Deltager | Distance |
Sille Johannesen | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Tina Mols | 5. afdeling 13. september - O40 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - O40 |
|
Cora Paulukat | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Laura Espenhain | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Laura Touborg | 5. afdeling 13. september - U15 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - U15 |
|
Christina Zimmermann | 5. afdeling 13. september - O40 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - O40 |
|
Dorte Sander | 5. afdeling 13. september - O40 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - O40 |
|
Camilla Pihl | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Mette Flansmose | 5. afdeling 13. september - O40 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - O40 |
|
Kristina Gunnarsen | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Henriette Holm | 5. afdeling 13. september - O40 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - O40 |
|
Joanna Isgren | 4. afdeling 4. september - O40 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - O40 |
|
Pernille Søgård | 4. afdeling 4. september - O40 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - O40 |
|
Camilla Bergmann | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Dina Gudmundsen | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Lærke Avnbæk Aamann | 4. afdeling 4. september - U15 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - U15 |
|
Lotte Tarp Aamann | 4. afdeling 4. september - O40 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - O40 |
|
Emilie Strange Wismann | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Tina Holstein | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Karen Vagner Danielsen | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Anne Bødker | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Kristina Gunnarsen | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Lena Stenvang | 4. afdeling 4. september - O40 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - O40 |
|
Henriette Holm | 4. afdeling 4. september - O40 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - O40 |
|
Katja Reibert-Hansen | 4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - 16-39 |
|
Christine Reibert Hansen | 4. afdeling 4. september - U15 |
|
Distance |
4. afdeling 4. september - U15 |
|
Diana Brälye | 5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Distance |
5. afdeling 13. september - 16-39 |
|
Lærke Avnbæk Aamann | 3. afdeling 14. august - U15 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - U15 |
|
Lotte Tarp Aamann | 3. afdeling 14. august - O40 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - O40 |
|
Mette Flansmose | 3. afdeling 14. august - O40 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - O40 |
|
Katja Reibert-Hansen | 3. afdeling 14. august - 16-39 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - 16-39 |
|
Christine Reibert Hansen | 3. afdeling 14. august - U15 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - U15 |
|
Joanna Isgren | 3. afdeling 14. august - O40 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - O40 |
|
Kristina Gunnarsen | 3. afdeling 14. august - 16-39 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - 16-39 |
|
Henriette Holm | 3. afdeling 14. august - O40 |
|
Distance |
3. afdeling 14. august - O40 |
|
Heidi Schultz | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Lisette Rosenbeck | Samlet cup (afdeling 1 - 5) - 16-39 |
|
Distance |
Samlet cup (afdeling 1 - 5) - 16-39 |
|
Bente Larsen | 2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Nellie Larsson | 2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Mette Flansmose | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Tove Andersen | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Carina Börjesson | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Kristine Dohn | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Tea Fuglsbjerg | 2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - 16-39 |
|
Lena Stenvang | 2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Distance |
2. afdeling 26. juni - O40 |
|
Anni Plauborg | Samlet cup (afdeling 1 - 5) - O40 |
|
Distance |
Samlet cup (afdeling 1 - 5) - O40 |
|
Anna-Sofie Nørgaard | Samlet cup (afdeling 1 - 5) - 16-39 |
|
Distance |
Samlet cup (afdeling 1 - 5) - 16-39 |
|
Lotte Tarp Aamann | 1. afdeling 12. juni - O40 |
|
Distance |
1. afdeling 12. juni - O40 |
|
Maiken Kröger-Ohlsen | Samlet cup (afdeling 1 - 5) - O40 |
|
Distance |
Samlet cup (afdeling 1 - 5) - O40 |
|
Camilla Rasmussen | 1. afdeling 12. juni - O40 |
|
Distance |
1. afdeling 12. juni - O40 |
|