Startnr. Deltager KategoriDistance
Anne marie Jensen(K) 46-55 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Bo G. Christensen(M) 35-45 årLøb 5 km (søn)
Bruno Skovgård(M) 46-55 årLøb 21,1 km (søn)
Christian Warming(M) 56-65 årLøb 5 km (søn)
Dmytro Kratiuk(M) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Erik Olesen(M) 18-34 årLøb 21,1 km (søn)
Eva Rubin Krogh(K) 35-45 årLøb 5 km (søn)
Freya Bernardino Boel Nielsen(K) 0-10 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Gitte Winther(K) 46-55 årLøb 21,1 km (søn)
Gongyao Yan(M) 46-55 årLøb 21,1 km (søn)
Hans Henrik Horn(M) 35-45 årCykelløbet 26 km (lør)
Hans Jørgen Thøgersen(M) 56-65 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Helle Cederstrøm(K) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Helle Jacobsen(K) 46-55 årLøb 5 km (søn)
Henrik Nielsen(M) 35-45 årLøb 21,1 km (søn)
Henrik Thomasen(M) 46-55 årLøb 5 km (søn)
Inger Marie Vestergaard Poulsen(K) 56-65 årLøb 9 km (søn)
Isa Edelbo(K) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Jens Borrisholt(M) 46-55 årCykelløbet 101 km (lør)
Jesper Tandrup Poulsen(M) 56-65 årLøb 9 km (søn)
Jette Lind Kristensen(K) 56-65 årLøb 9 km (søn)
Karina Jul Pedersen(K) 35-45 årLøb 5 km (søn)
Kristian Futterup Johansen(M) 35-45 årLøb 21,1 km (søn)
Laust Møller(M) 35-45 årLøb 9 km (søn)
Mads Voldsgaard Christensen(M) 18-34 årLøb 21,1 km (søn)
Maria Corazon Bernardino(K) 35-45 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Metine Thomsen(K) 18-34 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Mie Thøgersen(K) 46-55 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Mikkel Bondrop(M) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Ole Kaastrup(M) 56-65 årCykelløbet 101 km (lør)
Olesia Deineka(K) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Paw Boel Nielsen(M) 35-45 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Paw Boel Nielsen(M) 35-45 årFamilie Pakke 4 stk. (vælg mellem: 2,6km - 5km - 9km - 5km walk)
Per Pedersen(M) 56-65 årGulddiplom (søn)
Peter Balling(M) 56-65 årCykelløbet 101 km (lør)
Peter Krogh(M) 11-13 årLøb 5 km (søn)
Rasmus Cramer(M) 35-45 årCykelløbet 26 km (lør)
Stence Svendsen(K) 56-65 årLøb 9 km (søn)
Stephanie Nielsen(K) 18-34 årLøb 5 km (søn)
Tea Rubin Krogh(K) 0-10 årLøb 5 km (søn)
Thomas D. Nautrup(M) 18-34 årLøb 9 km (søn)
Ulrich Haversen(M) 56-65 årGulddiplom (søn)
Villads Tandrup Jespersen(M) 0-10 årLøb 9 km (søn)

Antal: 43