Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Aksel Jonnasen
Thyrace/kronprinsen
| Thyrace/kronprinsen | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thyrace/kronprinsen | Eventyr distance 6 timer |
|
| Alice Friis Møller
Team Friis
| Team Friis | Skødstrup | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Friis | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anders Bach Thomsen
Team Tømrerlusene
| Team Tømrerlusene | Aarhus | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Tømrerlusene | Eventyr distance 6 timer |
|
| Andreas Bagunck
Kandidaterne
| Kandidaterne | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kandidaterne | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anette Reese
techem4
| techem4 | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem4 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anette Reese
techem3
| techem3 | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem3 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anne Birk Vesterskov
piger med gear
| piger med gear | Løgstør | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
piger med gear | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anne Edsen
Edsen & Co. | Edsen & Co. | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Edsen & Co. | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anne Sofie Lerche
Team SJAP
| Team SJAP | Åbyhøj | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team SJAP | Eventyr distance 4 timer |
|
| Anne-Julie Schütt
Flow
| Flow | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Flow | Eventyr distance 4 timer |
|
| Annie Jensen
techem4
| techem4 | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem4 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Annie Jensen
techem4
| techem4 | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem4 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Axel Wiborg
techem3
| techem3 | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem3 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Benediktehp@hotmail.com Benediktehp@hotmail.com
Team Beta Vulgaris
| Team Beta Vulgaris | Brabrand | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Beta Vulgaris | Eventyr distance 4 timer |
|
| Berit Borksted
Toughenough
| Toughenough | Langeskov | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Toughenough | Eventyr distance 4 timer |
|
| Berit Schelander Sørensen
Toughenough
| Toughenough | Skødstrup | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Toughenough | Eventyr distance 4 timer |
|
| Berit Sørensen
TeamBTR
| TeamBTR | Farsø | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TeamBTR | Eventyr distance 4 timer |
|
| Bettina Skovfoged
techem2
| techem2 | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
techem2 | Eventyr distance 4 timer |
|
| Bo Pedersen
KBO United
| KBO United | Tilst | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
KBO United | Eventyr distance 4 timer |
|
| Bue Bjerre
2 Angels for a Sportsman
| 2 Angels for a Sportsman | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
2 Angels for a Sportsman | Eventyr distance 4 timer |
|
| Cæcilie Sams
Team Beta Vulgaris
| Team Beta Vulgaris | Århus | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Beta Vulgaris | Eventyr distance 4 timer |
|
| Camilla Nørfelt Dahl
Lones Rapsody
| Lones Rapsody | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lones Rapsody | Eventyr distance 4 timer |
|
| Camilla Todsen
Team AGS
| Team AGS | Sydals | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team AGS | Eventyr distance 6 timer |
|
| Caroline Ammentorp Nielsen
Simonobrynene
| Simonobrynene | Skødstrup | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Simonobrynene | Eventyr distance 4 timer |
|
| Christian Glistrup
Kamstrup
| Kamstrup | Skanderborg | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kamstrup | Eventyr distance 4 timer |
|
| Christian Wulff
Fartpiloterne
| Fartpiloterne | Højbjerg | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fartpiloterne | Eventyr distance 6 timer |
|
| Christoffer Troelsgård
Team Anæstesi
| Team Anæstesi | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Anæstesi | Eventyr distance 6 timer |
|
| Daniel Elmstrom
Team Smakkudak
| Team Smakkudak | Viby J | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Smakkudak | Eventyr distance 6 timer |
|
| Dorte Matthiassen
Tossetøserne
| Tossetøserne | Odder | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tossetøserne | Eventyr distance 4 timer |
|
| Ebbe Lyndrup
Team SparV.dk
| Team SparV.dk | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team SparV.dk | Eventyr distance 6 timer |
|
| Emilie Grønbæk Henriksen
Lones Rapsody
| Lones Rapsody | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lones Rapsody | Eventyr distance 4 timer |
|
| Esbjørn Lund Dahl
Thyrace/Morten med sønnerne
| Thyrace/Morten med sønnerne | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thyrace/Morten med sønnerne | Eventyr distance 4 timer |
|
| Eskil Vammen
VUC Aarhus
| VUC Aarhus | Risskov | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VUC Aarhus | Eventyr distance 6 timer |
|
| Eva Winther Madsen
Edsen & Co. | Edsen & Co. | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Edsen & Co. | Eventyr distance 4 timer |
|
| Flemming Søvndal Nielsen
Thyrace/kronprinsen
| Thyrace/kronprinsen | Snedsted | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thyrace/kronprinsen | Eventyr distance 6 timer |
|
| Helle Skafte Andersen
Team Anæstesi
| Team Anæstesi | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Anæstesi | Eventyr distance 6 timer |
|
| Henrik Kornum
Kandidaterne
| Kandidaterne | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kandidaterne | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jacob Raun
Acquiesce
| Acquiesce | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Acquiesce | Eventyr distance 6 timer |
|
| Jakob Bjerg
A!
| A! | Århus C | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
A! | Eventyr distance 6 timer |
|
| Jakob Sikjær
Lindgaard Speed
| Lindgaard Speed | Århus C | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lindgaard Speed | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jakob Thusgaard Olsen
Flow
| Flow | Århus N | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Flow | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jan Andre` Skovgaard
Thyrace/Mix
| Thyrace/Mix | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thyrace/Mix | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jens Andreasen
Kamstrup
| Kamstrup | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kamstrup | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jens Edsen
Thyrace/NOK
| Thyrace/NOK | | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thyrace/NOK | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jens Haugbølle Piihl
Team Xtreme
| Team Xtreme | Sabro | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Xtreme | Eventyr distance 6 timer |
|
| Jesper Sørensen
Acquiesce
| Acquiesce | Århus C | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Acquiesce | Eventyr distance 6 timer |
|
| Jesper Thøger
Fartpiloterne
| Fartpiloterne | Højbjerg | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fartpiloterne | Eventyr distance 6 timer |
|
| Jimmy Høyer
VUC Aarhus
| VUC Aarhus | | Eventyr distance 6 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VUC Aarhus | Eventyr distance 6 timer |
|
| Johan Færch
daller drengene
| daller drengene | Århus | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
daller drengene | Eventyr distance 4 timer |
|
| Jonathan Carl
Club Carl
| Club Carl | Hjortshøj | Eventyr distance 4 timer |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Club Carl | Eventyr distance 4 timer |
|