Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
300 | Aase Lauridsen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
44 | Agnes Østergaard
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 50+ | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8.9 KM |
|
281 | Agnete Lauridsen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 26-49 | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 8.9 KM |
|
278 | Alma Bach Osmundsen
Bramidan A/S
| (K) 0-25 | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
199 | Anette Olesen Enevoldsen
Storgaard Biler
| (K) 26-49 | Storgaard Biler | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Storgaard Biler | 4,9 KM |
|
154 | Anette Saatterup | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
38 | Angelien Sørensen | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
289 | Anita Aagaard Lauridsen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
229 | Anita Ingvardsen
Bramidan A/S
| (K) 26-49 | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
273 | Anja Gram Skytte | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
23 | Anja Haargaard
Byparken Running Brørup
| (K) 26-49 | Byparken Running Brørup | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Running Brørup | 8.9 KM |
|
226 | Anne F. Rose
Bramidan A/S
| (K) 0-25 | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
110 | Anne Jepsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
141 | Anne Katrine Habekost-Oldenborg | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
11 | Anne Kirstine Andresen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
145 | Anne Louise Sørensen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
101 | Anne Lund | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
142 | Anne Nielsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
306 | Anne Osberg
Polytech
| (K) 26-49 | Polytech | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech | 4,9 KM |
|
168 | Anne Staal | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
182 | Anne-Marie Johansen
Team Skjern Bank Bramming
| (K) 50+ | Team Skjern Bank Bramming | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank Bramming | 4,9 KM |
|
50 | Anne-Mette Korsholm | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
220 | Anne-Mette Kristiansen
Bramidan A/S
| (K) 50+ | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
18 | Annelise Lund | (K) 50+ | | UKE | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
274 | Annemette Brun Jæger | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
155 | Annemette Tækker | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
264 | Annette Ahrens
Jonnas Qvinder
| (K) 26-49 | Jonnas Qvinder | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Jonnas Qvinder | 4,9 KM |
|
91 | Annette Jessen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
74 | Annette Mølgaard
Jonnas Qvinder
| (K) 50+ | Jonnas Qvinder | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Jonnas Qvinder | 4,9 KM |
|
311 | Anni Andersen
Polytech
| (K) 50+ | Polytech | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Polytech | 4,9 KM |
|
48 | Anni Møller Feldtfos | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
279 | Anni Skydt | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
79 | Benda Hansen
Ølgod løb og motion
| (K) 50+ | Ølgod løb og motion | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Ølgod løb og motion | 4,9 KM |
|
192 | Bente Thomsen
Storgaad Biler
| (K) 50+ | Storgaad Biler | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Storgaad Biler | 4,9 KM |
|
122 | Berit Nørrelund Jensen | (K) 50+ | | UKE | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
146 | Bertha Lorentzen | (K) 26-49 | | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 8.9 KM |
|
225 | Betina Nielsen
Bramidan A/S
| (K) 26-49 | Bramidan A/S | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Bramidan A/S | 4,9 KM |
|
163 | Bettina Kristoffersen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
26 | Bettina Petersson | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
188 | Bianca Hundebøl | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
93 | Birgit Larsen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
272 | Birgit Sørensen | (K) 50+ | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|
57 | Birgit Thomsen
ØVIF Motion
| (K) 26-49 | ØVIF Motion | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
ØVIF Motion | 8.9 KM |
|
30 | Birgitte Kudsk
Ølgod løb og motion
| (K) 50+ | Ølgod løb og motion | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Ølgod løb og motion | 4,9 KM |
|
320 | Birgitte Raben
Team Skjern Bank, Bramming
| (K) 50+ | Team Skjern Bank, Bramming | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Skjern Bank, Bramming | 4,9 KM |
|
88 | Birgitte Skriver
SALK Skovlund Ansager Løbeklub
| (K) 50+ | SALK Skovlund Ansager Løbeklub | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
SALK Skovlund Ansager Løbeklub | 8.9 KM |
|
185 | Bodil Fromm
Brørup løbeklub BDFL22
| (K) 50+ | Brørup løbeklub BDFL22 | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Brørup løbeklub BDFL22 | 4,9 KM |
|
160 | Britta Brink Nielsen
Byparken Running Brørup
| (K) 26-49 | Byparken Running Brørup | DEN | 8.9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Byparken Running Brørup | 8.9 KM |
|
215 | Camilla Jensen
De få rå fra Kongeå
| (K) 26-49 | De få rå fra Kongeå | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
De få rå fra Kongeå | 4,9 KM |
|
151 | Camilla Møller Nielsen | (K) 26-49 | | DEN | 4,9 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,9 KM |
|