Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Alina Ishchuk
DILLING Multi
| DILLING Multi | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING Multi | 5 x 5 km stafet |
|
| Allan Kortnum
Herningsholm15
| Herningsholm15 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm15 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders And
Herningsholm17
| Herningsholm17 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm17 | 5 km walk |
|
| Anders And
Herningsholm17
| Herningsholm17 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm17 | 5 km walk |
|
| Anders Bang Udesen
Løberne
| Løberne | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Løberne | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Hedegaard
Hedegaard-biler
| Hedegaard-biler | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hedegaard-biler | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Hedegaard
EY WALK 'N TALK 2
| EY WALK 'N TALK 2 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
EY WALK 'N TALK 2 | 5 km walk |
|
| Anders Hjørnholm
AFI 2
| AFI 2 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AFI 2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Jakobsen
Herningsholm13
| Herningsholm13 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm13 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Jensen
Herningsholm8
| Herningsholm8 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm8 | 5 km walk |
|
| Anders Larsen
Autogalleriet Herning
| Autogalleriet Herning | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Autogalleriet Herning | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Lynge
Herningsholm10
| Herningsholm10 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm10 | 5 km walk |
|
| Anders Møller
CC RUN2
| CC RUN2 | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
CC RUN2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Nielsen
AFI 1
| AFI 1 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AFI 1 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anders Vejhe Sørensen
CC RUN2
| CC RUN2 | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
CC RUN2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Andreas Hovesen
Ikast Fysioterapi & Træning
| Ikast Fysioterapi & Træning | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ikast Fysioterapi & Træning | 5 x 5 km stafet |
|
| Anette Christensen
Skalmejegården hold 1
| Skalmejegården hold 1 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skalmejegården hold 1 | 5 km walk |
|
| Anette Lind
Hønsene
| Hønsene | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hønsene | 5 km walk |
|
| Anette Mæng
Team Christina
| Team Christina | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Christina | 5 km walk |
|
| Anita Frydendal
Mølstedvej
| Mølstedvej | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mølstedvej | 5 x 5 km stafet |
|
| Anja Christensen
Team CHRISTINA - 1
| Team CHRISTINA - 1 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team CHRISTINA - 1 | 5 km walk |
|
| Ann Kragh Jensen
Herningsholm4
| Herningsholm4 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm4 | 5 km walk |
|
| Anna Kjeldsen
AFI 2
| AFI 2 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AFI 2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Anna Schuller
DILLING Fleece
| DILLING Fleece | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING Fleece | 5 km walk |
|
| Annette Bloksgaard
AKTIV senior
| AKTIV senior | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AKTIV senior | 5 km walk |
|
| Annie Jensen
Herningsholm2
| Herningsholm2 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm2 | 5 km walk |
|
| Benjamin Lund Nielsen
DILLING 1x1
| DILLING 1x1 | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING 1x1 | 5 x 5 km stafet |
|
| Benn Rune
Herningsholm5
| Herningsholm5 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm5 | 5 km walk |
|
| Bent Hansen
Herningsholm14
| Herningsholm14 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm14 | 5 x 5 km stafet |
|
| Betina Bundgaard
Løberne
| Løberne | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Løberne | 5 x 5 km stafet |
|
| Bettina Martins
Team CHRISTINA - 1
| Team CHRISTINA - 1 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team CHRISTINA - 1 | 5 km walk |
|
| Birgit Bech
AFI 2
| AFI 2 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AFI 2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Birgit Gammelager
Herningsholm2
| Herningsholm2 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm2 | 5 km walk |
|
| Birgit Venø
Hønsene
| Hønsene | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hønsene | 5 km walk |
|
| Birgitte Brix Hermansen
DILLING Single-uld
| DILLING Single-uld | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING Single-uld | 5 km walk |
|
| Birgitte Lassen
Hønsene
| Hønsene | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hønsene | 5 km walk |
|
| Birte Jensen
AKTIV senior
| AKTIV senior | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AKTIV senior | 5 km walk |
|
| Bjarke Hvirring Rasmussen
Herningsholm13
| Herningsholm13 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm13 | 5 x 5 km stafet |
|
| Bjarne Sommerlund Hansen
Lægerne på Torvet 1
| Lægerne på Torvet 1 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lægerne på Torvet 1 | 5 x 5 km stafet |
|
| Bodil Vendelev
Herningsholm4
| Herningsholm4 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm4 | 5 km walk |
|
| Bolette Fisker
De hurtige 5
| De hurtige 5 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
De hurtige 5 | 5 x 5 km stafet |
|
| Bregje Janet Coppelmans
DILLING 4x2
| DILLING 4x2 | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING 4x2 | 5 x 5 km stafet |
|
| Brian Dyrmose
Team Jägerte
| Team Jägerte | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Jägerte | 5 x 5 km stafet |
|
| Brian Skinhøj
Bygge teknisk
| Bygge teknisk | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bygge teknisk | 5 x 5 km stafet |
|
| Brita Heesgaard
Team CHRISTINA - 1
| Team CHRISTINA - 1 | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team CHRISTINA - 1 | 5 km walk |
|
| Britta Søndervang
DILLING Bomuld
| DILLING Bomuld | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING Bomuld | 5 km walk |
|
| Cai Pedersen
Team Christina
| Team Christina | | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Christina | 5 km walk |
|
| Camilla Louise Eliseholm Laursen
DILLING 1x1
| DILLING 1x1 | Herning | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING 1x1 | 5 x 5 km stafet |
|
| Charlotte Aasten
Herningsholm14
| Herningsholm14 | | 5 x 5 km stafet |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Herningsholm14 | 5 x 5 km stafet |
|
| Charlotte Damtoft
DILLING Loop Back
| DILLING Loop Back | Herning | 5 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DILLING Loop Back | 5 km walk |
|