Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Agnes Astrup | | Middelfart | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM 9-12 år |
|
| Albert Fredskild Høvighoff
NAM løb
| NAM løb | Glamsbjerg | 5 KM Børn 0-8 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM løb | 5 KM Børn 0-8 år |
|
| Alberte Egesborg | | Nyborg | 5 KM Børn 0-8 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Børn 0-8 år |
|
| Alexander Magelund Hestbek | | Vissenbjerg | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM 9-12 år |
|
| Alexandra Davidsen
Darevi
| Darevi | Gelsted | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Darevi | 5 KM Voksne |
|
| Allan Høvighoff
NAM løb
| NAM løb | Glamsbjeerg | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM løb | 10 KM Voksne |
|
| Allan Kjærgaard | | Ejby | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| Anders Ellegaard Andersen
VELUX
| VELUX | Asperup | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VELUX | 10 KM Voksne |
|
| Anders Nielsen | | Brenderup Fyn | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| Andrea Funk Vase Buch
Odense Triathlon Klub
| Odense Triathlon Klub | Nørre Aaby | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odense Triathlon Klub | 5 KM 9-12 år |
|
| Anette Larsen | | Nørre Aaby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Anika Hust Johansen | | Asperup | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM 9-12 år |
|
| Anita Erslev
Aarup løbeklub
| Aarup løbeklub | Aarup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarup løbeklub | 5 KM Voksne |
|
| Anja Andersen
NAM Løb
| NAM Løb | Asperup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM Løb | 5 KM Voksne |
|
| Ann Kolster
Skumgaarden
| Skumgaarden | Ejby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skumgaarden | 5 KM Voksne |
|
| Anna Kolster
Skumgaarden
| Skumgaarden | Ejby | 10 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skumgaarden | 10 KM 9-12 år |
|
| Anna Nyholm | | Nørre Aaby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Annette Christensen
BM Lakering
| BM Lakering | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BM Lakering | 5 KM Voksne |
|
| Annette Gynthersen
Middelfart
| Middelfart | Middelfart | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Middelfart | 10 KM Voksne |
|
| Annette Junker
Aarup løbeklub
| Aarup løbeklub | Aarup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarup løbeklub | 5 KM Voksne |
|
| Annette K. Petersen | | Vissenbjerg | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| annette nielsen | | nørre åby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Annette Quist
Team Børkop Cykler
| Team Børkop Cykler | Nørre Åby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Børkop Cykler | 5 KM Voksne |
|
| Anni Hansen | | Middelfart | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Anton Fredskild Høvighoff
NAM løb
| NAM løb | Glamsbjerg | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM løb | 5 KM 9-12 år |
|
| Asger Emil Stoldt Spange | | | 5 KM Børn 0-8 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Børn 0-8 år |
|
| Astrid Harder Kristensen | | Nørre Aaby | 5 KM Børn 0-8 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Børn 0-8 år |
|
| Ayo Nielsen
NAM Løb
| NAM Løb | Asperup | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM Løb | 5 KM 9-12 år |
|
| Bent Schiang | | Middelfart | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Betina Stadager Cramer | | Nr. Åby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Birgit Bisander | | Brenderup Fyn | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Birgit Iversen
Middelfart Motionsklub
| Middelfart Motionsklub | Brenderup Fyn | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Middelfart Motionsklub | 5 KM Voksne |
|
| Birte Larsen
VLS Vestfyn
| VLS Vestfyn | Nr. Aaby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VLS Vestfyn | 5 KM Voksne |
|
| Bjarne Andersen | | Kolding | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Bjarne Frandsen | | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Camilla Flensburg
LP Byg
| LP Byg | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
LP Byg | 5 KM Voksne |
|
| Camilla Vangsgaard
NAM
| NAM | Nr Åby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM | 5 KM Voksne |
|
| Carina Dyekjær Finseth
NAM Løb
| NAM Løb | Middelfart | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM Løb | 5 KM Voksne |
|
| Carsten Jakobsen | | Føns | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| carsten lund nielsen | | | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| Casper Stadager Cramer | | Nr Åby | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
| Cavin Jeyalingam | | Middelfart | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| Charlotte Stougaard
smagens univers
| smagens univers | Vamdrup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
smagens univers | 5 KM Voksne |
|
| Charlotte Tomhav
NAM
| NAM | Nr Åby | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NAM | 10 KM Voksne |
|
| Christian Dyrvig
VLS Vestfyn
| VLS Vestfyn | Nørre Aaby | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VLS Vestfyn | 5 KM 9-12 år |
|
| Christian Hansen
Hansen
| Hansen | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hansen | 5 KM Voksne |
|
| Christian Strøger Hansen | | Middelfart | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
| Christina Magelund Hestbek
Sydbank - Tarup
| Sydbank - Tarup | Vissenbjerg | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydbank - Tarup | 5 KM Voksne |
|
| Christoffer Kærgaard | | | 5 KM 9-12 år |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM 9-12 år |
|
| Claus Daniel Vesterled
DTriF EP medlem
| DTriF EP medlem | Fredericia | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DTriF EP medlem | 5 KM Voksne |
|