Startnr. | Deltagare | Klubb/Företag | Klass |
| Albin Sörensson
Mild
| Mild | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Mild | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alex Ostrovskiy
Stena Running Club
| Stena Running Club | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Stena Running Club | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alexander Elg
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alexander Germundsson
ro-ki
| ro-ki | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
ro-ki | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alexander Milanov
IFK Lund
| IFK Lund | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
IFK Lund | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Alexander Olivecrona
Kurragömma Strossällskap
| Kurragömma Strossällskap | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Kurragömma Strossällskap | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Alexander Thunholm
-
| - | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
- | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alexandra Betmark
Trelleborg
| Trelleborg | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Trelleborg | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Alexandra Elmer
Skurup
| Skurup | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Skurup | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Alfred Anefur
Ekeberga
| Ekeberga | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ekeberga | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
| Allan Anefur
Ekeberga
| Ekeberga | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ekeberga | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
| Amy Leo
Leo IF
| Leo IF | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Leo IF | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anders Ahlgren
Umara SC
| Umara SC | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Umara SC | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anders Eriksson
Lunds OK
| Lunds OK | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Lunds OK | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anders Ludvigsson
007 Running
| 007 Running | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
007 Running | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anders Samuelsson
Team Oh Bäh
| Team Oh Bäh | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Team Oh Bäh | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| André Mejstad
Genarps IF
| Genarps IF | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Genarps IF | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Bakken
Ystad
| Ystad | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ystad | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Grönvall Mikkelsen
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Lindquist
Privat
| Privat | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Privat | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Olsson
Långaröds hurtbullar
| Långaröds hurtbullar | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Långaröds hurtbullar | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Persson Willman
Svedala
| Svedala | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Svedala | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Andreas Romeborn
Umara Sports Club
| Umara Sports Club | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Umara Sports Club | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Andreas Rosvall
Privat
| Privat | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Privat | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anja Kjøller
Team Kjøller
| Team Kjøller | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Team Kjøller | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Ann-Catherine Breum
Ystad
| Ystad | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ystad | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Ann-Charlotte Tinebo
Genarps if
| Genarps if | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Genarps if | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anna Feldt
Team LG
| Team LG | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Team LG | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anna Gros
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Malmö Gerillalöpare | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anna Hedenvi
French Bulldog
| French Bulldog | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
French Bulldog | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anna Hinton
Sweden Runners
| Sweden Runners | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Sweden Runners | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anna Johansson
Motionär
| Motionär | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Motionär | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anna Jonsson
Husarerna
| Husarerna | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Husarerna | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anna Karin Delborg
Team Per&AnnaKarin
| Team Per&AnnaKarin | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
Klubb/Företag | Klass |
Team Per&AnnaKarin | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
| Anna Thynell
-
| - | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
- | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Anna Tranberg
Powerwoman
| Powerwoman | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Powerwoman | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Annette Bengtsson
Stockholm
| Stockholm | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Stockholm | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Annika Lexell
Tisdagsklubben
| Tisdagsklubben | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Tisdagsklubben | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Anton Flink
Rydebäck
| Rydebäck | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Rydebäck | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Åsa Göransson Blomquist
Katteborg
| Katteborg | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Katteborg | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Åsa Ingers
.
| . | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
Klubb/Företag | Klass |
. | GIFT BUM - Start kl. 9.00 (5 km) |
|
| Atli Ericson
Ingen
| Ingen | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ingen | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Axel Moll
Mvpd
| Mvpd | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Mvpd | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Axel Nivestam
Ingen klubb
| Ingen klubb | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Ingen klubb | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Bengt Olsson
Baratrail
| Baratrail | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Baratrail | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Björn Törnqvist
Lonesome Runners
| Lonesome Runners | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Lonesome Runners | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Bobbi Lindahl
Springer Själv
| Springer Själv | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Springer Själv | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Börje Fennhagen
H43 Lund
| H43 Lund | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
Klubb/Företag | Klass |
H43 Lund | 25 km - 580 D+ - Start kl. 10.00 |
|
| Carl Delfin
Gateröf Bbulk
| Gateröf Bbulk | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
Klubb/Företag | Klass |
Gateröf Bbulk | 10 km - 230 D+ - Start kl. 10.30 |
|
| Caroline Rosvall
Staffanstorp
| Staffanstorp | GIFT BUM - Start kl. 13.00 (5 km) |
|
Klubb/Företag | Klass |
Staffanstorp | GIFT BUM - Start kl. 13.00 (5 km) |
|