Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Rene andersen | Startgruppe 1 - 15:30 | Mix Race 8 KM | ||
René Thyregod Andsbjerg | Startgruppe 2 - 15:35 | Mix Race 8 KM | ||
Rikke Andersen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Askjær | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Bording | Startgruppe 1 - 15:30 | Mix Race 8 KM | ||
Rikke Bruun | Startgruppe 31 - 35 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Christensen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Dahl | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Dall Hardt Hove | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Eriksen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Frederiksen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Havtorn | Startgruppe 6 - 10 (09:45 - 10:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Østergaard | Startgruppe 16 - 20 (10:15 - 10:30) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Skovgaard Christiansen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Vangsgaard Hansen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Rikke Vendelbo | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sabrina Skiffard Ovesen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandra Buttgereit | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandra Hollænder | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sandra S | Startgruppe 21 - 25 (10:30 - 10:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Bjerg Pedersen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Brokholm | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Clausen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Eriksen | Startgruppe 0 - 09:30- løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Larsen | Startgruppe 0 - 09:30- løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Nørgaard Johansen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sanne Winther Madsen | Startgruppe 2 - 15:35 | Mix Race 8 KM | ||
Sara Kruse Rasmussen | Startgruppe 1 - 15:30 | Mix Race 8 KM | ||
Sara Prang | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Dahl | Startgruppe 21 - 25 (10:30 - 10:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Grouleff | Startgruppe 1 - 15:30 | Mix Race 8 KM | ||
Sarah Kaas Hvalsøe | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Møller | Startgruppe 0 - 09:30- løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sarah Segato | Startgruppe 2 - 15:35 | Mix Race 8 KM | ||
Sarah Skandshus | Startgruppe 6 - 10 (09:45 - 10:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sascha michelle larsen | Startgruppe 6 - 10 (09:45 - 10:00) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sasja Laumann | Startgruppe 0 - 09:30- løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sebina Lyngholm Kristiansen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Shailja Yadav | Startgruppe 21 - 25 (10:30 - 10:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Sidsel Natasja Hoffmann Larsen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Henriette Steengaard Olesen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Holmer Petersen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Jacobsen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Jessen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe lykke Mangelsen | Startgruppe 0 - 09:30- løber for en god tid | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Signe Rosenmeyer | Startgruppe 1 - 15:30 | Mix Race 8 KM | ||
Signe Vestergaard | Startgruppe 2 - 15:35 | Mix Race 8 KM | ||
Silje Mie Lindstrøm | Startgruppe 21 - 25 (10:30 - 10:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Silje Sandberg Olesen | Startgruppe 1 - 5 (09:30 - 09:45) | Ladies Mud Race 8 KM | ||
Silke Jacobsen | Startgruppe 11 - 15 (10:00 -10:15) | Ladies Mud Race 8 KM |