Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
209-3 | Flemming Skov | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
84-4 | Frank Avaldorff Jensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
34-3 | Freja Keinicke Jeppesen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
195-3 | Frija kaalhøj | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
11-4 | Gert Lavlund | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
213-1 | Gitte Blaase | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
131-1 | Gitte Bollerup | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
103-2 | Gitte Børresen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
168-2 | Gitte Jacobsen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
32-2 | Gitte Pedersen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
113-2 | Gitte Vincents | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
45-3 | Gorm Beck | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
205-3 | Gustav - | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
148-2 | Hanne Davidsen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
124-2 | Hanne Duvander | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
169-1 | Hanne Farlov | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
193-1 | Hanne L | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
214-2 | Hanne Rebsdorf | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
165-3 | Hans Gahrn | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
87-3 | Hans Jørgen Jørgensen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
130-4 | Hans Jørn Rosenkilde | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
215-1 | Heidi Andersen | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
55-1 | Heidi Dobel | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
194-4 | Heidi Dyhr | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
33-3 | Heidi Gabriel | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
86-1 | Heidi Harvest | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
148-4 | Heidi Palludan | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
168-1 | Helen Sværke | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
129-4 | Helle Andersen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
59-3 | Helle Beder | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
150-2 | Helle Hald | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
86-2 | Helle Hartvig-Olsen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
38-3 | Helle Meisner | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Kvindeklassen | |
128-3 | Helle Westerdahl | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
140-3 | Helle Witting | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
144-3 | Henriette Kevings | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
205-2 | Henrik - | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
59-1 | Henrik Bjørnskov | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
57-1 | Henrik Børresen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
17-4 | Henrik Dalby | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Herreklassen | |
141-2 | Henrik Holm | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
63-2 | Henrik Høltzer | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
56-1 | Henrik T. Pedersen | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
90-2 | Herbert Kristiansen | Startgruppe 2 ( kl. 18.35) | Mixklassen | |
145-3 | Ian Pedersen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
134-4 | Ida Boisen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
130-2 | Ida Gross | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk | |
58-2 | Ida Roslev | Startgruppe 1 (kl. 18.30) | Mixklassen | |
166-3 | Ida Ryhl | Startgruppe (kl. 18.50) | Walk | |
140-4 | Ingemarie Hansen | Startgruppe (kl. 18.45) | Walk |