Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Nisseløbet 2022
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
5 km nisseløb
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Hviderusland
Island
Ukendt land
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
89
18:29
Aliaksei Fetsiukou
BLR
Klub/Firma
-
2
113
19:16
Emil Odfeldt
Greve Trim H1
Greve Trim H1
DEN
Klub/Firma
Greve Trim H1
3
112
19:29
Henrik Svanholt
Tik løberne
Tik løberne
DEN
Klub/Firma
Tik løberne
4
161
21:02
Hanne Larsen-Jensen
DEN
Klub/Firma
-
5
131
21:05
Mathilde Barslund Carstensen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
6
8
21:13
Kim Christiansen
Herlev Tri & Motion
Herlev Tri & Motion
DEN
Klub/Firma
Herlev Tri & Motion
7
160
21:55
Morten Henriksen
DEN
Klub/Firma
-
8
159
22:26
Peter Fruelund
DEN
Klub/Firma
-
9
114
22:53
Rene Olsen
Islev tri
Islev tri
DEN
Klub/Firma
Islev tri
10
134
23:11
Thomas Larsen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
11
91
23:39
Dennis Madsen
Islev Triathlon Klub
Islev Triathlon Klub
DEN
Klub/Firma
Islev Triathlon Klub
12
150
23:49
Søren Jensen
Dintraener
Dintraener
DEN
Klub/Firma
Dintraener
13
60
25:19
William Dueholm-Reuther
DEN
Klub/Firma
-
14
116
25:33
Emilie Tibæk Carlsen
DEN
Klub/Firma
-
15
117
25:35
Morten Carlsen
DEN
Klub/Firma
-
16
102
26:25
Marianne Guldbæk
DEN
Klub/Firma
-
16
103
26:25
Otto Guldbæk
DEN
Klub/Firma
-
18
61
26:28
Sune Dueholm Jensen
DEN
Klub/Firma
-
19
152
26:29
Steven B Larsen
DEN
Klub/Firma
-
20
64
26:47
Villads Reuther
DEN
Klub/Firma
-
21
63
26:49
Tilde Reuther
DEN
Klub/Firma
-
22
126
26:57
Lone Risegaard
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
23
65
27:04
Lene Reuther
DEN
Klub/Firma
-
24
1
27:07
Tanja Ji
DEN
Klub/Firma
-
25
127
27:11
Jan Risegaard
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
26
138
27:36
Andre Sode Carlsen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
27
155
28:08
Peter Dons
Brøndby Trim
Brøndby Trim
DEN
Klub/Firma
Brøndby Trim
28
123
28:10
Morten Bramsen
Dintraener
Dintraener
DEN
Klub/Firma
Dintraener
29
73
28:20
Gitte Elkjær
Herlev løbe- og atletikklub
Herlev løbe- og atletikklub
DEN
Klub/Firma
Herlev løbe- og atletikklub
30
151
28:53
Camilla Dornfeldt
DEN
Klub/Firma
-
31
156
29:09
Linda Rasmussen
Brøndby trim
Brøndby trim
DEN
Klub/Firma
Brøndby trim
32
6
29:16
Philip Barlach
DEN
Klub/Firma
-
33
110
29:17
Sara Gardar
Brøndby Trim
Brøndby Trim
DEN
Klub/Firma
Brøndby Trim
34
5
29:22
Lucas Barlach
DEN
Klub/Firma
-
35
93
29:46
Laura Badike Grand
DEN
Klub/Firma
-
36
92
29:47
Christian Ulrich Hansen
DEN
Klub/Firma
-
37
153
29:49
Mads Dornfeldt
DEN
Klub/Firma
-
38
115
29:53
Mikkel Tibæk Carlsen
DEN
Klub/Firma
-
39
75
30:27
Jane Møller
Brøndby triathlon club
Brøndby triathlon club
DEN
Klub/Firma
Brøndby triathlon club
40
111
30:28
Mette Gardar
3F Sport
3F Sport
DEN
Klub/Firma
3F Sport
41
140
30:32
Mia Andersen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
42
139
30:33
Astrid Løfqvist
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
43
78
30:36
Birgitta Liljenberg Schmidt
DEN
Klub/Firma
-
44
79
30:37
Pernille Funch Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
45
122
30:40
Rene Ahmt
Dintraener
Dintraener
DEN
Klub/Firma
Dintraener
46
46
30:41
Maja Holt Højgaard
DEN
Klub/Firma
-
47
62
30:44
Sara Reuther-Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
48
82
30:46
Victoria Lærke
DEN
Klub/Firma
-
49
121
30:47
Frank Lærke
Dintraner
Dintraner
DEN
Klub/Firma
Dintraner
50
40
31:16
Jack Nierras Beltran
DEN
Klub/Firma
-
1
2
3
»
Tidtagningen til dette event sker med brug af ST App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
carsten@dintraener.com