Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Distance |
16 | Agner Rane Juul | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
22 | Albert Wolff-Caben | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
44 | Alexander Karlsson
Spar Nord
| (M) 13-17 år | Spar Nord | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Spar Nord | 5 km |
|
24 | Alexander Spangenberg
Spar Nord Allerød
| (M) 18-49 år | Spar Nord Allerød | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Spar Nord Allerød | 5 km |
|
12 | Allan Holm Marcussen
LUI Run & Fun
| (M) 18-49 år | LUI Run & Fun | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
LUI Run & Fun | 5 km |
|
3 | Anders Kejser | (M) 18-49 år | | 5 km |
|
|
1 | Åse Ladefoged Jensen
LUI RUN&FUN
| (K) 50+ år | LUI RUN&FUN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
LUI RUN&FUN | 5 km |
|
17 | Cathrine Juul | - | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
41 | Charlotte Høj | (K) 50+ år | | 5 km |
|
|
10 | Christina Kolter
Bregnebjerggård Grusgrav
| (K) 50+ år | Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
7 | Christina Stensvig Valsø | (K) 18-49 år | | 5 km |
|
|
37 | Elias Foster | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
2 | Esben Bech
House of freaks
| (M) 18-49 år | House of freaks | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
House of freaks | 5 km |
|
50 | Flemming Thestrup | (M) 50+ år | | 5 km |
|
|
32 | Freja Haugaard | (K) 13-17 år | | 5 km |
|
|
19 | Helle Aaen Jensen
Blovstrød Løverne
| (K) 50+ år | Blovstrød Løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 5 km |
|
35 | Henriette Hemcker
Blovstrød løverne
| (K) 50+ år | Blovstrød løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød løverne | 5 km |
|
25 | Ida Morell Kaas | (K) 18-49 år | | 5 km |
|
|
29 | Jakob Knudsen
Blovstrød Løverne
| (M) 50+ år | Blovstrød Løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 5 km |
|
34 | Jan Hemcker
Blovstrød løverne
| (M) 50+ år | Blovstrød løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød løverne | 5 km |
|
18 | jan skaaning
Out-Run Frederikssund
| (M) 50+ år | Out-Run Frederikssund | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Out-Run Frederikssund | 5 km |
|
30 | Jens Arne Christiansen
Blovstrød Løverne
| (M) 50+ år | Blovstrød Løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 5 km |
|
43 | Jens Karlsson
Spar Nord
| (M) 50+ år | Spar Nord | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Spar Nord | 5 km |
|
5 | Jens Møller
NPI
| (M) 18-49 år | NPI | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
NPI | 5 km |
|
15 | Jesper Henrik Thomsen | - | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
38 | Lars Høj | (M) 50+ år | | 5 km |
|
|
9 | Lars Sørensen
Bregnebjerggård Grusgrav
| (M) 50+ år | Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
21 | Lea Nikander | (K) 18-49 år | | 5 km |
|
|
28 | Lene Knudsen
Blovstrød Løverne
| (K) 50+ år | Blovstrød Løverne | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 5 km |
|
48 | Lila Marie Thestrup Nørgaard | (K) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
47 | Liv Jul Macdonald | (K) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
31 | Mathias Maze Christiansen | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
42 | Mathis Nikander | (M) 13-17 år | | 5 km |
|
|
36 | Merete Porsdal
Herlev løbe og atletikklub
| (K) 50+ år | Herlev løbe og atletikklub | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Herlev løbe og atletikklub | 5 km |
|
49 | Mia Thestrup Nørgaard | (K) 18-49 år | | 5 km |
|
|
27 | Miki Dam Larsen | (M) 18-49 år | | 5 km |
|
|
20 | Nick Bjørn
Gteve Trim
| (M) 18-49 år | Gteve Trim | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Gteve Trim | 5 km |
|
33 | Niclas Weihe | (M) 18-49 år | | 5 km |
|
|
13 | Noah Kurland
LUI
| (M) 0-12 år | LUI | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
LUI | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
39 | Noah Løvendahl Høst | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
40 | Oscar Land | (M) 0-12 år | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
8 | Peter Banke Ravn | (M) 18-49 år | | 5 km |
|
|
45 | Peter Haugaard
Spar Nord
| (M) 18-49 år | Spar Nord | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Spar Nord | 5 km |
|
4 | Ralf Nielsen
House of Freaks
| (M) 18-49 år | House of Freaks | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
House of Freaks | 5 km |
|
11 | Sebastian Kolter
Bregnebjerggård Grusgrav
| (M) 18-49 år | Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Bregnebjerggård Grusgrav | 5 km |
|
23 | Stine Caben | - | | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
14 | Therese Kurland
LUI
| - | LUI | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
Klub/Firma | Distance |
LUI | 3 km børneløb, 0-12 år |
|
51 | Thomas Poulsen
LUI run & fun
| (M) 18-49 år | LUI run & fun | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
LUI run & fun | 5 km |
|
6 | Tino Stensvig Valsø | (M) 18-49 år | | 5 km |
|
|
26 | Viktor Damgaard | (M) 13-17 år | | 5 km |
|
|