Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
1029 | Ole Helles
Team Ølgod
| (M) 17-49 år | Team Ølgod | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Ølgod | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
1020 | Ole Nielsen
Team Skjern bank Bramming
| (M) 50+ år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
9010 | Oliver Warnke Jørgensen | (M) 11-16 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
2113 | Orla Christensen
Team Skjern bank Bramming
| (M) 17+ år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
1021 | Orpa Steffensen
Team Skjern bank Bramming
| (K) 17-49 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
9021 | Oscar Rosengreen | (M) 11-16 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
529 | Per Guldager
Billund Løbeklub
| (M) 50+ år | Billund Løbeklub | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Billund Løbeklub | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
9019 | Per Hjort | (M) 17-49 år | | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
9011 | Peter Beuschau | (M) 50+ år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
2123 | Peter Skovlund Jensen
Billund Løbeklub
| (M) 17+ år | Billund Løbeklub | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Billund Løbeklub | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
514 | Pia Riddersholm
Team Skjern bank Bramming
| (K) 17-49 år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
538 | Pia Thejl Ladefoged
Cykelnerven
| (K) 17-49 år | Cykelnerven | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Cykelnerven | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
9008 | Rasmus Thomsen | (M) 17-49 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
1044 | Rene Pedersen | (M) 17-49 år | | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
533 | Signe Pedersen | (K) 5-10 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
506 | Simon Thomsen Wind | (M) 17-49 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
517 | Søren Ditlevsen | (M) 17-49 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
505 | Søren Fyhn | (M) 17-49 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
503 | Søren Pedersen
Ansager løbeklub
| (M) 17-49 år | Ansager løbeklub | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ansager løbeklub | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
2117 | Steen Østergaard
Team Skjern bank Bramming
| (M) 17+ år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
1031 | Steffen Juhl-Klagenberg
Lidl
| (M) 17-49 år | Lidl | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Lidl | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
547 | Stella Paaske | (K) 5-10 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
1002 | Stine Gude
Ansager løbeklub
| (K) 17-49 år | Ansager løbeklub | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ansager løbeklub | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
502 | Sune Terkildsen
Hejnsvig Runners
| (M) 50+ år | Hejnsvig Runners | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Hejnsvig Runners | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
2124 | Susanne Vinther
Billund Løbeklub
| (K) 17+ år | Billund Løbeklub | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Billund Løbeklub | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
542 | Sylvester Hauge Drangsfeldt
Agerbæk løb og motion
| (M) 5-10 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
507 | Sylvester Ji Rathjen | (M) 5-10 år | | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
1030 | Thomas Jespersen
Esbjerg Running
| (M) 17+ år | Esbjerg Running | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Esbjerg Running | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
1032 | Thor Knudsen
skive am
| (M) 50+ år | skive am | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
skive am | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
1010 | Tommy Brink Nielsen
Agerbæk løb og motion
| (M) 50+ år | Agerbæk løb og motion | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
1043 | Tommy Nielsen | (M) 17-49 år | | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
9050 | Tommy Nørtoft | (M) 50+ år | | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
1015 | Tonny Nielsen
Ølgod Motion
| (M) 50+ år | Ølgod Motion | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ølgod Motion | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
537 | Torben Hansen
ASF
| (M) 17-49 år | ASF | UKE | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
ASF | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
1028 | Torben Hjorth | (M) 17-49 år | | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
1017 | Tove Hansen
Team Skjern bank Bramming
| (K) 50+ år | Team Skjern bank Bramming | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern bank Bramming | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
2104 | Trine Kristensen | (K) 17+ år | | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
2122 | Uffe Bjerg
Glamsbjerg Motion
| (M) 17+ år | Glamsbjerg Motion | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Glamsbjerg Motion | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
1034 | Ulla Ansbjerg Jørgensen
Billund Løbeklub
| (K) 50+ år | Billund Løbeklub | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Billund Løbeklub | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
2105 | Ulrik Groth Spangberg | (M) 17+ år | | DEN | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 marathon - 21,1 km |
|
1013 | Valdemar Hauge Drangsfeldt
Agerbæk løb og motion
| (M) 5-16 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 1/4 marathon - 10,55 km |
|
511 | Vera Hauge Mortensen
Agerbæk løb og motion
| (K) 17-49 år | Agerbæk løb og motion | DEN | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk løb og motion | 1/8 marathon - 5,28 km |
|
106 | Viggo Andersen
Agerbæk SF
| (M) 0-6 år | Agerbæk SF | DEN | 1/32 marathon - Børneløb med medalje og uden madbillet |
|
Klub/Firma | Distance |
Agerbæk SF | 1/32 marathon - Børneløb med medalje og uden madbillet |
|
104 | Viggo Hjorth | (M) 0-6 år | | DEN | 1/32 marathon - Børneløb med medalje og madbillet |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/32 marathon - Børneløb med medalje og madbillet |
|