Startnr. | Deltagare | Land | Klass |
---|---|---|---|
Åge Hansen | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Åge Kragelund | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Agnes Apollo | Børneløb førskolebørn 1000 m | ||
Agnes Brix Oster | Børneløb førskolebørn 1000 m | ||
Agnes Oline Sønderby | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Aiya Hansen | Børneløb 0.-2. klasse 1000 m | ||
Alberte Skov Hedman | Halvmarathon | ||
Alexa Kelemen | Halvmarathon | ||
Alfred Halkjær-Hansen | Børneløb førskolebørn 1000 m | ||
Allan Sørensen | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Anders Juul | Halvmarathon | ||
Anders Thuesen | Halvmarathon | ||
András Kovács | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Andrea Höhnke | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Andrea Kragelund Leer | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Andreas Straarup Nielsen | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Anita Nielsen | 15 km Walk | ||
Anja Kobberø | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Anna Elisabeth Ravn | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Anna Marie Qvist | Juniorløb 3.-5. klasse 3,5 km | ||
Anne Aakerlund | Halvmarathon | ||
Anne Wilding | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Annemette Rix | 15 km Walk | ||
Annie Mikkelsen | Halvmarathon | ||
Anonym Deltager | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
August Pasgaard | Børneløb førskolebørn 1000 m | ||
Aya Remoa | Børneløb 0.-2. klasse 1000 m | ||
Beatricia Nagit | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Benedikte Harfeldt | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Bente Hansen | 5 km Walk | ||
Birgitte Michlenborg Pedersen | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Bodil Pedersen | 5 km Walk | ||
Brian Kjær | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Brian Wilding | Halvmarathon | ||
Camilla Beenfeldt | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Camilla Steffensen | 5 km Walk | ||
Casper Hansen | Børneløb førskolebørn 1000 m | ||
Cecilie Skelde | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Charlotte Bruus Kragelund | 5 km Walk | ||
Christa Skelde | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Christian Leer | 5 km Walk | ||
Christian Wolter Grann | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Christinna Møller Andreasen | 5 km Walk | ||
Christoffer Mørch | Eventyrsport ruten - 5 km | ||
Christoffer Nikolajsen | 5 km Walk | ||
Christopher Schwartz Skou | Halvmarathon | ||
Claudia Laursen | Børneløb 0.-2. klasse 1000 m | ||
Claus Jensen | Halvmarathon | ||
Claus Kristensen | Kaiser Sport & Ortopædi - 10 km | ||
Conrad Thomassen | Børneløb 0.-2. klasse 1000 m |