
| (K) 26-49 | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|