Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
100 | Svea Sparring
OK Hammaren
| VMLPA7 | OK Hammaren | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
VMLPA7 | OK Hammaren | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
101 | Alba Carlson Brännström
GCA
| 65JRGF | GCA | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
65JRGF | GCA | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
102 | Signe Pollack
Falu CK
| 9QX2NL | Falu CK | 18:02:00 | Flickor 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
9QX2NL | Falu CK | 18:02:00 | Flickor 10-12 |
|
103 | Love Nyström
Falu CK
| KLB7LU | Falu CK | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
KLB7LU | Falu CK | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
104 | Tyra Månsson
Falu CK
| UHU816 | Falu CK | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
UHU816 | Falu CK | 18:32:00 | Flickor 10-12 |
|
125 | Thor STENHAMMAR
OK Hammaren
| VTXFKA | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
VTXFKA | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
126 | Theo Stenhammar
OK Hammaren
| 5AGMKC | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
5AGMKC | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
127 | Erling Greis
Storviks IF
| FX4TBH | Storviks IF | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
FX4TBH | Storviks IF | - | Pojkar 10-12 |
|
128 | Wictor Sahlberg
Gävle CA
| 5PKP4K | Gävle CA | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
5PKP4K | Gävle CA | - | Pojkar 10-12 |
|
129 | Axel Göras
Falu CK
| ZE1KFU | Falu CK | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
ZE1KFU | Falu CK | - | Pojkar 10-12 |
|
130 | Melvin Jäderberg
Gävle Cykelamatörer
| Y92TM7 | Gävle Cykelamatörer | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
Y92TM7 | Gävle Cykelamatörer | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
131 | Lars-Olov Hakon Östling
Gävle CA
| ET6AJB | Gävle CA | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
ET6AJB | Gävle CA | - | Pojkar 10-12 |
|
132 | Anton Brolund
OK Hammaren
| UZCQ1N | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
UZCQ1N | OK Hammaren | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
133 | August Carlson Brännström
GCA
| XV5H6A | GCA | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
XV5H6A | GCA | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
134 | Nils Liljeby
Gävle ca
| VGKCGZ | Gävle ca | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
VGKCGZ | Gävle ca | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
135 | Arvid Wanner
Gävle CA
| V2M9R4 | Gävle CA | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
V2M9R4 | Gävle CA | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
136 | Linus Kemi
OK Hammaren
| Q9NUVA | OK Hammaren | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
Q9NUVA | OK Hammaren | - | Pojkar 10-12 |
|
137 | Emannuel Svärd
Gävle Ca
| K39ANB | Gävle Ca | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
K39ANB | Gävle Ca | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
138 | Hjalmar Bergstrand
Storviks if mtb
| UNFX24 | Storviks if mtb | - | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
UNFX24 | Storviks if mtb | - | Pojkar 10-12 |
|
139 | Emil Djurback
Falu CK
| QV51HF | Falu CK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
QV51HF | Falu CK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
140 | Teodor Fränne Wallin
Falu CK
| J7RFEB | Falu CK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
J7RFEB | Falu CK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
141 | Alfred Pollack
FaluCK
| P6DCAK | FaluCK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
P6DCAK | FaluCK | 18:32:00 | Pojkar 10-12 |
|
216 | Walter Sahlberg
Gävle CA
| TTLGFY | Gävle CA | 18:32:00 | Pojkar 13-14 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
TTLGFY | Gävle CA | 18:32:00 | Pojkar 13-14 |
|
217 | Helmer Göras
Falu CK
| B4EMGN | Falu CK | - | Pojkar 13-14 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
B4EMGN | Falu CK | - | Pojkar 13-14 |
|
218 | Vide Forslund
Tierp ck
| DBLYPU | Tierp ck | - | Pojkar 13-14 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
DBLYPU | Tierp ck | - | Pojkar 13-14 |
|
230 | Per Nilsson
Gävle CA
| Y3QLFY | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
Y3QLFY | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
231 | André Tannemark
Haif
| 3ZENYT | Haif | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
3ZENYT | Haif | - | Motion Herrar |
|
232 | Johan Brask
OK Hammaren
| H3DY1K | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
H3DY1K | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
233 | Henrik Lingman
Gävle Cykel Amatörer
| 5A6L8Y | Gävle Cykel Amatörer | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
5A6L8Y | Gävle Cykel Amatörer | - | Motion Herrar |
|
234 | Peter Lindberg
Gävle CA
| Z3752T | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
Z3752T | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
235 | Magnus Ström
Storviks IF MTB
| XRM452 | Storviks IF MTB | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
XRM452 | Storviks IF MTB | - | Motion Herrar |
|
236 | Jimmy Stenhammar
OK Hammaren
| RE8AHP | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
RE8AHP | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
237 | Mathias Sparring
OK Hammaren
| 6TNUBQ | OK Hammaren | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
6TNUBQ | OK Hammaren | - | Motion Herrar |
|
238 | Nicklas Ekbom
OK Hammaren
| MTDBCD | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
MTDBCD | OK Hammaren | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
239 | Mikael Pettersson
Gävle CA
| MHBH1P | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
MHBH1P | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
240 | Hampus Berggren | VFJMYV | | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
VFJMYV | - | - | Motion Herrar |
|
241 | Christopher Noack
Gävle alpina
| XLC66P | Gävle alpina | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
XLC66P | Gävle alpina | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
242 | Felix Noack
Gävle alpina
| B2U5TF | Gävle alpina | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
B2U5TF | Gävle alpina | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
243 | Christer Sjöberg
Gävle CA
| NNCQHL | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
NNCQHL | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
244 | Kristian Kjellsson
Hofors Aif Cykel Och Skidklubb
| RGEQ1H | Hofors Aif Cykel Och Skidklubb | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
RGEQ1H | Hofors Aif Cykel Och Skidklubb | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
245 | Joakim Gnestabo
Hudik Triathlon
| 21YDB9 | Hudik Triathlon | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
21YDB9 | Hudik Triathlon | - | Motion Herrar |
|
246 | Daniel Häll | FAJUV4 | | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
FAJUV4 | - | - | Motion Herrar |
|
248 | Simon Ekbom | K5DPDF | | - | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
K5DPDF | - | - | Motion Herrar |
|
249 | Erik Cassman
Gävle CA
| RDFGBE | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
RDFGBE | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
250 | Kimmo Sunnari | X1R8IU | | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
X1R8IU | - | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
251 | Joakim Wanner
Gävle CA
| YAKZAT | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
YAKZAT | Gävle CA | 18:32:00 | Motion Herrar |
|
280 | Ellinor Stenhammar
OK Hammaren
| AHMPLR | OK Hammaren | 18:32:00 | Damer Sport |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
AHMPLR | OK Hammaren | 18:32:00 | Damer Sport |
|
281 | Malin Hansson Lindgren
Gävle cykelamatörer
| YQ5VL5 | Gävle cykelamatörer | - | Damer Sport |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
YQ5VL5 | Gävle cykelamatörer | - | Damer Sport |
|
282 | Susanne Holmgren
Sandvikens Cykeklklubb
| NPXHFV | Sandvikens Cykeklklubb | - | Damer Sport |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
NPXHFV | Sandvikens Cykeklklubb | - | Damer Sport |
|
316 | Filip Samuelsson
Storviks IF
| YPQLDG | Storviks IF | 18:30:00 | Pojkar 15-16 |
|
Chipkode | Klub | Starttidspunkt | Klasser |
YPQLDG | Storviks IF | 18:30:00 | Pojkar 15-16 |
|